Cassidy

Brony
 • Zawartość

  4594
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1489 Canterlocki Skryba

O Cassidy

 • Ranga
  «nerf this»
 • Urodziny 23 Marzec

Informacje profilowe

 • Płeć
  Steven Magnet
 • Miejsce zamieszkania
  I tak za daleko od Ciebie
 • Ulubiona postać
  Onyx
  -------
  Lyra, Trixie, Lightning Dust,
  Pinkamena , Cloudchaser , Flitter , Roseluck, Raindrops
  Kiedyś najbardziej
  Pinke pie

Ostatnio na profilu byli

5471 wyświetleń profilu
 1. Ten wektor wygląda naprawdę genialnie ~ Jeju nie umiem się doczekać efektu końcowego. Wolisz tworzyć w digital czy traditional ?
 2. Czy to nie jest po prostu osu na konsole ?
 3. Ohh ♥ Chętnie zobaczę więcej furrasków w twoim stylu, bo przypadły mi do gustu o wiele bardziej niż pucyki ~
 4. N : Wcześniej było Zirathel, teraz Zira Na pierwszy rzut oka patrzę i "o jakaś nowa koleżanka na forum" oh, w sumie może wolałby być koleżanką i to dlatego. A : Jakaś dziewczyna z Anime która ma kły i ma różowe włosy , za chiny nie wiem kto to , ale jakość ładna S : Sombra, bardziej wolę Sombrę w tej postaci https://i.pinimg.com/564x/ce/ee/da/ceeeda0db6ea6418d9194ab2f204e5b2.jpg , ale ładne kolory są . U : User który wysławiał albo wciąż wysławia Lunę i liże jej kopytka, i komentuje się nawzajem z kolegą. jeśli chodziło o jakość, to akurat jest bardzo ładna >:c ps.
 5. Witaj~ Baw się na forum dobrze i miejmy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej.
 6. N : Nie podoba mi się, to pewnie przez to, że jest tam za dużo Capslocka, grr. A : Nie mam pojęcia kto to ,ale mnie przeraża, patrzy w stronę mojej herbaty i wygląda jakby miał co do niej złe zamiary. S : Twilight po operacji plastycznej przenoszenia kopytek z prawej strony na lewą, poza tym link do dA. Jak ktoś nie widział ładnych krzaczków to tam są właśnie. U : Nie znam tej osoby, na pewno kojarzę i wiem, że jest tu już od jakiegoś czasu, *sprawdza * dokładnie pół roku. Wydaje się w porządku . Nie komentuje się wzajemnie z przyjacielem, więc jest dobrze.
 7. Onyś pewnie by wolał żeby Cassusia jednak zajęła to 1 miejsce c: Gratki ~ szczęśliwego Nowego roku
 8. Smacznego jajuszka i mokrego dyngusa~

  1. Bertram Quist

   Bertram Quist

   Co prawda do dyngusa i Wielkanocy jeszcze daleko ale co tam XD Wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego nowego roku :party::pinkie::party:

  2. DiscorsBass

   DiscorsBass

   Nie żeby coś, ale patrząc na pogodę, to mam wrażenie, że Wielkanocne znowu kradną śnieg Bożonarodzeniowym >,<

  3. Cassidy

   Cassidy

   Będziemy lepić zające polarne :lunathink:

 9. tajemniczy bo jest tu ponoć od 2012 a pierwszy raz na oczy widzę
 10. N : Niegdyś BRONIESiPEGASIS , zawsze przerażał mnie ten Capslock i chyba jego też zaczął, ale dobrze, że w tytule rozwinął skrót, bo wciąż mogę patrzeć na te krzyczące litery. A : Dwa słodkie lwy, jako dziecko się to oglądało, wiele razy przypominali jak mają na imię, a ja wciąż nie pamiętam, ale są urocze. S : Podoba mi się, że pasuje do avatarka. I to chyba te same lwy są, też mi się podoba ~ U : Tak szczerze, to kojarzę go głównie z tego, że potrafi codziennie wrzucić pełno artów do każdej możliwej galerii na forum.