Skocz do zawartości

[Dyskusja] Jej historia


Chrysia Krysia

Recommended Posts

 Witam, tutaj Derpowata Derpy, i nasz nowy temat....Jaka jest moja historia? Derpy ma słabą pamięć! Trzeba jej przypomnieć swoją historię (macie pisać swoje teorie, nie chcę widziec tego typu: Derpy jest postacią tła itp.), Trzeba napisać swoje teorię a może Derpy sobie przypomni? Oto moja teoria:

 

Derpy i Sparkler są porzuconymi siostrami. Znalazły sobie mały domek w środku lasu Everfree (czy jakos tak). Pewnego razu Derpy zgubiła się gdzieś w lesie... Miała przy sobie przyrządy do puszczania baniek i z nudów je puszczała, lecz banki zaczęły odpływać w niebo, a w tedy Derpy poszła za nimi i dotarła do Ponyville, gdzie otrzymała swój znaczek i zeza którego dostała przy nadmiernym patrzeniu na bańki xD. Derpy załozyła tam rodzinę, i wszystkich przyjaciół, ale tęskniła za Sparkler, dlatego poszła jej poszukac, kiedy się znalazła to zamieszkała z Derpy. To jest historia w duuuuużym skrócie, nie chce  i się rozpisywać :derptongue: , a teraz? Teraz wasza kolej, piszcie!

 

 

Ps. Polecam to: http://www.groj.pl/Gra/21313/Derpys_Story_Przygody_Kucyka/

Link do komentarza

Według mnie Derpy jest sierotą. Zeza ma od urodzenia. Co do znaczka nie mam za bardzo pomysłu. W Ponyville mieszka od zawsze. Pewnego dnia spotkała Doctora Whoovesa (który został jej najlepszym przyjacielemi i w którym się zakochała) i zamieszkała z nim na TARDIS. Razem podróżują przez czas i przestrzeń. Podczas jednej z ich przygód, przy pomocy maszyny genetycznej przez przypadek powstała Dinky i Sparkler. Sparler była już dorosła, więc zamieszkała w starym domu Derpy w Ponyville razem z Dinky. Derpy i Doctor odwiedzają je co jakiś czas.

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

A teraz moja kolej.

Pewnego pięknego,słonecznego dnia na świat przyszła mała klacz.Jej rodzice byli bardzo szczęśliwi.Nazwali ją Derpy.Była urocza,jednak miała jedną wadę.Była łamagą.Inne kucyki śmiały się z niej.Pewnego dnia wracała ze szkoły zapłakana.Pobiegła w swoje ulubione miejsce na chmurce.Wypadły jej ulubione bańki.Wychyliła się i spadła.Wylądowała na jakimś małym ogierze.-Przepraszam.Cześć,jestem Derpy a ty?-wstała i patrzyła na ogiera.-Nic nie szkodzi.Nazywam się Doktor(jakiś tam)Whooves.Przyjaciele mówią na mnie Doktorek.Masz bardzo ładne imię,Derpy.O!I to chyba twoje bańki.  :)-powiedział i wręczył jej bańki.Derpy zarumieniła się.Na jej boku pojawił się znaczek.To były bańki.Ona tak kochała bańki,ale nie wiedziała,że to może być jej przeznaczenie.Tak czy siak cieszyła się ze znaczka.Potem gadali i gadali.Stali się najlepszymi przyjaciółmi.

[kilka lat potem]

Derpy i Doktorek byli już dorośli.Podróżowali razem.Doktorek przygotował swój wynalazek,maszynę genetyczną.Poszedł z nim do Derpy.Ostrzegał,żeby go nie ruszała,ale nie mogła się powstrzymać i włączyła ten wynalazek.Zrobiła zeza przez dziwne uczucie w ciele.Wszedł Doktorek i ją przestraszył.I tak został jej zez.Po kilku dniach powstała Sparkler,a po niej Dinky.Derpy musiała zrezygnować z podróży z Doktorkiem,aby zająć się Sparkler i Dinky.Doktorek je odwiedzał.W pewien zimowy wieczór gdy Derpy kończyła pracę,wróciła do domu.Tam czekały na nią Sperkler i Dinky.Usiadły przy kominku i przytuliły się.Sparkler powiedziała,że Derpy jest jak jej mama,a Dinky dodała,że nigdy jej nie opuszczą.Derpy się wzruszyła.Doktorek przyszedł do Derpy.Nad drzwiami była jemioła i chyba nie muszę mówic co było dalej ;D Doktorek zapytał się czy będzie jego dziewczyną,ona na tak.Wszyscy byli szczęśliwi i zamieszkali razem w Ponyville.Koniec.

ps.Ale się rozpisałam ;)

Edytowano przez Kucyki są super
  • +1 1
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...