Jump to content

Guest
 Share

Recommended Posts

Opracowano dokładny spis nagród Sali Magicznych Pojedynków. Do systemu awardów zostaną wprowadzone niedługo.

 

CASUAL & EPIC

 

Srebrny Amulet

XD9ewIy.png?1

Amulet ten zdobywa uczestnik, który zwyciężył w trzech magicznych pojedynkach. Rozegrałeś już tyle walk, kończąc każdą jako zwycięzca?

 

Złoty Amulet

tXdFKLA.png?1

Ten Amulet przynależy do każdego, kto zwyciężył w pięciu magicznych pojedynkach. Jest to kolejny krok w stronę zdobycia Księgi Wielkiego Maga Equestrii.

 

Platynowy Amulet

CxKK6ol.png?1

Czyli najwyższe – z kategorii amuletów - odznaczenie. Zdobywa je ten, kto wygra osiem magicznych pojedynków.

 

TURNIEJE:

 

Statua Uznania

SnheSmd.png?1

Odznaczenie to otrzymuje osoba, która została wytypowana przez publikę jako jednego z najlepszych uczestników turnieju. Nagroda nieco niższa od prawowitego zwycięzcy turnieju, ale to nie zmienia faktu, że odpisy laureata Statuy Uznania spodobały się publiczności, – może mieć satysfakcję z tego, że walczył na poziomie.

 

Statua Glorii

Y9UuZxO.png?1

Odznaczenie dla zwycięzcy Turnieju Magicznych Pojedynków. Najlepszy z najlepszych, który przetrwał wszystkie rundy, doszedł do finału, i wrócił jako zwycięzca.

 

POZOSTAŁE:

5Q83KMr.png?1

Księga Wielkiego Maga Equestrii

 

Z pewnością będzie to nagroda przyznawana najrzadziej; można zdobyć ją za pomoc w organizacji Turnieju, ale nie tylko. Powodem do przyznania Księgi może być także udział w zwykłym pojedynku ­– z tą różnicą, że w danym pojedynku jeden z uczestników wykaże się unikalnym stylem pisania. Jego odpisy będą nie tylko kreatywne, ale i rozbudowane, wyczerpujące i oryginalne. Najwyższa z możliwych rang Magów.

 

Posiadacze: Tric, Hoffman, Zegarmistrz

Edited by Hoffman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...