Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Arpegius

Brony
 • Content Count

  378
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Good

About Arpegius

 • Rank
         P555           Secret Star System Pony
 • Birthday 08/18/1986

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Warszawa/Kielce

Recent Profile Visitors

3678 profile views
 1. Arpegius

  until

  Niestety w tym roku nic niema. Ale jest spotkanie bronies i pegasister w sobotę o 12:00 po konkursie wiedzowym MLP w Pawilonie 7.
 2. Arpegius

  Łohohoho, ale moje konto tutaj się zakurzyło. Tak serwer otwarty, a na Discordzie znajdziecie przypięty link do odpowiedniej wersji Faktorio. Na razie kończymy starą grę. Budujemy dużą fabrykę, może nie mega ale starsze komputery mogą mieć problem (Mapa ma już blisko 20Mb). Jak się zbierze większa ekipa to pewnie rozpoczniemy od nowa. Jak nie będzie chętnych to będę włączał tylko gdy się znajdą. PS. Zdjęcie lepiej wygląda w nocy.
 3. Arpegius

  Nie znałem tej piosenkarki, ale przyznam że ma okropne utwory. Popularna papka, szajs jaki leci zazwyczaj w radiu.
 4. Arpegius

  Przecież ten utwór i ta piosenkarka w ogóle się nie nadają do kucyków. Nie dość że ta piosenkarka beczy to jeszcze robi to po jednym słowie jak by jej tchu brakowało. Naprawdę okropnie brzmi taki styl śpiewania. Ten kto wymyślił aby tą piosenkarkę umieścić w filmie o kucykach to chyba nie miał pojęcia co robi, podejrzewam że decyzja zapadła bo "Hur Dur taki teledysk... taka mała dziewczynka... tańczy... no no trzeba ją dać do kucykuffff!!!111". Co do utworu to może ktoś by był w stanie lepiej to zaśpiewać, brzmi mi to jak zrzynanie z Adele i pewnie by jej to lepiej wyszło.
 5. @Arpegius "Zmiana kodu na 3 z przodu" :) Wszystkiego najlepszego!

  1. Arpegius

   Arpegius

   Ah dzięki dzięki. No trochę już lat na tej ziemi się żyje. 
   Człowiek tak zapracowany że dopiero od przyjaciół dowiedziałem się że mam 30 urodziny ^_^

 6. Arpegius

  > Narzekać że ktoś dał jedną z najpopularniejszych fandomowych piosenek i że nie da się nic o niej złego napisać. > Dać jeszcze bardziej popularny utwór. > ... > Nikt nie chce ocenić, brak profitu. No dobra to nie jest do końca tak popularny bo, mamy tu próbę wykonania dżezowego a raczej orkiestrowo-dżezowego. Początek jest świetnie zaaranżowany ale reszta brzmi sztucznie i jest zwyczajnie nudna. Druga część utworu nie jest taka zła, ale ni jak nie pasuje. Właściwie to nie da się tego porównać do Lenicha i Kiryi, którzy to zapoczątkowali modę na Jazowe covery, ale na ogół przeróbek nie wypada tak źle. W sumie tak melodyjnego utworu ciężko jest spieprzyć, dlatego za odkrycie filmowego brzmienia tego kawałka daję 6/10. No dobra kontynuował bym temat jazzu, gdyby nie przyszedł tutaj abyście ocenili moje nowe znalezisko, może nie tak nowe ale dzisiaj pierwszy raz słyszę i na pewno nie jest to popularny utwór którego nie da się źle ocenić:
 7. Arpegius

  Bardzo fajna dynamiczna melodia, wręcz nadająca się na szantę, czysto zagrana na dwóch gitarach. Pierwsza część utworu jest dobrze nagrana. Zanim powiem o wokalu to najpierw trochę o tekście. Miała to być ballada Celestii o starych czasach dla uratowanej Luny. Jest krótka i niezbyt treściwa, trochę brakuje jej rytmiki żeby dobrze się wpasować w tak mocno zaakcentowaną melodię. Mało tutaj kucykowych zwrotów, jedynie można rozpoznać "Dear sister moon". No cóż piosenka jest zaśpiewana może nie tragicznie ale bardzo słabo. Dlatego daję tylko 4/10 mimo że sam utwór aspiruje na więcej. Teraz będzie coś na halloween, wiem że nie ta pora roku ale przed chwilą wylosowała się na playliście:
 8. Arpegius

  Z jakim rozmachem? Po prostu się spotykamy w kawiarni ot co. Rezerwacja sali to nie problem, po prostu musimy wydać minimalną kwotę na barze.
 9. Arpegius

  Tak dokładnie wcześniej było na facebooku. To nie jest jakiś większy meet, tylko małe lokalne spotkanie. Dlatego prosiłbym aby potwierdzić że się będzie.
 10. Arpegius

  Kielecki pony meet integracyjny.

  until
  Zapraszam wszystkich na spotkanie świętokszyskich bronies w Kielach 23 Kwietnia w Sobotę, czyli już za tydzień! Będą atrakcje typu karaoke (angielskie i fandomowe), gry karciane (Parasprite panic, Kucykowy munchkin, CiutiePox). Jako że wynajmujemy salkę to wejściówka kosztuje 10zł (do wydania na barze). Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1081015758623270/ Link do tematu:
 11. Zapraszam wszystkich na spotkanie świętokszyskich bronies w Kielach 23 Kwietnia, czyli już za tydzień! Będą atrakcje typu karaoke (angielskie i fandomowe), gry karciane (Parasprite panic, Kucykowy munchkin, CiutiePox). Miejsce: Klubokawiarnia Quest Duża 7, Kielce Czas: Od godziny 14:00 Jako że wynajmujemy salkę to wejściówka kosztuje 10zł (do wydania na barze). Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/1081015758623270/
 12. Arpegius

  Mimo wszystko jednak prościej zostawić po sobie potomka. Bo mamy taki świat że geny nie są najważniejsze, a kultura i wychowanie. Nie umniejszam tutaj znaczeniu genów, ale jako społeczeństwo jesteśmy tak zróżnicowani że to kultura zostanie przekazana dalej w przód w niezmienionej formie niż geny które szybko się pokrzyżują.
 13. Arpegius

  No mam nadzieję, ale nie zapowiada się na to żeby ta gra kiedykolwiek opuściła Early Access, tak jak np Castle Story z ludzikami od delmy, imho też bardzo fajna gierka.
 14. Arpegius

  Bez sensu się gra samemu, mine craft to przecież prawie MMO. Nikt mi nie odpowiedział w innym wątku, ale myślę że jak by zebrać ekipę na ferie to można sobie trochę pobawić się.
×
×
 • Create New...