kotekipiesek

Brony
 • Content count

  237
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutral

About kotekipiesek

 • Rank
  Kucyk
 • Birthday 06/11/1995

Kontakt

 • Strona www
  http://kotekipiesek.deviantart.com/
 • Gadu-Gadu
  45447291

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Polska ;d
 • Zainteresowania
  Jestę Graczę w:
  - DarkOrbit
 • Ulubiona postać
  No.1 Pinkie Pie, a co? Twój ulubiony kucyk to pewnie Spike. :P
  No.2 Twhillight Spharkiel
  No.3 Rainbow Smash

  Ask no more. Just shut up and take my money. (>*,*)>$

Recent Profile Visitors

4,924 profile views
 1. COMBO X2 :smile:
 2. REJLOŁD
 3. Właśnie z takiego piszę... Masz obsesję na koty?
 4. Chodzi chyba o kursywę. To są komentarze końcowe. Seria Imienna: Kredens
 5. Ja, ja!! Zawsze o takim marzyłem. PS: Albo Stachul. Stachul is good!
 6. Reload... Lol myślałem że będą wpisy jakieś a tu tylko jedna reputka. (thx Skylen )
 7. Oto moje wierszyki. Niektóre nie mają daty ale to chyba nie szkodzi, powiem tylko że ten o gdybaniu nad finałem 4 sezonu powstał zanm finał obejżałem. Było tych wierszy więcej ale uznałem że tamtych lepej nie publikować więc nie proście o nie. Oda do shitstorma^^ (do rytmu Czterej Pancerni) Hugin’ Style Koniec 4 sezona. Smile Poem Smętny (f)Lakonik O władcy Pyrolandu. O Wielki i Potężmy Discordzie ALFABETA(GAMMADELTA)RIUSZ 09. 05. 2014. Oda do Ody 28. 05. 2014. Too be continued...
 8. 9. Najlepiej stworzona postać niekanoniczna: Red Velvet (Crisis: Equestria) 11. Najlepsze tłumaczenie nieukończone: Crisis: Equestria (by aTOM)
 9. Próbowałem zrobić: "you don't say" ale nie wyszło I jakie mam "kochane piegi które lubię" krosty po trądzikowe.
 10. Chętnie ale z wielu powodów niemożliwe. Bawcie się dobrze.
 11. Zapis. I wstaw mnie do walki z kimś fajnym to go potnę mieczusiem. Uważaj, bo jeszcze trafisz na kogoś tak fajnego że nie będzie szło go pociąć xD~Zegarmistrz Może na ciebię PS: I jakby się dało to narazie mnie nie wstawiajcie bo akurat dziś(dzień po początku postu) jadę na "wiejską posiadłość" gdzie nie ma znowu internetu i mnie nie będzie.
 12. Zamyślony i nieuważny :\ Akurat nie zapamiętałem nick z poprzedniego postu. I nie jestem Wegginazi tylko podkreśliłem że mamy różne poglądy, dyskusja była akurat aby przekonać i/lub uświadomić a nie wyśmiać "mięsojadów". Jedzcie co chcecie, ja nie jem mięsa i wam to zalecam, wybór jest i tak wasz.
 13. to skoro doszliśmy do momentu remisu i oboje mówimy: to ja idę zjeść japko a ty zjedz sobie mięcho
 14. Ludzie mają zapisane w kulturze że "trza jeść mięcho" a się dziwią na zapis kulturowy ludożerców którzy mają zapis o zjadaniu jeńców itp.
 15. Akurat nie chodziło mi o Iluminatów ale też chociaż oni są często Masonami a Masoni są "wporzo" bo np. 10% wszelki zysków na "jałmużnę dla potrzebujących" i ta cała równość i braterstwo. PS: mój Ojciec jest zapisany w Loży w Warszawie (odłam Francuski of course) PPS: no i żeby nie offtop to dodam że "przyżądzanie" mięsa to maskowanie jego prawdziwej natury ochłapu bo niewielu ludzi jest w stanie jeść surowe mięso bez wzdryganie którego prawdziwym powodem nie jest "obrzydliwość" i brak smaku a to że nasz mózg mówi: "ej, co to ma być? mięso dla człowieka? błee!!"