Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Feather

Platforma blogowa

Recommended Posts

Szukam jakiejś konkretnej, darmowej platformy blogowej, za wyjątkiem tumblra i innych ask-blogów. Halp ;_; polećcie mi cuś, proszę ;___;

Edited by Feather

Guest ChrisEggII

Był już kiedyś taki temat... Mogę co najwyżej polecić Bloggera.

No to przepraszam za spam ;_; jednakowoż... znam platformę i fge w sumie jakoś na nim prezentuje się strasznie... no nie wyróżnia się. Poporszę o inne ;_;

Guest ChrisEggII

Ja swego czasu miałem bloga na Blogspot. Innych nie znam, więc możesz sprawdzić to ;D

Blogger=Blogspot

Zawsze możesz postawić bloga na onecie :P Jest jeszcze blox.pl ale aktualnie blogger oferuje najwięcej możliwości. No i blog nigdy się nie będzie wyróżniał, jeśli sam nie zadbasz o jego wygląd :)

Zawsze możesz postawić bloga na onecie :P Jest jeszcze blox.pl ale aktualnie blogger oferuje najwięcej możliwości. No i blog nigdy się nie będzie wyróżniał, jeśli sam nie zadbasz o jego wygląd :)

Rozumiem, możliwe, że wypróbuję :P 

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, chyba już wiem, na czym postawię swojego potworka :D

Nie, nie. Wordpress.com to nie to samo co Wordpress.org. Rzeczywiście, jest to system blogowy (w sumie na dziś dzień to już system CMS), ale jest też cała platforma blogowa tworzona przez tych samych ludzi, na tych samych zasadach co Blogger, ale ze swoim własnym systemem.

Nie, nie. Wordpress.com to nie to samo co Wordpress.org. Rzeczywiście, jest to system blogowy (w sumie na dziś dzień to już system CMS), ale jest też cała platforma blogowa tworzona przez tych samych ludzi, na tych samych zasadach co Blogger, ale ze swoim własnym systemem.

O, to fajowo :) dzięki wielkie!

• Create New...