Bester

Moderator
 • Dodanych treści

  1077
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  20

Bester last won the day on November 8 2016

Bester had the most liked content!

Informacje o Bester

 • Ranga
  Zielona strona mocy
 • Data urodzenia November 3

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle

Ostatnie wyświetlenia profilu

15490 wyświetleń profilu
 1. Z dniem wczorajszym za swoje zachowanie bana otrzymał Pawlex. Ignorowanie ostrzeżeń moderatora, oraz zachowanie sprawiły, że została podjęta decyzja o zawieszeniu tegoż usera. Pierwsze ostrzeżenie dotyczyło zamieszczania Treści rasistowskich, nawołującyc do nienawiści, promujących totalitaryzm. Drugie takie samo wykroczenie poskutkowało banem.
 2. Witam, Przypominam iż na forum nadal obowiązuje regulamin. Niezależnie od tego co działo się na meetach itp. na forum nie będzie pobłażania dla atakowania innych użytkowników. Moderacja będzie działać stosownie do sytuacji jaka zaistniała na forum, głównie przez wzgląd na fakt, że nie wiemy co działo się w owym czasie na meecie. W naszej gestii nie leży rozpatrywanie osobistych animozji, takie rzeczy należy wyjaśnić sobie albo na kolejnym meecie w cztery oczy, bądź na PW, a nie w publicznym wątku.
 3. Tak to już jest jak ma się kosmate myśli podczas misji Rozdzialik krótki, choć treściwy, lecz ja i tak uznaję, że jest tego nieco za mało. Przydałoby się coś pełnowymiarowego, bo te odcinki serialu robią smaka, ale nie zaspokajają głoda.
 4. Ten post nie może zostać wyświetlony ponieważ znajduje się na forum chronionym hasłem. Podaj hasło
 5. Jak już Foley wspomniał, miałem tę przyjemność być pre-readerem tego tekstu. I z tego miejsca pragnę zachęcić wszystkich odwiedzających ten wątek do przeczytania tego krótkiego opowiadania. Jest ono napisane w przystępny sposób i czyta się je bardzo szybko. Historia wciąga od samego początku i czytając oczekiwałem co takiego wydarzy się na końcu i co właściwie wymyśliła główna bohaterka, jak również co wydarzy się w odpowiedzi na jej poczynania. Ale już, bez spoilerów Polecam poświęcić te kilka minut na lekturę, bo naprawdę warto. Jest klimat, napięcie i sprawnie napisany tekst, szkoda nie zajrzeć.
 6. Jak zauważyliście, zniknęła spora część linków w tym temacie. Zniknęły, ponieważ prowadziły do serwisów umożliwiających bezproblemowe pobranie odcinków. Niestety, fakt ten narusza regulamin forum zakazujący umieszczania treści pirackich, a takimi owe linki do np. Google Drive były. Proszę zatem o nie udostępnianie publicznie takich odnośników. W temacie pozostały i pozostaną łącza do odcinków na YT i Dailymotion. Tam nie ma prostej drogi pobierania odcinków, więc jest to tylko odnośnik do zewnętrznego wideo. Tutaj jesteśmy czyści. Również pliki z napisami mogą zostać. Ktoś spyta: "Ale przecież tyle czasu te linki sobie były i nikomu nie przeszkadzały?" Fakt, lecz po dyskusji z administracją ustaliliśmy, że tego typu materiały są i będą traktowane jako pirackie. Do tej pory przymykałem na to oko, lecz w obecnej sytuacji byłem zmuszony wszystkie te odnośniki usunąć, proszę zatem o stosowanie się do tej reguły.
 7. Kolejny porzucony po kilku rozdziałach pomysł: Tytuł: Blizny Przeszłości Tagi: human, pony, violence, sci-fi Rys fabularny: Wiem, że pomysł wydaje się dość karkołomny. Niektórzy zapewne zobaczą tutaj powiązania z TCB. Fabuła może wydawać się dziurawa, lecz należy pamiętać, że pomysł ma prawie trzy lata. Kiedy spojrzałem do zachowanych fragmentów tekstu, to stwierdziłem, że praktycznie nie da się tego czytać... Tak więc, to by było na tyle w kwestii tego fika.
 8. Wincyj Kucoperzóf!
 9. Neverwinter Nights za darmo na gogu: http://www.cdaction.pl/news-47510/neverwinter-nights-z-dodatkami-za-darmo.html
 10. Elo, Jako, że idą święta, postanowiłem założyć ten Oporowo Świąteczny Temat. Do czego ma służyć? Ano do Oporowego Postowania Świątecznych rzeczy. Ładowac tu wszystko co związane se świętami i nie łamiące regulaminu. Ponado, niedługo forumowe ubieranie naszego ulubionego moda - Sosena. Trzeba mu skołować jakieś lampki, bombki, czy inne łańcuchy i postawimy go w holu forum, niech tworzy dodatkową atmosferę Wesołych Świąt! Oporowo!
 11. To ja sobie zaklepuję miejsce na ewentualne kolejne zapisy, jeśli będą. Jeśli nie, cóż, próbowałżem
 12. Jasne, że możesz nagrać to opowiadanie, z tym nie ma problemu.
 13. Wszystko można zmienić Ale jeśli nie, to niech chociaż tag [fetyszyzm] zostanie I znów coś ode mnie: Tym razem opiszę coś nieco innego, niż porzucony pomysł. Jest to alternatywna wersja fika "Za grzechy moje i twoje". Fik ten miał być zupełnie inny, nie miał być nawet kryminałem! Więc, szczegóły:
 14. Pozwolę sobie wypowiedzieć o fikach które mnie interesują: Progressio Kojarzę świetny klimat i doskonałe postacie. Szerszą opinię zawarłem w temacie, odkop se i zobacz coś uczynił. Był nawet jeden obrazek: Także: KONTYNUOWAĆ BEZWZGLĘDNIE. Lunar Pirate Brzmi ciekawie. Chętnie zobaczyłbym coś takiego, zwłaszcza, że sam miałem pomysł na fik o statkach powietrznych i kupcach ściganych przez piratów. My Little Fanfik Obowiązkowym tagiem chyba będzie [Fetyszyzm] Również intrygujący pomysł, chętnie bym poczytał o kolejnej serii bluzgów i fajce, przy natknięciu się na żart językowy w orygnale. Oraz ta rozkmina, jak to cholerstwo przełożyć na Polski, żeby było równie zabawne. Jeśli wolno, proponuję alternatywny tytuł: "Cierpienia Starego Tłumacza" Natomiast ja przy okazji pozwolę sobie zamieścić jeden ze swoich pomysłów. Porzucony pomysł: Tytuł: Za Horyzont Tagi: adventure, violence, comedy, Opis: To by było na tyle w kwestii tego opowiadania. Z czasem może dorzucę inne zarzucone pomysły.