Bester

Moderator
 • Zawartość

  969
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

932 Legenda Forum

O Bester

 • Ranga
  Zielona strona mocy
 • Urodziny 3 Listopad

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle

Ostatnio na profilu byli

16646 wyświetleń profilu
 1. Ooooo! Dobrze, że nie kupiłem na promocji, pożałowałem 30 zł
 2. I znów kilka fotecek:
 3. The Bureau: XCOM Declassified za darmo: https://www.humblebundle.com/store/the-bureau-xcom-declassified
 4. Kilka dni temu była promocja na gry akcji na Origin, gdzie BF4 kosztował albo 30 albo 15zł. Poluj zatem. Ja Czwórkę kupiłem właśnie za 15 złociszy, a DLC EA rozdało z czasem za darmo
 5. Widzę, że w Originie w zakładce "Specjalny Prezent" obok Medal of Honor ponownie pojawiło się DLC do BF4: Ostateczna Rozgrywka. Więc jeśli ktoś nie ma, to polecam się tam udać i przygarnąć.
 6. Shadow Warrior: Special Edition za darmo: https://www.humblebundle.com/store/shadow-warrior-special-edition
 7. @Coldwindtłumaczył i to Coldwind może robić z przekładem co mu się żywnie podoba. Nie wyraził zgody, bywa, nie musiał nawet pisać czemu takowej nie udzielił, chociaż wspomniał o tym w poście wyżej. Niestety, Accu, ale to Twoje zachowanie tutaj jest tym dziecinnym - postanowiłeś nagrać tekst na przekór woli tłumacza a teraz robisz z siebie ofiarę. Widzisz tutaj jakiś schemat? Do tego ton wypowiedzi i atakowanie innych, wybacz, ale jako mod nie mogę tego tolerować. Nie dostaniesz zgody na publikację nagrania na forum. Osobiście nie podejmę szerszych działań w tej sprawie, ponieważ tylko zastępuję, wraz z @Cahan , Dolara. I to z nim skonsultujemy dalsze działania w tej sprawie. Gdyby decyzja należała do mnie, to cóż. Za coś takiego dostałbyś czasowy zakaz publikowania treści w dziale, oraz na kanale Discorda. Jednocześnie proszę o trzymanie się wątku i nie offtopowanie, w przeciwnym wypadku będę zmuszony wystawiać warny za spam.
 8. @Accurate Accu Memory Jeśli Coldwind nie udzielił Ci zgody na nagrywanie, to nie możesz nagrywać jakiegokolwiek lektoratu jego przekładu, nawet jak to sam określasz, jako "pstryczek w nos". Cold może i ma prawo zgłosić takie nagranie na YT. Natomiast na forum, film taki, nie będzie miał racji bytu. Ponadto, takie zachowanie może poskutkować dla Ciebie zakazem publikowania czegokolwiek w tym dziale, a w najgorszym przypadku i na forum, oraz podległym mu kanale na Discordzie. Zastanów się więc nad tym co piszesz i w jaki sposób.
 9. Zasadniczo jest tak, jeśli ktoś chce coś tłumaczyć, czy lektorować, musi mieć zgodę autora fika. Logicznie więc, chcąc lektorwać tłumaczenie, należy mieć zgodę tłumacza, zakładam, że tłumacz zgodę na przekład od autora oryginału ma. Póki co post z linkiem do lektoratu ukrywam, do wyjaśnienia przez Dolara. Proszę również nie kontynuować OT w tym wątku, są odpowiednie tematy do poruszania kwestii związanych z fikami.
 10. Nasz fandomowy lektor odkurzył nieco ten fik, o istnieniu którego zapomniałem nawet ja: PS Sam już dawno zapomniałem jaki zryty jest ten fik, a lektorat miśka w mojej opinii jest lepszy od oryginału