Skocz do zawartości

[Dziwny projekt] Ekspres Przyjaźni w Trainz


Kuracyja

Recommended Posts

Witam!

 

Może to trochę nietypowe, ponieważ dopiero co się zarejestrowałem, ale myślę, że warto przedstawić mój pomysł, nad którym myślę od dawna.

 

Otóż, jak mówi nazwa tematu, chciałbym przenieść Ekspres Przyjaźni do symulatora Trainz.

 

Z góry mówię, że całą robotę biorę na siebie (ale jak się znajdą chętni do zrobienia np. domków czy budynków stacyjnych, lub po prostu wykażą się chęcią pomocy, to nie odmówię ;)). Będę się tutaj was pytał o kilkaset dziwnych rzeczy ze świata MLP, które są potrzebne do stworzenia symulacji - będzie to więc też po części wasze dzieło.

 

Pracę chciałbym rozpocząć od stacji (nie wiem, czy to nazwać przystankiem osobowym, jak to na kolei) w Ponyville.

 

Pytania:

 

1. Czy stacja ma być "bazą ekspresu", czy jednak ma nią być Canterlot?

 

2. Stacja ma być tzw. mijanką (czyli ma mieć 2 tory, a w serialu jest jeden)?

 

Czysto techniczne:

 

3. Tabor ma być polski (z międzywojnia), czy amerykański, czy jakikolwiek inny (parowozy i wagony)?

 

4. Ekspres Przyjaźni jako skład (zestaw wagonów, dla niekumatych) jest jeden, czy jest ich więcej (w co najmniej jednym odcinku jest mowa, że w składzie są kuszetki / wagony sypialne)?

 

5. W symulatorze pociąg ma zatrzymywać się przed odgałęzieniem drugiej linii, zmiana zwrotnicy i wio, czy od razu zwrotnice na "gotowca" mają być ustawione?

 

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...