Skocz do zawartości

Mój bazgrołek ;P


Gość

Recommended Posts

836f4c9f43.jpeg

Z okazji setnego posta postanowiłam zrobić specjalny post. A właściwie temat. Umieszczam w nim obrazek mojego autorstwa, który jest jedną z opcji jak będzie wyglądać obrazek tytułowy do mojego opowiadania "Kindness and Loyalty". Oczywiście to surowy szkic, a jak widać mój talnet też nie jest duży.  Mam problemy z proporcjami, jak i nie brałam się nawet za cieniowanie i jakieś takie metody "dopieszczające" rysunek. Może znajdę kogoś kto będzie na tyle chętny, że zrobi obróbkę graficzną tego obrazka może będzie to wyglądało jakoś lepiej. Jak są tu na forum jacyś chętni to proszę bardzo piszcie. Tak czy siak, mimo tych w 100% niezadawalających rezultatów jestem w sumie szczęśliwa, że przysiadłam i zrobiłam coś porzytecznego, a nie ta ciągła rutyna: oglądanie, siedzenie na kompie, spanie, jedzenie itp. xP Jak chcecię to komentujcie go (już widzę te komentarze xD), jak i doradzajcie jeśli wiecię jak można "ulepszyć" ten obrazek. To tyle z mojej strony. A teraz ywbaczcię, ale głodna jestem xP

PS: Dla tych dla których obrazek jest za mały a powiększonego nie widzą. Daję link osobny: http://photos.nasza-klasa.pl/52941290/552/main/836f4c9f43.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu niezadowalające rezultaty?

Fajny obrazek (przynajmniej tak to wygląda z punktu widzenia osoby która nie potrafi rysować :D).W każdym bądź razie rysunek mi się podoba.Żeby go ulepszyć można by dodać np. cienie(właściwie cienie to konieczność, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy :( ).

PS: Obraz będzie kolorowy czy pozostanie w wersji czarno-białej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak tragicznie, widzisz błędy i to wielki plus. Twoją umiejętność rysowania można rozwinąć na wyższy poziom, po prostu rób więcej rysunków! I faktycznie najbardziej wypadałoby się teraz skupić nad proporcjami. I powiem ci ,że szkoda iż nie chcesz "dopieścić" tego obrazka. Bo sam lineart jest ładny i szkoda go niedokańczać. Acz nawiasem dodam małe spostrzeżenie, które może się rzucać trochę w oczy - mianowicie wzrok Discorda który skierowany jest na...xP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz będzie kolorowy czy pozostanie w wersji czarno-białej?

Chciałabym by był kolorowy. Za kredki się raczej nie biorę, bo zwykle jest gorzej niż lepiej. Jedyne wyjście to obróbka graficzna obrazka w kompie, ale tego nie potrafię. To albo znajdę kogoś kto mi pomożę, albo sama coś popróbuje jeśli nie znajdzie się nikt.

 

 

  Acz nawiasem dodam małe spostrzeżenie, które może się rzucać trochę w oczy - mianowicie wzrok Discorda który skierowany jest na...xP

Patrz xD Nie zauważyłam xD Będę musiała to skorygować rzeczywiście xD Ale i tak to jest pierwsza wersja rysunku, więc cudów się nie spodziewałam. Przynajmniej wiem teraz na czym się skupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...