Skocz do zawartości

[Dyskusja] Derpy.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Tutaj można rozmawiać o naszej szarej klaczy. Co myślicie o jej niezdarności, czy powinna mieć swojego zeza, może chcecie się podzielić tym, co według was jest w niej wyjątkowe? Ten temat jest właśnie po to, abyście mogli podzielić się przemyśleniami i kulturalnie wymienić się poglądami. A więc zapraszam do dyskusji i przy okazji podaję moje przemyślenie, na temat jej głosu w polskim Dubbingu. Według mnie, nie do końca do niej pasuje. A wy, co myślicie?

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza

Derpy jest najsłodszą klaczą jaka istnieje (prócz Kryśki XDDDD) i dlatego też jest u mnie na liście. Zez? Oczywiście dodaje jej uroku i niezdarności, ale uważam że bez niego było by gorzej i dla mnie, i dla niej. Derpy miałaby ładne imię ( Ditzy doo), bo uwazam że imię Derpy to takie dla ogierów :/ Ale całą postać oceniam na 100000000000000/10 xD

- Oooo, dziękuję...Dajcie muffina :muffin::derp6:

Link do komentarza

Potwierdzam, Derpy jest słodka (ale i tak wole NMM) oprócz tego podoba mi się jej zez, według mnie dodaje jej uroku. No i te bańki, trochę mnie irytują ale też są fajne i do niej bardzo pasują. Po za tym Derpy jest chyba jedyną klacz która ma zeza, bo innych kucyków które mają zeza to ja nie widziałam. A co do jej polskiego dubbingu to mogli by dać 

jej trochę inny głos, taki który pasowałby do jej postaci. Derpy też lubi muffiny, tak jak ja i za to też ją doceniam. Po prostu ją lubię, i tyle na ten temat.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...