Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Full Metal Dashie

Brony
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutral

4 Followers

About Full Metal Dashie

 • Rank
  Dressed in black uniform

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Zainteresowania
  Rap, rac, funk, heavy metal, muay thai, bjj.

Recent Profile Visitors

3420 profile views
 1. Full Metal Dashie

  W innej szkole nie byłoby lepiej. Obecnie nauka polega na tym, że nauczyciele udają, ze ucza, a uczniowe że są uczeni.
 2. Full Metal Dashie

  Deep sheet, od razu pomyślałem o mym byłym kumplu. Też czasem słuchał bluesa... 8.5/10. Ja daję coś elektronicznego: Leftfield- Open up. Wybaczcie, że z HL Ernesto, to było silniejsze ode mnie Make room for me!
 3. To forum umarło czy jak?

  1. Siwy

   Siwy

   Nie, wręcz przeciwnie - ma się dobrze :rdblink:

  2. The Silver Cheese

   The Silver Cheese

   Nowi ludzie doszli i coś się tu dzieje.

 4. Ludzie są bardziej wygodni jak kiedyś, przez co przecietni są mniej wysportowani. Ale wariatów gotowych poświecać swoje zycie dla sportu jak na moje nie brakuje
 5. Full Metal Dashie

  Cz-cześć.
 6. Chce ktoś zagrać ze mną w agario?

 7. Szukam grafika, najlepiej operującego w photoshopie.

 8. Full Metal Dashie

  http://www.geekweek.pl/galerie/3879/takie-rzeczy-tylko-w-japonii/?zdjecie=1#zdjecie
 9. Full Metal Dashie

  Przecież wiele metalowych bandów czerpie garściami z muzyki typu discopolo.
 10. ASYSTOWAŁEM GDY SIĘ RODZIŁ WOLNY RYNEK

 11. Full Metal Dashie

  To jest kontynuacja eksperymentu myślowego z wagonikiem. Prawie nikt nie zabije obcego człowieka, nawet jeśli jego narządy ocalą pięciu. Zaś wielu by przestawiło zwrotnice by ocalić 5 kosztem jednego. Bardzo życzeniowe myślenie, pokrapiane pewnymi brakami w wiedzy historycznej. To coś z cyklu, że jeden nawrócony jest wart więcej, niż iluś tam świetych? Mnie tam wkurza, że nie docenia się tych "zwykłych" ludzi, a lituje się i daje przywileje patologii czy innym odchyłom.
 12. Full Metal Dashie

  Nie powinno sie okazywać słabości i litości w obliczu zła. Gdyby nie unicestwiono 3 rzeszy mogło by dojść do powtórki z rozrywki z I wojny, gdzie nacjonalistyczny i militarystyczny klimat ciągle pozostawał w spoleczenstwie niemieckim po I wojnie światowej, dodatkowo podsycany kolejnym reparacjami. Znasz dylemat wagonika? Wybaczcie dygresje.
 13. Full Metal Dashie

  Mój dziadek jest gorliwym wierzącym. Wkurza mnie przez to w nim ten jego pesymizm do życia i świata, swoisty marazm, bierność. Może przez niego gorliwie wierzący kojarzą mi się z takimi co nie przykładają dość uwagi do swojego życia doczesnego, oddają się w ramy pewnych standardów starając się być po prostu "dobrym". Podczas gdy ja jestem zdania, że życie jest ograniczone, tam po 2 stronie raczej nic nie czeka, a tu po tej powinniśmy sięgnąć nieba jeśli możemy. Zarazem ciężko mi odmówić jemu czy komukolwiek ten element wiary, skoro dzieki niemu czuje się lepiej. Z własnych obserwacji nawet mogę powiedzieć, że wiara pomaga niektórym ułożyć życie, chociaż sam tego zbytnio nie rozumiem. Co do postawy agnostyka, kojarzy mi się ona z pewnym brakiem zdecydowania by twardo opowiedzieć się po czyjejś stronie. Być może nawet nie tyle zdecydowania, co brakiem potrzeby refleksji dlaczego powinno się wybrać zdecydowanie któraś ze stron. Nie chciałem nikogo urazić
 14. Full Metal Dashie

  Nie przesadzajcie, za jakieś osiągniecie na skale województwa czy kraju można dostać pkt równoważne przeważnie z 2-5% na maturze.
 15. Full Metal Dashie

  Marshewa, polecam Ci wybrać UK, ewentualnie jakiś jakiś stan o dużej ilości swobód jeśli zdecydujesz się na lot za ocean.
×
×
 • Create New...