Skocz do zawartości

Um... witajcie...


SystemShy

Recommended Posts

Dołączona grafika



Witajcie w dziale Fluttershy!



Dział ten jest poświęcony najsłodszej istocie jaką kiedykolwiek poznaliście lub poznacie: Fluttershy!
Na wstępie wypadałoby się przedstawić samej Fluttershy tym temacie, uwaga jest troszkę nieśmiała i musicie ją jakoś zainteresować swoją osoba.
Tutaj możecie zadawać jej męczące was pytania na które ona z chęcią odpowie.
Zapraszam do udziału w wielu grach i zabawach jak i w quizie gdzie wasza wiedza zostanie wystawiona na próbę. W dyskusji możecie porozmawiać z innymi na ciekawe tematy.
Kiedy zadomowicie się w dziale fajnie będzie gdy wpiszecie się na liste fanów.
Jeśli ktoś z was ma jakieś pomysły lub wie czego w tym dziale brakuje zapraszam do tematu organizacyjnego gdzie spokojnie można podzielić się pomysłami.
Mamy nadzieję ze milo spędzicie z nami czas i postanowicie zaglądać do nas dość często :yay:

SystemShy i Future Pony


Link do komentarza
  • 7 months later...

Witajcie fani Fluttershy i nie tylko!

Z tej strony nowy Avatar naszej kochanej żółtej ulubienicy, czyli ja.
Chcę się z Wami tylko przywitać i ogłosić, że będę się starał jak najlepiej zastąpić poprzedniego Avatara - Systema - który niestety zakończył swoją przygodę. Liczę na wspaniała zabawę i Waszą aktywność w dziale! Pamiętajcie, że to własnie Wy tworzycie ten dział i to dzięki Wam możemy się wspólnie bawić!

-Ymm... czy ja...:flutterblush:
-Tak Fluttershy, co się stało?
-Ja chciałam tylko...
-Taaaaaak?
-Powitać Cię w imieniu wszystkich moich przyjaciół i swoim. :fluttershy5:
-Dziękuję Ci moja droga! Mam nadzieję na wspaniałą współpracę! I liczę na to, że każdy kto tu zawita, będzie zadowolony!
To tyle z mej strony, jeżeli chodzi o przywitanie... pora zająć się działem! :yay:

~Stachul - Nowy Avatar Fluttershy i Future Pony

Link do komentarza
  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...