Skocz do zawartości

Lista przebojów


korbiniak09

Recommended Posts

Cześć.

Mam naprawdę fajny pomysł, żeby zrobić wielką listę pony przebojów- czyli 100 najlepszych (według nas) piosenek stworzonych przez BRONYCH (nie przez hasbro). Myślałem nad tym trochę, tak więc będzie trochę pracy, ale wybieranie 100 pierwszych piosenek, układanie ich po kolei i w ogóle- zajmę się tym.

 

Chodzi o to, żebyśmy to my ustalili całą setkę. Czyli szło by to tak według tych etapów:

1. Piszemy wszystkie piosenki jakie znamy i lubimy, setkę, którą najczęściej wymienicie zakwalifikuje do kolejnego etapu.

2. Kiedy będziemy mieć setkę zaczniemy głosować. Każdy zagłosuje na max. 3 które mu się najbardziej podobają. Policzę głosy, i ustalę setkę (sam nie będę głosował, chyba że na dwie bądź trzy piosenki przypadnie ta sama liczba głosów, wtedy moje głosy zadecydują).

3. Gotową listę puszczamy w radiu. Gotowe!

 

Chociaż nie wiem, czy 100, to nie za dużo. Tego radia słucha na raz najwięcej 10 osób, więc moglibyśmy zacząć od 50, albo nawet 25.

 

Mam nadzieje, że pomysł się spodobał. Wszelkie uwagi i pytanie piszcie, nie bójcie się (feel like fluttershy). Pozdro dla wszystkich!

 

Korbiniak09

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że aktualnie radio jest w stagnacji, gdyż przechodzi resturkturyzację. Za niedługo będzie rebranding i wtedy przekażemy więcej szczegółów nt. listy przebojów (takowa się pojawi, z pewnością).

Edytowano przez mkr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...