Skocz do zawartości

Premiera 4 sezonu na bronystate


Fish

Recommended Posts

Witam

Chciałby się zapytać Kto oglądał premierę 4 sezonu na bronystate (stream)?

Chciałbym się zapytać jak Wam się podobało oraz czy zamierzacie oglądać serial przez bronystate (i nie tylko...)? Jeśli bylibyście zainteresowani to moglibyśmy się skrzyknąć i zając jakiś chatroom np. AJ (zależy który będzie najmniej liczny) i obejrzeć następny odcinek serialu we własnym towarzystwie (czysto polskim). Jednak to wszystko zależy od odpowiedniej organizacji, dyscypliny oraz Waszej dober woli. To dobra okazja do integracji polskiego fandomu oraz demonstracja siły oraz jakości polskich fanów. Zająć chatroom tylko przez Polaków, gdzie dominuje angielszczyzna to było by coś wspaniałego. No i jest w zasięgu ręki. Zaproście Znajomych z poza forum (im więcej tym lepiej), jeśli dobrze to rozegramy i odpowiednio się zmobilizujemy przed następną premierą to uważam, że rezultaty będą obiecujące oraz zapowiadjące szanse na jeszcze lepsze akcje. Jednak trzeba będzie już teraz zacząc przygotowania. Jeśli Ktoś już robił takie akcje to na pewno by ułatwiło pracę. Proszę o wasze odpowiedzi.

 

PS. To mój pierwszy post na tym forum (ponoć naliczniejszym polskim forum). Mam nadzieję że się dogadamy

 

Pozdr

Link do komentarza

Nawet ciekawy pomysł, właśnie zapomniałem wczoraj o bronystate, szukałem streamu, większość mi lagowała a znalazłem na justin, który w ogóle mi nie lagował, było aż 4 tys osób wooo ;d Ale następnym razem wypróbuję bronystate i właśnie może by coś zrobić taka zbiórka ludzi z forum? Lub umieścić live z bronystate na stronce a obok wstawić własny chat.

Edytowano przez Dashek
Link do komentarza

Ludzie, zostały tylko dwa dni do premiery!

Z takim zaangażowanie na pewno nie zorganizujemy się na chatroomie- brak deklaracji o współpracy!

 

Nawet ciekawy pomysł, właśnie zapomniałem wczoraj o bronystate, szukałem streamu, większość mi lagowała a znalazłem na justin, który w ogóle mi nie lagował, było aż 4 tys osób wooo ;d Ale następnym razem wypróbuję bronystate i właśnie może by coś zrobić taka zbiórka ludzi z forum? Lub umieścić live z bronystate na stronce a obok wstawić własny chat.

No cóż chyba tylko zostaliśmy my dwaj (chyba że już kilku masz), więc może moglibyśmy się umuwić na chatroomie np. AJ (najlepiej tam, gdzie nie będzie za dużo osób), co ty na to?

Choć jestem tu od niedawana to widzę, że Ty i niektóre osoby angażują się na tym forum i śledzą informację z różnych stron interentowych (ogólnie ogarniają sytuację), w przeciweństwie do większości. Spodziwałem się, że na najliczniejszym polskim forum łatwo będzie zorganizować jakieś akcje (nie jakieś skomplikowane) i dogadać się w każdej sprawie. Jednak tutaj trudno o nawiązanie jakiego kontaktu i chęci do współpracy (niczego nie żadam oraz nie wymagam jakiś niestoworzonych rzeczy). Chcę tylko w wesołej atmosferze obejrzeć na żywo odcinek oraz wymienić parę zdań z Forumowiczami (nawiązać jakąś relację- a chyba właśnie chatroom jest najlepszym miejscem do integracji). Tylko na te 20 min. (o godz. 16.00) w sobotę, czy ja tak dużo wymagam (najlepiej swoje refleksje z odcinka rozpocząć pod koniec- wtedy nie będzie takich lagów oraz mniej ludzi). Ogólnie wszystko jest w zasięgu ręki, tylko trzeba chcieć. Nawiązać kontakt w dobie interenetu nie jest dzisiaj takie trudne. Jakoś ludzie z za oceanu potrafią. 

Link do komentarza

Zapewniam Cię, że na bronystate podczas odcinków każdy chatroom jest zawalony + czasem występują lagi ze względu przeciążenia streama, wiem, że to nie to samo co na bronystate, ale jakby np.ktoś zrobił live z live? I na tym live siedzieli by Polacy? Trochę pokręcone ale nawet by się dało, albo jak mówiłem wcześniej stworzyć stron, tam umieścić stream (najlepiej z bronystate lub haxmega) i obok własny chat (ewentualnie na blogu). Łatwo coś z innymi zorganizować tylko, że trzeba jakoś zainteresować osoby i zorganizować je a to nie jest zbyt proste, równie dobra by była konferencja na skype lub zebranie na teamspeaku, wiem, że byłby chaos ale też świetna atmosfera, nawet jak by było kilka osób, uwielbiam oglądać odcinek z kimś na skype i dzielić się emocjami, może właśnie ten sposób przedyskutujmy jak będzie mało osób? (Ps miło jak by ktoś chciał wspólnie oglądnąć odcinek to można mnie dodać na skype, nazwa na moim profilu)

Link do komentarza

 

Zapewniam Cię, że na bronystate podczas odcinków każdy chatroom jest zawalony + czasem występują lagi ze względu przeciążenia streama, wiem, że to nie to samo co na bronystate, ale jakby np.ktoś zrobił live z live? I na tym live siedzieli by Polacy? Trochę pokręcone ale nawet by się dało, albo jak mówiłem wcześniej stworzyć stron, tam umieścić stream (najlepiej z bronystate lub haxmega) i obok własny chat (ewentualnie na blogu).

Ja raczej osobiście optuje za chatroomem na BS (szybsze i łatwiejsze do zrealizowania). Propozycję live z live uważam za zbyt niepewną, choć nigdy tego nie robiłem to spodziewam się zakłóceń na łączach i gorszej jakości (przecież to transmisja transmisji pobieranej z pierwotnego źródła), lecz mogę się mylić. Poza tym taką sprawę trzeba będzie załatwić z administracją forum (raczej nie w mojej gestii), potem wypromować/nagłośnić ową ofertę (w jeden dzień!), aby Forumowicze wiedzieli o akcji (poza tym nie wiemy ile będzie chętnych). 

 

Łatwo coś z innymi zorganizować tylko, że trzeba jakoś zainteresować osoby i zorganizować je a to nie jest zbyt proste, równie dobra by była konferencja na skype lub zebranie na teamspeaku, wiem, że byłby chaos ale też świetna atmosfera, nawet jak by było kilka osób, uwielbiam oglądać odcinek z kimś na skype i dzielić się emocjami, może właśnie ten sposób przedyskutujmy jak będzie mało osób? (Ps miło jak by ktoś chciał wspólnie oglądnąć odcinek to można mnie dodać na skype, nazwa na moim profilu)

Łatwo zorganizować?! No właśnie widzę, przyczyną raczej jest brak chęci współpracy oraz nieodpowiadająca oferta (większość czeka na przetłumaczoną wersję, bo nieogarnia angielskiego). Ponieważ jak wytłumaczyć aby na najliczniejszym forum nie realizowano takich operacji (brak zainteresowania czy raczej integracji?). Jeśli Macie jakieś sugestie to przemyslimy, lecz z uwagi na krótki okres czasu nie wierzę by coś się tutaj udało. Jakby co będe na BS (chyba na AJ) pod tą samą ksywą, więc jakoś się zgadamy.

pozdr 

Link do komentarza

Brak zainteresowania tematem jest, bo większość ludzi ma to tam, gdzie słońce nie dochodzi (np. ja). Live z premiery 4. sezonu obejrzałem tylko dlatego, że to była premiera 4. sezonu :rainderp:. Do tego najnowszy odcinek wyciekł, ludzie wolą oglądać na yt, itp.

No właśnie, ale dlaczego nie ma zaainteresowania (tłumaczenie że wolą na yt to nie powód), czyżby z powodów kulturowy lub społecznych (może chatowanie na stramie w Polsce się tak dobrze niezakorzeniło jak w USA?)?! A to że niektórzy obejrzeli wycieknięty film to ich sprawa, będą musieli czekać dłużej na kolejny. Tak czy inaczej wiele osób z chęcią dzieli się swoimi poglądami na temat odcinków lecz nie widzę tu dialogu, raczej wrzucone głuche monologi "bez pokrycia". A właśnie taki chatroom mógłby większość zintegrować i ożywić atmosferę. Jednak mam takie wrażenie, że pewna część forum ogranicza się do samego obejrzenia odcinka (najlepiej przetłumaczonego) i powiedzenia kilku zdań na forum, co nie zwiększa jego zaangażowania na forum. Według mnie gdyby jakoś udało się zmobilizować Forumowiczów i zrobić live z live to przyniosłoby korzystne rezultaty dla forum. Warto było by spróbować niż malkontentować.

Edytowano przez Fish
Link do komentarza

Jak widać, nikt się nie głosić, wszyscy mają to pewnie gdzieś daleeeko, ale ja za to jakoś nie wiem, lubię po prostu dzielić się NA ŻYWO opinią odcinku, taki "commentary reaction" i specjalnie nie oglądałem odcinka z wycieku bo samemu jest nudno, i ja bym podważał wersję skype jak nie na chacie.. chociaż nie wiem kto by też chciał na skype rozmawiać ;x Cóż jak się nikt nie głosi na chat lub inne komunikatory to zostaję chyba sam jutro ;d Ewentualnie wejdę na bronystate'a..

Link do komentarza


Jak widać, nikt się nie głosić, wszyscy mają to pewnie gdzieś daleeeko, ale ja za to jakoś nie wiem, lubię po prostu dzielić się NA ŻYWO opinią odcinku, taki "commentary reaction" i specjalnie nie oglądałem odcinka z wycieku bo samemu jest nudno, i ja bym podważał wersję skype jak nie na chacie.. chociaż nie wiem kto by też chciał na skype rozmawiać ;x Cóż jak się nikt nie głosi na chat lub inne komunikatory to zostaję chyba sam jutro ;d Ewentualnie wejdę na bronystate'a..

No to wpadaj na BS, ja prawdopodobnie będę na AJ pod tą samą ksywą. Co do relacjonowania na żywo odcinków rzeczywiście w Polsce to problem (każdy woli w cichy zaciszu, ale jodnocześnie chce się wypowiedzieć, więc gdzie problem połączyć to razem). Wszystkich zaprawszam na BS, zobaczycie jak to wygląda.

pozdr

Link do komentarza

Na BS raczej utoniemy więc proponuje skype/teamspeak. Jak odcinek się skończy będzie można pogadać i wymienić się opiniami. Wydaje mi się, że zainteresowanych jest więcej osób ale nic nie piszą, jak chcecie od nas dołączyć napiszcie w jaki sposób chcielibyście się komunikować. Ja wolę TS bo jest wygodny i nie laguje co jest ważne przy oglądaniu streama. Możemy też użyć shoutboxa na jakiejś opuszczonej stronie.

Link do komentarza

Wolę pisać, poza tym nie mam mikrofonu oraz nie mam zainstalowanego TeamSpeak i Skype (nie korzystam z nich) + podawanie adresu. Poza tym jakby miało to wyglądać (miałbym jednoczośnie mieć włączony stram odcinka oraz TS lub Skype- bez sensu)? Jeśli chcemy by Każdy mógł się włączyć, to musi ta oferta być dostępna (nie każdy z TS itp.) oraz prosta w użyciu (aby każdy mógł szybko w każdej chwili się znaleźć) dla każdego widza, które będzie zabezpieczony pełną anonimowością, bez żadnego wpieprzania się na jakieś blogi itp. Ogólnie nie o to mi chodziło. Już wolę na BS i innych temu podobnych.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...