fluttershypony

Brony
 • Zawartość

  47
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

38 Dobra

2 obserwujących

O fluttershypony

 • Ranga
  Kopytko
 • Urodziny 04.02.1987

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Lubelskie
 • Ulubiona postać
  Fluttershy
 1. Ukończyłem event. Ale z chwilą zakończenia eventa i przylotem songbird zaczęły się problemy z grą. Ekran gry zaczął się co chwila zacinać, jak chce przesunąć to malutki kawałek się przesunie, ekran się zamraża , po chwili znowu się lekko przesunie i znowu zamraża. Jak w coś kliknę to muszę dluzsza chwilę czekać na reakcję... Przed ukończeniem Eventu wszystko działało ok. U Was jest tak samo? Czy tylko u mnie coś się popsuło? Dodam, że to nie wina tabletu, bo inne aplikacje, gry na tablecie działają prawidłowo. Problem jest tylko na planszy Ponyville , inne miejsca działają prawidłowo. Są krótkie momenty że Ponyville działa dobrze, ale zaraz znowu się zacina plansza miasta.
 2. Pinkie Pie z kartonu, ktoś sprzedaje na olx za 79zl :-)
 3. Moja kolekcja figurek
 4. Jakie jest kolejne zadanie?
 5. Zdjęcie zrobiłem wczoraj na działce. Na liściu zobaczyłem brązowy liść, który zaczął się poruszać. Okazało sie, że to motyl, który wygląda jak liść i w ten sposób się kamufluje. Może nie jest piekny kolorowy, ale na pewno bardzo sprytny. Niestety nie wiem jak się nazywa, nie znalazłem informacji na jego temat. Ale motylek bardzo ciekawy :-)
 6. MLPMOVIE Nowy gift code, Derpy w kartonowym przebraniu :-)
 7. Zdjęcie zrobione w Sandomierzu na jednej z uliczek Starego Miasta. Na zdjęciu widać też zabytkowe kamienice i turystów. A także trójka rowerzystów.
 8. Zdjęcie wykonane w okolicach Kolczyna nad Wisłą. Widok na lasy zrobiony z nasypu na Wiśle. Z nasypu korzystają wędkarze. Na zdjęciu widać jak w Wiśle odbija się las.
 9. Zachód słońca nad Wisłą. Zdjęcie zrobione nad Wisłą w okolicach Józefowa n/Wisłą. Warto było czekać na ten widok. Uwielbiam takie miejsca z dala od miasta i takie niezakłócone cywilizacją widoki.
 10. Są po polsku, jest ok. Doszedłem do końca, nie zauważyłem żadnych błędów. Fajne teksty i fabuła Myślałem, że gra będzie dłuższa, ale i tak super.
 11. Dzięki już działa
 12. Mam win7 i instalowałem spolszczenie do win 7. Nie wiem w czym problem, może usunę grę i jeszcze raz zainstaluje.
 13. Pobrałem grę i spolszczenie. Kliknąłem Nowa gra i mam taki komunikat. Nie mogę zagrać.