Skocz do zawartości

Instalacja windowsa - wideoporadnik #2


osa21c

Recommended Posts

Witajcie Dzisiaj dowiecie się jak.... zainstalować windowsa! A więc zapraszam do oglądania!
Windows Xp:


Windows 7:

Komentujcie, subujcie, dawajcie łapki w górę i takie tam:P Do zobaczenia za tydzień!
EDIT: Wybaczcie za błąd w tytule, pisałem za szybko;)
EDIT2: Nazwa tematu poprawiona.

EDIT3: Adnotacja dodana.

Edytowano przez osa21c
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam na razie instalacje xp, powiem tylko o gafie jednej:

Ani formatowanie szybkie, ani normalne nie usuwa danych (tak jak powiedziałeś usuwa tylko informacje o tym że te dane tam są z tablicy plików), różnica między nimi polega na tym, że szybkie poza usunięciem tych informacji niczego więcej nie robi, a normalne sprawdza czy dysk nie ma błędów (jeśli są nawet jakieś błędy to ci o tym nie powie, tylko użyje zapasowych sektorów, czy jakoś tak.. Miałem to w zeszłym roku w szkole i już dokładnie nie pamiętam szczegółów).

 

Jeśli chcesz całkowicie wymazać dane, to żaden format nie pomoże, musiał byś wyzerować dysk.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam na razie instalacje xp, powiem tylko o gafie jednej:

Ani formatowanie szybkie, ani normalne nie usuwa danych (tak jak powiedziałeś usuwa tylko informacje o tym że te dane tam są z tablicy plików), różnica między nimi polega na tym, że szybkie poza usunięciem tych informacji niczego więcej nie robi, a normalne sprawdza czy dysk nie ma błędów (jeśli są nawet jakieś błędy to ci o tym nie powie, tylko użyje zapasowych sektorów, czy jakoś tak.. Miałem to w zeszłym roku w szkole i już dokładnie nie pamiętam szczegółów).

 

Jeśli chcesz całkowicie wymazać dane, to żaden format nie pomoże, musiał byś wyzerować dysk.

Niby tak, ale dane bardzo trudno odzyskać, tym bardziej że nieświadomy user korzystając dalej z tego dysku nadpisuje sektory nowymi danymi, co jeszcze bardziej utrudnia robotę. Przeciętny użytkownik ma wszystko jedno to, czy dane znikają czy informacje o nich. Ale w porządku, jutro postaram się dodać odpowiednią adnotację.

Edytowano przez osa21c
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...