Bester

Moderator
 • Dodanych treści

  1076
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  20

Bester last won the day on November 8 2016

Bester had the most liked content!

Reputacja społeczności

873 Legenda Forum

Informacje o Bester

 • Ranga
  Zielona strona mocy
 • Data urodzenia November 3

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle

Ostatnie wyświetlenia profilu

15600 wyświetleń profilu
 1. haxball

  Przywołuję wszystkich do porządku. Nie w gestii moderacji jest dochodzić kto jest winny temu co działo się poza forum, bądź na PW. My pilnujemy tylko widocznej części serwisu. Tak więc, bez osobistych wycieczek, oraz wyzwisk. Dalsze posty nie związane z tematem zostaną potraktowane jako spam.
 2. Misiek wrócił! :lunaderp:

  1. Pokaż poprzednie komentarze  %s więcej
  2. Foley

   Foley

   Czuj się obserwowany... :rainderp:

  3. miskof

   miskof

   Taa, a jak pisałem besterowi, że z tydzień temu już byłem na forume, to nie uwierzył i sam sprawdzić musiał :rainderp:

  4. Bester
 3. Z dniem wczorajszym za swoje zachowanie bana otrzymał Pawlex. Ignorowanie ostrzeżeń moderatora, oraz zachowanie sprawiły, że została podjęta decyzja o zawieszeniu tegoż usera. Pierwsze ostrzeżenie dotyczyło zamieszczania Treści rasistowskich, nawołującyc do nienawiści, promujących totalitaryzm. Drugie takie samo wykroczenie poskutkowało banem.
 4. Witam, Przypominam iż na forum nadal obowiązuje regulamin. Niezależnie od tego co działo się na meetach itp. na forum nie będzie pobłażania dla atakowania innych użytkowników. Moderacja będzie działać stosownie do sytuacji jaka zaistniała na forum, głównie przez wzgląd na fakt, że nie wiemy co działo się w owym czasie na meecie. W naszej gestii nie leży rozpatrywanie osobistych animozji, takie rzeczy należy wyjaśnić sobie albo na kolejnym meecie w cztery oczy, bądź na PW, a nie w publicznym wątku.
 5. Tak to już jest jak ma się kosmate myśli podczas misji Rozdzialik krótki, choć treściwy, lecz ja i tak uznaję, że jest tego nieco za mało. Przydałoby się coś pełnowymiarowego, bo te odcinki serialu robią smaka, ale nie zaspokajają głoda.
 6. Ten post nie może zostać wyświetlony ponieważ znajduje się na forum chronionym hasłem. Podaj hasło
 7. Jak już Foley wspomniał, miałem tę przyjemność być pre-readerem tego tekstu. I z tego miejsca pragnę zachęcić wszystkich odwiedzających ten wątek do przeczytania tego krótkiego opowiadania. Jest ono napisane w przystępny sposób i czyta się je bardzo szybko. Historia wciąga od samego początku i czytając oczekiwałem co takiego wydarzy się na końcu i co właściwie wymyśliła główna bohaterka, jak również co wydarzy się w odpowiedzi na jej poczynania. Ale już, bez spoilerów Polecam poświęcić te kilka minut na lekturę, bo naprawdę warto. Jest klimat, napięcie i sprawnie napisany tekst, szkoda nie zajrzeć.
 8. Jak zauważyliście, zniknęła spora część linków w tym temacie. Zniknęły, ponieważ prowadziły do serwisów umożliwiających bezproblemowe pobranie odcinków. Niestety, fakt ten narusza regulamin forum zakazujący umieszczania treści pirackich, a takimi owe linki do np. Google Drive były. Proszę zatem o nie udostępnianie publicznie takich odnośników. W temacie pozostały i pozostaną łącza do odcinków na YT i Dailymotion. Tam nie ma prostej drogi pobierania odcinków, więc jest to tylko odnośnik do zewnętrznego wideo. Tutaj jesteśmy czyści. Również pliki z napisami mogą zostać. Ktoś spyta: "Ale przecież tyle czasu te linki sobie były i nikomu nie przeszkadzały?" Fakt, lecz po dyskusji z administracją ustaliliśmy, że tego typu materiały są i będą traktowane jako pirackie. Do tej pory przymykałem na to oko, lecz w obecnej sytuacji byłem zmuszony wszystkie te odnośniki usunąć, proszę zatem o stosowanie się do tej reguły.
 9. Kolejny porzucony po kilku rozdziałach pomysł: Tytuł: Blizny Przeszłości Tagi: human, pony, violence, sci-fi Rys fabularny: Wiem, że pomysł wydaje się dość karkołomny. Niektórzy zapewne zobaczą tutaj powiązania z TCB. Fabuła może wydawać się dziurawa, lecz należy pamiętać, że pomysł ma prawie trzy lata. Kiedy spojrzałem do zachowanych fragmentów tekstu, to stwierdziłem, że praktycznie nie da się tego czytać... Tak więc, to by było na tyle w kwestii tego fika.
 10. Wincyj Kucoperzóf!
 11. Neverwinter Nights za darmo na gogu: http://www.cdaction.pl/news-47510/neverwinter-nights-z-dodatkami-za-darmo.html
 12. Elo, Jako, że idą święta, postanowiłem założyć ten Oporowo Świąteczny Temat. Do czego ma służyć? Ano do Oporowego Postowania Świątecznych rzeczy. Ładowac tu wszystko co związane se świętami i nie łamiące regulaminu. Ponado, niedługo forumowe ubieranie naszego ulubionego moda - Sosena. Trzeba mu skołować jakieś lampki, bombki, czy inne łańcuchy i postawimy go w holu forum, niech tworzy dodatkową atmosferę Wesołych Świąt! Oporowo!
 13. To ja sobie zaklepuję miejsce na ewentualne kolejne zapisy, jeśli będą. Jeśli nie, cóż, próbowałżem
 14. Jasne, że możesz nagrać to opowiadanie, z tym nie ma problemu.