Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Kucyki są super

Brony
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Kucyki są super

 • Rank
  Twiś-Pyś :3 To ja Twilight! Witajcie :D

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 1. Kucyki są super

  Kiedy zaczniemy nagrywać?
 2. Kucyki są super

      No właśnie!Zgadzam się z tym Zróbmy coś wreszcie :/ Już się nie mogę doczekać aż zaczniemy coś robić :DD
 3. Kucyki są super

  Ja chcę przydzielić muffina BRONIESiPEGASIS ;D Pewnie zapytacie: Dla czego właśnie temu użytkownikowi,a nie innemu??!!wth??xd A ja wam odpowiem na to: Ponieważ ten użytkownik wymyślił ta czadoffą zabawę w dziale naszej kochanej Derpy No i za różne inne zabawy.To taki prezencik-podziękowanie
 4. Kucyki są super

  Witaj kochana kuzynko i Ligo Znaczkowa! U mnie dobrze Niedawno postanowiłam,że spróbuje uczyć się robienia kompotów Ciekawa jestem jak mi to pójdzie.Nigdy jeszcze nie próbowałam pić kompotów,a co dopiero je robić. Naprawdę???:o Ale wam zazdroszczę,że uczy was Księżniczka Twilight.Czekajcie,czekajcie.....Czy to ta Twilight Sparkle którą poznałam gdy kiedyś odwiedziliśmy waszą farmę??O jejku :3 Mam nadzieje,że będzie wam szło bardzo dobrze z nauką. Co do odwiedzin,to muszę się zapytać mamy.Jak się dowiem to jak najprędzej powiadomię Was o tym.Pozdrawiam bardzo gorąco Znaczkową Ligę. Ps. Tulimy xD Członkini Babs Seed I jak????
 5. Kucyki są super

  Twilight Sparkle - Kucyki są super - Jej!Ale się ciesze,że wybrano mnie na Twilight <3 <3 KotElen13 - pasuje na AJ Luna Mae Snow - Mi zdecydowanie na Fluttershy :3 Ja głosuje na S Jakie mamy zadanie na teraz????
 6. Kucyki są super

  Aha,rozumiem Dobrze.To czekam na rolę
 7. Kucyki są super

  A do kiedy ja mama wstawić kolejne nagranie?Bo jak trzeba będzie to już się zabieram do roboty A mają być tylko piosenki z mlp,czy też mogą być inne?Bo ja mam tez link do innych moich z takiej jednej strony.
 8. Kucyki są super

  Naprawde,naprawde
 9. Kucyki są super

  AppleDashie,jak dla mnie,to ty na 100% pasujesz do Scootaloo
 10. Kucyki są super

  Oto moje pytania: 1)Zaśpiewasz nam electro? ;D 2)Masz rodzinę? 3)Lubisz swoją grzywę? 4)Co lubisz jeść? 5)wiesz co to laptop,tv,psp,kinekt? 6)Co byś zrobiła,gdybyś nie miała grzywy? 7)Pokrzyczymy razem: MOJA GRZYWA!HA HA HA?:3 Na razie to tyle.....NA RAZIE!
 11. Kucyki są super

  Według mnie Pinki wyszła super,RD też,Fluttershy może tak bardziej delikatniej ale też super.Aż dałam ci subka I ja też moje wstawe na yt i dam linka.
 12. Kucyki są super

  Hejka Oto moje pytania: 1.Wiesz,że marchewki są dobre na wzrok? 2.Kto jest Twoim najlepszym przyjacielem? 3.Czy spotkałaś kiedyś Twilight Sparkle? 4.Jaki jest Twój ulubiony rodzaj filmów? 5.Co najbardziej lubisz jeść? 6.Dasz marchewkę?
×
×
 • Create New...