Skocz do zawartości

Jinsei de Ushinawa [+18]


emachel

Recommended Posts

Hej, chciałbym Was zaprosić do lektury mojego ficka o wdzięcznym tytule Jinsei de Ushinawa. Jest on swego rodzaju parodią anime w ogólności, ale w pełni funkcjonującą jako samodzielny twór. Opowiada losy typowego bohatera-ciamajdy, którego życie pomimo licznych szans nie zamienia się w zabarwione romansem życie bohatera visual novel. Po więcej musicie poczytać sami, dodam, że lekturę odradzam osobom niepełnoletnim i wrażliwym. Mogą w niej pojawiać się treści wulgarne, obsceniczne itp (nie będę oceniać tego w jakim stopniu występują one obecnie, bo jestem ciągle w trakcie pisania). Dodam że niestety odstępy pomiędzy kolejnymi partami mogą (i raczej będą) dość długie, ale niestety pisanie tego cholerstwa naprawdę tyle zajmuje (odstęp między pierwszym a drugim odcinkiem to chyba ze 2-3 miesiące). Mimo to mam nadzieję, że poczytacie i się Wam spodoba. Czekam na Wasze opinie!
 
 
Dodałem tam też mały słownik objaśniający japońszczyzny pojawiające się w ficku, no ale Wam pewnie nie będzie potrzebny :P
 
PS Fick jest poprawnie otagowany jako 18+, czytacie na własną odpowiedzialność.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...