Skocz do zawartości

Humble Indie Bundle V


R2.

Recommended Posts

Witajcie!

Nie wiem czy dobry dział wybrałem, choć taką mam nadzieję. Nie będzie to dyskusja o żadnej grze, założyłem ten temat by poinformować was o najnowszym Humble Bundle.

Może na początek powiem tym, ktorzy nie wiedza czym jest Humble Bundle. Otóż jest to strona, stworzona przez Humble Bundle Inc. ktora sprzedaje pakiety gier indie czyli niezależnych (najsłynniejsza ostatnimi czasy gra indie to chociazby Minecraft). Sprzedaja czasem lepsze, czasem gorsze gry, a większość pieniędzy przekazują na cele charytatywne. Dziś dostałem emaila z wiadomością o tym iż kolejny komplecik gier ujżał światło dzienne. Spytacie co takiego jest niezwyklego w tym wszystkim? A to, że możecie zapłacic za 4 gry tyle ILE CHCECIE :) Minimum to 1 dolar, jesli wydacie wiecej niż 7 dostajecie kolejną gre.

W dzisiejszym "Bandlu" sa gry takie jak:

-Amnesia: The Dark Descent

-Limbo

-Psychonauts

-Superbrothers: Swords & Sworcery

Dodatkowo jeśli przeznaczycie na te gry wiecej niż 7,66 dolarów dostajecie grę Bastion jako bonus.

Do tej pory sprzedali niecałe 250 tysiecy pakietów w ciągu około 15 godzin, zbierając tym samym prawie 2 miliony dolarów.

Oczywiście cały pakiet można aktywować na platformie Steam za pomocą kodu (przy zakupie należy zaznaczyc "Yes, send me a giftable code" nastepnie wklepać go na Stimie :D

Według mnie, warto kupić ten pakiecik chociażby dla samej Amnesii czy Limbo. Dwie bardzo ciekawe gry. Bastion również jest "fajny" choc trzeba troszke wiecej zapłacic. Mimo to, opłaca sie, gdyż sama Amnesia normalnie kosztuje wiecej niz te wszystkie gry razem wziete :D

Link do Humble Indie Bundle V - KLIK

Cała ta akcja będzie trwała jeszcze przez 13 dni, wiec nie musicie sie spieszyc :)

Zapomniałem dodać, że możecie też ustalić na co wasze pieniądze mają być przeznaczone, możecie wybrać by cała kwota poszła do deweloperów, na cele charytatywne, albo podzielić, by pieniądze przeznaczono zarówno dla tych i dla tych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastion jest niesamowity. To była moja ulubiona gra poprzedniego roku i polecam ją wszystkim, którzy cenią sobie dobrze opowiedzianą fabułę, niesamowity klimat i solidny gameplay. Jeżeli ktoś nie grał jeszcze w Bastiona to nie wiem na co czeka :P Psychonauts zapisało się już w kartach historii gier jako jedna z najlepszych gier, która nie zdobyła takiej popularności jaką powinna zdobyć. Gra się nie sprzedała, a szkoda, bo ma świetnie napisanych bohaterów, a klimat jest po prostu psychodeliczny. Chociaż ostatni poziom może sprawić, ze człowiek chce rzucać kontrolerem ;) Amnesia mnie osobiście nie porwała i nie przestraszyła ani razu, ale doceniam ją za zagadki. W Limbo i Swords i Sworcery nie grałam, także się nie wypowiem, ale dla Bastiona i Psychonauts szczególnie Bundle'a trzeba kupić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Bastiona zrezygnowałem bo oglądałem Lets Playa u Triple Jay :D Ale gra z tego co widziałem jest bardzo dobra, najbardziej mi sie spodobało to jak jest prowadzona narracja. Każda czynność gracza jest komentowana :D Na przyklad jak niszczymy wszystko do okoła "The Kid rages for a while" Gdyby nie to, że fabułe juz znam, kupiłbym od razu, bo tak to odgrzewany kotlet, niby dobre, jednak nie to samo :D @White, mówisz że nie wystraszyła Cię Amnesia, ona jest straszna, ale jeśli się wczujesz w klimat (słuchawki, zasłonięte okna :D). Jeśli grałaś, to jestem w tej "wodnej części" teraz i po prostu nie wytrzymalem. Zrobilem sobie przerwe... prawdopodobnie na kilka kolejnych dni :D Limbo to bardzo ciekawa gra, nie mamy praktycznie zadnej fabuły. Jedyne co wiemy, to to, że szukamy swojej siostry. Lekko psychodeliczna gra, dająca do myślenia. Tak czy siak, wg mnie, najlepszy Bundle jaki byl do tej pory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@R2, grałam w Amnesię ze słuchawkami i w nocy. Nie wystraszyła mnie :P Może to dlatego, że nie przepadam za zamkami i tym podobnymi rzeczami. Potwory też mnie nie straszyły. Może grałam nie tak jak trzeba, bo jak tylko potwór się pojawiał to kucałam w kącie i czekałam. Z drugiej strony wydaje mi się, że właśnie o to chodziło. Tyle, że takie siedzenie i nic nie robienie zaczęły mnie nudzić po jakimś czasie. Tak czy inaczej grę przeszłam i traktuję ją po prostu jako niezłą przygodówkę z zagadkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@White, widocznie jestes mocniejsza psychicznie :D Ja zawsze strachajło byłem, boje sie wiekszosci horrorów, ale lubie sie bać i to jest dziwne... ^^' Ja sie wczulem w Amnesie i to bardzo, najgorsza jest swiadomosc ze nie mam jak sie bronic przed tym cholerstwem, a gdyby tego wszystkiego bylo malo, to dochodzi wieczny deficyt oliwy w latarni ;D A gram na bardzo ciemnych ustawieniach. Zdarzylo sie juz ze mnie mysz wystraszyla ... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@R2 ja jestem weteranką survival horrorów :P Z oliwą problemów nie miałam ani razu. Zwykle było jej aż nadmiar. A żeby zbytnio nie offtopicować to powiem może przy okazji, żeby nie być sknerą i zapłacić za te gry tyle ile uważa się, że jest sprawiedliwie. Płacenie najmniejszej sumy raczej nie pomaga studiom developerskim, także jeśli chcecie więcej gier twórców Bastiona, Amnesii, Limbo, Psychonauts i Sword & Sworcery to oczywiście, wspieramy Bundle jak największą sumą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@White, mi też "nie straszne" klasyki survival horrorow :P Wszystkie czesci Silent Hill przeszedłem, prócz Homecoming, ktory poza lepsza grafiką nie miał nic innego do zaoferowania. SH 1 i 2 to najstraszniejsze gry w jakie kiedykolwiek gralem ;D Oczywiscie seria Resident Evil tez obca mi nie jest. Jeszcze pierwsze czesci Alone in the dark byly godne uwagi. *offtop mode: off* Gdybym mial wystarczajaca sume na paypalu moze i mialbym Bastiona, niestety zostalo mi tylko cos okolo 5 funtów? Coś koło tego, w każdym razie same klepaki. Wplacilem wszystko bo i tak tego paypala nie uzywam, a ta kasa mi tam tylko zalegala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...