Skocz do zawartości

Daring Done! [Reklama]


Linds

Recommended Posts

Dzisiaj natrafiłem na fanfick napisany przez Aragona (hiszpański Brony), który wywarł na mnie tak duże wrażenie, że postanowiłem podzielić się nim z wami!

 

Daring Done! I should have written encyclopedias instead!

http://www.fimfiction.net/story/136972/daring-done

 

Fanfick jest nowy, ujrzał światło dzienne wczoraj. Jest nawiązaniem do tego, co było przedstawione bodajże w oficjalnym komiksie MLP, czyli do mamy Twilight - Twilight Velvet, która okazuje się być Silky Dusk - autorką serii książek o "Daring Doo". 

 

Fanfick jest pisany jako seria listów i pierwszym listem jest list RD do mamy Twilight - typowy list psychofanki. Jednakże różnorodność listów jak najbardziej jest. 

 

Fanfick przynajmniej dla mnie jest bardzo śmieszny. Śmiałem się w zasadzie od początku, aż do końca. 

 

FABUŁA:

 

Jak się okazuje, Twilight Sparkle nie potrafi trzymać języka za zębami, zwłaszcza jeśli chodzi o sekrety rodzinne i to podczas picia wina. W ten sposób Rainbow Dash odkrywa, że mama jej przyjaciółki jest autorką jej ulubionej serii książek. Staje się to początkiem problemu, który z czasem narasta coraz bardziej i bardziej, wciągając do niego m.in Księżniczki oraz Shining Armora oraz szarpiąc nieco relacje między matką, a córką.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...