Jump to content

Derpy's Protector [Reklama]


Eter
 Share

Recommended Posts

derpy_mom_by_junglepony-d5ek55h.png

Derpy's Protector

by SlightlySerious

 

Derpy loves her daughter more than life itself. She always looks forward to when her little filly will come home with a wide smile across her face, but what can she do when there is no smile? What can she say when the young pony's bright eyes are blackened and bruised? Sometimes, a mother's wings are all she can offer; sometimes, that's not enough.

 

Witam !

Dziś chciałbym zarekomendować bardzo krótką opowieść o miłości pomiędzy dzieckiem a rodzicem. Jest to najpiękniejszy typ miłości moim zdaniem. Rodzic jest w stanie przekroczyć bramy piekieł aby obronić swoje dziecko ... A dziecko ? Co jest w stanie zrobić ten "mały rycerz" gdy przyjdzie mu / jej bronić swojego rodzica ? Jest w stanie dokonać naprawdę wielu poświęceń aby stanąć w obronie swojego opiekuna, możecie mi wierzyć. Dzieci to naprawdę dziwne istoty, niby bezbronne, brakuje im wiedzy jaką posiadają osoby starsze a bardzo często okazuje się że to my powinniśmy uczyć się od nich naprawdę podstawowych odruchów...

 

Jest to jedna z wielu fanfikcji  które pokazują dlaczego tak kocham Ditzy oraz Dinky. Są to naprawdę piękne, poruszające, proste oraz często życiowe  historie które na długo zapadają w pamięć.

 

Pozdrawiam oraz życzę miłej lektury :).

Edited by Dolar84
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...