Jump to content

Command & Conquest: Tiberium Aliances (PL)


Marcinek
 Share

Recommended Posts

Witam!

 

Od niedawna zacząłem grać w przeglądarkową grę pt: Command&Conquest: Tiberium Aliances.

Zacząłem grać w piątek, i tak mnie wciągnęła że będę grał w nią dłużej. Jest według mnie jedną z tych lepszych strategii.

 

Prosze oto kilka screenów z mojego konta:

20l0yzq.png

 

9uls29.png

14ietty.png

 

Ja gram w tą grę non stop. Także jak ktoś będzie chciał pograć ze mną to zapraszam do rejestracji:

 

Command & Conquest: Tiberium Aliance (PL)

 

Opis gry:

 

Akcja Command & Conquer: Tiberium Alliances osadzona została w doskonale znanym fanom cyklu świecie przyszłości, w którym toczą się zmagania o tytułowy minerał - tyberium. Gracze mogą przystąpić do jednej z dwóch grywalnych frakcji – GDI (Global Defensive Initiative) lub Nod (Brotherhood of Nod). Trzecią stronę konfliktu, kierowaną przez komputerową sztuczną inteligencję, stanowią mutanci, nazywani Zapomnianymi (The Forgotten).

Rozgrywka bazuje na popularnym i sprawdzonym schemacie. Gracze zakładają i rozbudowują własne bazy, wydobywają surowce, opracowują technologie, tworzą armie i uczestniczą w widowiskowych bitwach atakując innych lub broniąc się przed najazdami. Większość dostępnych jednostek zapożyczona została z Command & Conquer 3: Wojny o Tyberium, a kilka pochodzi z Command & Conquer 4: Tyberyjski Zmierzch. Starcia rozgrywane są w czasie rzeczywistym, przy czym dowódcy mogą wcześniej ustawić kolejność natarcia poszczególnych oddziałów.

Jak przystało na przeglądarkowe MMO, gra oferuje szereg funkcji społecznościowych, pozwalających m.in. tworzyć listy znajomych, zapraszać przyjaciół oraz wymieniać korespondencję. Zdecydowanie najciekawszym elementem zabawy z żywymi graczami jest opcja zawierania sojuszy oraz toczenia wojen z konkurencyjnymi klanami.

Command & Conquer: Tiberium Alliances odznacza się atrakcyjną, jak na tego rodzaju produkcję, oprawą wizualną. Zastosowany engine wykorzystuje możliwości HTML5, dzięki czemu gra działa na każdym urządzeniu wyposażonym w przeglądarkę internetową obsługującą tę technologię (np. Internet Explorer 9 lub Firefox 9).

Tytuł udostępniany jest na zasadzie free-to-play.

 

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...