Skocz do zawartości

Rainbow & Rooted: Four's Fall Down


Gość

Recommended Posts

Witam wszystkich brony i pegasis. Jeśli jesteście zainteresowani fanmade'ową muzyką MLP to zapewne słyszeliście o albumie Rainbow & Rooted: Four's Fall Down.

Chciałbym się dowiedzieć jakie są wasze ulubione utwory z tego albumu (możecie je znaleść i przesłuchać tu: http://balloonparty.bandcamp.com/album/fours-fall-down)

 

Moje ulubione to:

- Yoka the Changeling - Feisty Rainbow

- Aftermath -  Prismatic

- Aoshi ft. Fluttershy - FluttERR

- AssertiveFluttershy - Skybound

- hackamore -  Don't Come Back, Luna

- Bartekko -  Dawn

- The Living Tombstone - Run, Shoot, Kill, Cry

- Grizzly -  Kickin' Chicken

Link do komentarza

Sens istnienia tematu jest co najmniej dziwny...

Mamy wybrać swoje ulubione tracki z jednego albumu jednego wykonawcy?

To suma summarum jest tak jakbyś z góry narzucił wszystkim wybranie ulubionego utworu z All Hope Is Gone Slipknota [swoją drogą spoko, polecam]... a tematu nie usprawiedliwia duża ilość kawałków w albumie.

Lepiej by było założyć ogólny wątek dotyczący muzyki fandomowej, no chyba, że taki już istnieje.

Link do komentarza

Sens istnienia tematu jest co najmniej dziwny...

Mamy wybrać swoje ulubione tracki z jednego albumu jednego wykonawcy?

To suma summarum jest tak jakbyś z góry narzucił wszystkim wybranie ulubionego utworu z All Hope Is Gone Slipknota [swoją drogą spoko, polecam]... a tematu nie usprawiedliwia duża ilość kawałków w albumie.

Lepiej by było założyć ogólny wątek dotyczący muzyki fandomowej, no chyba, że taki już istnieje.

W albumie jest ok. 55 utworów, od ok. 55 różnych osób (np. AssertiveFluttershy, TheLivingTombstone, 5Copy itd.)

Link do komentarza

Ah, gomene. Moje niedopatrzenie  :twiblush:

Co nie zmienia faktu, że nadal ograniczamy się do jednego albumu.

Teoretycznie mogłem to zrobić bardziej ogulnie, ale nie pomyślałem  :rainderp:, ale co tam  :P

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...