Skocz do zawartości

[Dyskusja] Talent Derpy.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Jak każdy dorosły kuc, tak i Derpy ma swój CM. Jednak pojawia się pytanie, co on oznacza? Jaki talent ma zezowata klacz z bąbelkami na boku? Co może znaczyć kilka baniek? Według mnie, Derpy ma talent do ''lekkiego poruszania się w powietrzu'', czyli tłumacząc: mimo iż jest wielką niezdarą, to w powietrzu potrafi poruszać się nadzwyczajnie lekko i z gracją.  Albo po prostu jej przeznaczeniem jest puszczanie ładnych baniek  :derptongue:. Kto wie? Wszystko jest możliwe, dlatego też zapraszam do nowej dyskusji.

Derpy_Hooves_CM.png

Link do komentarza
Gość Nie sądzę

 

 

A tak na poważnie równie dobrze mogłoby to być coś z pływaniem ( choć raczej mi to do Derpy nie pasuje).

Nawet by mogło, bo kto powiedział, że Derpy nie jest dobrym pływakiem? Może zez i skrzydła umożliwiają jej świetne poruszanie się pod wodą.... W sumie, to czemu by nie?

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza

Według mnie Derpy nie jest pływakiem (chociaż jest to prawdopodobne) ale jej talent ma coś wspólnego z puszczaniem i pękaniem baniek. Czy jej uroczy Cutie Mark ma w ogóle

coś wspólnego z puszczaniem baniek, tego nie wiem. W odcinkach musiałoby być coś bardziej realistycznego niż wypowiadane przez Derpy słowo "Muuuffin", jednak nie ma opcji by pokazano coś więcej o niej w serialu. Ale może jej znaczek znaczy zupełnie co innego?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...