Skocz do zawartości

K1 MAX 2013


Full Metal Dashie

Recommended Posts

14 września odbyła sie gala K1 max final 16, czyli wyłonienie z 16 zawodników finałowej 8-emki, która w ciągu jednego dnia w systemie turniejowym będzie walczyć o tytuł mistrza. W finałowej ósemce wystąpi 2 byłych dwukrotnych mistrzów - Andy Souwer i Buakaw. Z wiekszych nazwisk miał wystąpić jeszcze Mike Zambidis ale zrezygnował z turnieju. Całkiem prawdopodobne, że na naszych oczach zarysuje się nowa karta historii K1 max, bo Buakaw jak i Souwer ma całkiem realną szanse na zostanie pierwszym 3 krotnym mistrzem.
 
Walka Buakawa


Andy'ego

 

No i najbardziej zacieta walka Buakawa z Souwerem dla dodania smaku(part 1)


 
Pewnie temat będzie się cieszył zainteresowaniem równie wielkim co cały dział sport, ale co tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pozwole sobie ma offtop(i tak nikt tu nie pisze).

 

Wczoraj przed treningiem oglądałem jakieś randomowe walki na yt licząc, że może zobacze jakąś fajna akcje i trafiłem na to

http://www.youtube.com/watch?v=iGy7vu9IuaY

Rozwaliło mnie to jak trener/sekundant wleciał, a walka poźniej była dalej toczona, lepsze jak wrestling amerykański :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

28 odbyły się ćwierćfinał w chinach, wyniki:

Shane Campbell (CAN) def. Christopher Mena (SPA) (R2-TKO)

Buakaw Banchamek (THA) def. Zhou Zhipeng (CHI) (EXT-R-DEC)

 

Buakaw wygrana przez decyzje(fala komentarzy wokół dogrywki, które według wielu nie powinna mieć miejsca). Walke można znaleść już na yt. Bez fajerwerków, ciekaw jestem innych(m.in. Saenchaia, też znanego thai boksera) ale jeszcze nie doszukałem się nagrań.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...