Skocz do zawartości

Rain Chaser i inne moje OCki


Recommended Posts

 

(dodano 8 Lutego 2014)

 

RASA: pegaz

IMIĘ: Rain Chaser

 

1622611_537490243034431_1766369311_n.jpg 10013871_537493929700729_2042116985_n.jp


HISTORIA ŻYCIA: Rain od urodzenia mieszkała w sierocińcu w Cloudsdale, mieszkała w nim do 18 roku życia. Często wymykała sie na imprezki, tam poznała swoją koleżankę u której mieszkała dwa lata. Rain niestety musiała sie wyprowadzić od koleżanki ponieważ ta musiała przeprowadzić się do swojej babci. Rain zamieszkała w Ponyville.

 

DŁUŻSZA HISTORIA ŻYCIA: Matka Rain zmarła po jej urodzeniu. Ojciec klaczki zmarł pół roku przed jej narodzinami. Rain trafiła do sierocińca dwa dni po jej narodzinach. W szkole miała wiele problemów, wszyscy dokuczali małej Rain prócz jednej klaczki. Miała na imię Summer Breeze, była najbogatszą klaczką w szkole. Ze smutkiem patrzyła na to jak Rain płacze. Pewnego dnia gdy Rain odrabiała lekcje znalazła w książce karteczkę na której było napisane: "Przyjdź do rezydencji Seasons i pytaj o Summer Breeze." Rain zamknęła książki i wyleciała przez otwarte okno prosto w stronę rezydencji Seasons. Odbywała sie tam imprezka, Rain zapytała jakąś klaczkę czy zna kucyka o imieniu Sumer Breeze. Klaczka odpowiedziała Rain że to one jest tym kucykiem i że zna Rain. Rain przypomniała sobie że Summer chodzi razem z nią do klasy,klaczka pomyślała że została zaproszona na impreze by inne kucyki mogły sie z niej po wyśmiewać.Summer Zapewniła klaczkę że nie ma zamiaru się z niej wyśmiewać tylko z nią zaprzyjaźnić. Rain uśmiechnęła sie do koleżanki i razem weszły do środka rezydencji. Summer następnego dnia spytała sie klaczki gdzie wczoraj zniknęła po skończonej imprezie. Rain powiedziała koleżance że rozmawiała z DJem o jego pracy i że dostała CMa.Summer była szczęśliwa, przytuliła Rain i tak zaczęła się ich przyjaźń. Mijały lata, a Rain była już coraz starsza, gdy skończyła osiemnaście lat musiała opuścić sierociniec. Summer zaproponowała Rain by zamieszkała z nią bo mieszkała sama, jej rodzice zmarli rok wcześniej w pożarze budynku w którym pracowali. Rain mieszkała z nią dwa lata lecz niestety Summer musiała przeprowadzić się do swojej ciężko chorej babci i sprzedać rezydencje. Za pieniądze za sprzedasz rezydencji Summer kupiła dom dla Rain w Ponyville i dała jej trochę pieniędzy by mała jak żyć do puki nie znajdzie pracy. Rain ma teraz dwadzieścia lat, mieszka w troche dużym domu w  Ponyville, ma wielu znajomych i jest fanką najszybszego pegaza w tym mieście czyli Rainbow Dash.

 

WYGLĄD: Rain to błękitna pegazica o krótkiej czerwonej grzywie i ogonie. Ma bardzo ciemnobrązowe oczy i czarny kolczyk w lewym uchu. Jej skrzydła mają dwa kolory, mniejsze pióra są w kolorze jej sierści, a dłuższe różowe. Jej CM to trzy nutki, dwie wiśniowe i jedna morska.


HISTORIA CM: Swojego cm dostała gdy pierwszy raz wymknęła sie na imprezę, była wtedy źrebakiem w wieku szkolnym. Na imprezie DJ puszczał świetną muzykę. Wtedy mała Rain postanowiła że gdy dorośnie zostanie DJką. Po skończonej imprezce Rain poprosiła DJa by nauczył ją tego co on umie. Bardzo jej sie to spodobało i wtedy dostała swój znaczek.

CHARAKTER: Rain jest przyjacielska i potrafi odnaleźć sie w prawie każdym towarzystwie. Jest zabawna i uwielbia sie śmiać. Czasami nie potrafi zachować się jak dorosła klacz. Jest leniuchem. Szybko sie denerwuje. Jest bardzo ciekawska. Nie lubi rywalizacji, lecz nie dlatego że nie lubi przegrywać, po prosty tego nie lubi.

CIEKAWOSTKI: używa swoich skrzydeł do sztuczek DJskich. W szkole nazywali ją "Płonąca Grzywa" co nie zbyt sie jej podobało.Ciągle śni jej się że wykonuje Ponadzwiękowe Bum. Jej ulubionym gatunkiem muzycznym jest Dubstep. Ma bladoróżowe słuchawki.

 

OCka zawiera moje cechy charakteru i cechę wyglądu ( kolor oczu)

PS. Czerwony i błękitny to moje dwa ulubione kolory.

 

 

 

 

(dodano 22 marca 2014)

 

RASA: pegaz

 

IMIĘ: Summer Breeze

 

r0lv.png

 

HISTORIA ŻYCIA: Summer pochodzi z bogatej rodziny mieszkającej w Cloudsdale w rezydencji Seasons z matką Autumn Breeze i ojcem Winter Breeze. Rodzice Summer pracowali w biurze w Manehattan'ie. Klacz uczęszczała do normalnej szkoły w Cloudsdale i starała się nie mówić o swojej rodzinie. Gdy skończyła 18 lat jej rodzice zginęli w pożarze budynku, w którym pracowali. Summer przez dwa lata mieszkała ze swoja przyjaciółką Rain Chaser. Niestety żółta klacz musiała sprzedać rezydencje i przeprowadzić się do swojej ciężko chorej babci, która mieszka na obrzeżu Cloudsdale. Summer mieszka teraz u swojej babci i co sobotę odwiedza swoją przyjaciółkę Rain Chaser.

 

WYGLĄD:Summer to żółta klacz z błękitno-zielono-wiśniową grzywą i ogonem. Jej oczy są w kolorze niebieskim ( kształt oka taki sam jak u Applejack ). Jej CM to trzy słoneczka.

 

HISTORIA CM: Summer dostała swojego CMa w lato. Z natury była leniwa lecz tego dnia zrobiła coś czego nigdy by nie zrobiła. Był słoneczny dzień a Summer chciała wygrzać się na słoneczku gdy nagle niebo zasłoniła ogromna szara chmura. Summer zdenerwowała się i zrobiła coś czego się nawet ona sama po sobie nie spodziewała, z trudem przesunęła chmurę a potem jakby nigdy nic się nie stało wróciła do swoich zajęć. Od tamtej pory klaczka nie była już leniwa.

 

CHARAKTER: Summer jest dobrze wychowana, zabawna i towarzyska. Jest trochę arogancka. Lubi się uczyć. Kocha dzieci. Jest trochę przemądrzała. Potrafi odnaleźć się w każdym towarzystwie. Uwielbia pomagać innym.

 

CIEKAWOSTKI: pracuje w przedszkolu w Cloudsdale. Od śmierci rodziców boi się ognia.

 

Edytowano przez RainChaser
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłaś mnie o szczerość, więc się nie złość. Taka trochę Mary Sue, bo wiesz, teoretycznie ma wady, ale też jednocześnie jest wykreowana jako ofiara losu i dlaczego skoro ma babcię nie mieszkała od razu u niej tylko w domu dziecka? Z resztą nie obraź się, ale ci którzy nie znają cię w realu mogą nie zrozumie dlaczego włosy spięte w kucyk są zabawne. Poza ty OC w porządku, ale napisz może tylko czym się zajmuje bo jeżeli dobrze obliczyłam ma 20 ludzkich lat (albo więcej) i w sumie powinna już jakoś pracować, nie? A tak poza tym to OC całkiem fajna. :RPHVO:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba źle zrozumiałaś co napisałam albo ja nie umiem pisać po ludzku. Chodziło mi o to że ta jej koleżanka musiała przeprowadzić się do swojej babci, a Rain przez to musiała znaleźć sobie nowy dom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Widać, że włożyłaś w nią sporo pracy. Jak dla mnie jest ona zwyczajnym kucykiem i to jest ważne. To, że była sierotą, ale osiągnęła to co chciała pokazuje, że trochę wysiłku i można się podnieść z dna ( choć nie wiem czy miało to pokazać ). Mi się bardzo podoba <3. Fajny pomysł z tym posługiwaniem się w zawodzie skrzydłami :)

 

Do P. Moonshine to Mary Sue to zazwyczaj bogowie-alikorny, które nie mają wad ( coś w typie Oc'ów spokrewnionych z Celestią, umiejących wszystko itd. ) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:
-historia troszkę krótka, ale uświadamia nam wszystkie najważniejsze rzeczy z jej życia ,więc tego się nie czepiam
-nareszcie ktoś, kto narysował swojego OC na kartce a nie stworzył w pony creatorze. (Ładnie rysujesz. Nauczysz mnie?)
-teraz się przyczepie. Czy od nauki naprawdę można dostać CM? Mnie się wydaje że nie, ale mogę się mylić (chyba że nauka to twój talent)
-teraz coś co mnie zaskoczyło (pozytywnie), a mianowicie ciekawostki. Pierwszy OC, w którym widziałem CIEKAWOSTKI. I za to masz u mnie dodatkowe punkty.
-wygląd spoko. To co napisałaś pokrywa się z rysunkiem oprócz (właśnie oprócz) jednego. A mianowicie skrzydeł, a raczej piór. One też są czerwone. Ale spoko wybaczam.
-charakter też ok. Nie jest jakaś hardkorowo zła czy miła tylko neutralna (chodzi o klacz, nie o charakter) i taka ma być.
Ogólna ocena to 9.99/10 (za literówki odjąłem 1 setną)

żartuje. Dostajesz 10/10. To nie jest F

anFick, żeby odejmować punkty za literówki

Edytowano przez Cuddly doggy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...