Skocz do zawartości

Ogłoszenia działu


Chrysia Krysia

Recommended Posts

Wielu z was mi nad tym marudziło, ale wreszcie sa te ogłoszenia, na początek zapowiedzi nowego konkursu w naszej chmurce! Można dostac wyróżnienia plastyczne za pierwsze 3 miejsca, zapraszam i zachęcam do wziecia udziału w tym konkursie plastycznym. Czas? Duuużo, macie aż miesiac czasu (o ile wczesniej nie usuną działu...), jeżeli mało, wydłużę o 10 dni... Nie ma problemu..Ach!  Zapomniałam o jego temacie, otóż temat to princess Derpy. Prace proszę wysyłać pod tematem konkursu w spoilerach. Jak się robi spoiler? Otóż klika się BBCode, jest to obok tej "gumki", wybieramy opcję spoiler i gotowe! Zachecam i gorąco polecam, Ja i Derpy.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Witam wszystkich, założycielka musiała wyjechać na miesiąc (omg) ja jako jej przyjaciółka muszę Was o tym powiadomić. Terminy wszystkich konkursów zostały przesunięte. Życzę szczęśliwego Nowego Roku. Do zobaczenia i przepraszam za utrudnienia (lub ułatwienia :O).

Link do komentarza

Witam wszystkich. Ze względu na poważne złamanie regulaminu (jak i poziom tego miejsca...) Chrysia Krysia nie jest już opiekunką tego działu. Zostanie on przeniesiony do archiwum. Jeśli ktoś ma KONKRETNE pomysły na prowadzenie go, może napisać do mnie ale niech liczy się z bardzo małą szansą powodzenia. Albo wóz albo przewóz.

 

mlfw1967_medium.jpg

  • +1 3
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...