fluttershypony

Brony
 • Dodanych treści

  25
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

Reputacja społeczności

19 Neutralna

2 obserwujących

Informacje o fluttershypony

 • Ranga
  Źrebaczek

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Lubelskie
 • Ulubiona postać
  Fluttershy
 1. A kiedy będzie premiera nowych odcinków z polskim dubbingiem? Coś wiadomo w tej sprawie? Na razie nie oglądam nowych odcinków, czekam na dubbing. Napisy mi nie podchodzą, bo albo skupiam się na filmie, albo czytam napisy i mi film umyka...
 2. Drogie Kucyki na profilu facebook gry jest obrazek, na którym ukryty jest nowy gift code dający 20 gems Aby nie psuć Wam zabawy nie podaje go na forum. Ja wiem! ten kod to ... Ten kucyk, który popsuje zabawę innemu kucykowi zostanie potępiony! Na zawsze! A po za tym jest promocja na strawsberry shop, jest za pół ceny 100 gems, więc jak ktoś jeszcze nie ma Mrs Shy poza hotelem, to kupujcje.
 3. Tak z ciekawości, gdzie znalazłeś ten obrazek z kodem, bo na FB i INSTA go nie ma
 4. Jest już dostępna aktualizacja. Wpiszcie gift code: adventure - dostaniecie 20 gems
 5. 8 dni to czas na odblokowanie wszystkich poziomów czy tylko tego pierwszego? Serduszka nie są jednak do niczego potrzebne? Ogólnie event słaby, zawiodłem sie na tej aktualizacji.
 6. Jest już aktualizacja. Zniknął śnieg, zrobiło się zielono. Pojawiło się obozowisko w Ponyville. Ale nie mam żadnych nowych zadań związanych ze ślubem.
 7. Z tym, że ja nic nie kupowałem. Wyskoczył mi taki obrazek jak ten , ktory znalazłem w necie. http://m.imgur.com/QgC0Oab
 8. O co chodzi z tymi pieczątkami? Dostałem bonus 55 gems. Wyskoczyła mi plansza, że mam podbite 2 pieczątki - stamps. Za co się je zbiera?
 9. Wczoraj dostałem jako bonus za codzienne granie kuca klown za 180 dzień. A dzisiaj kolejnego dnia nie wyskoczył mi na początku gry ekran z bonusami za codzienne logowanie... i nic nie dostałem... to znaczy, że bonusy się skończyły i już nic nie dostanę wiecej za codzienna grę?
 10. Ja pisałem do nich tylko raz poprzez formularz kontaktowy w grze, odpisali chyba po 3 dniach.
 11. NOWY KOD HAPPYHOLIDAYS
 12. Robie quest z Rara. Mam zadanie by kupić jabłkowa scenę. Mogę to ominąć za 20 gems, tylko nie wiem czy warto. Czy za jakis czas nie wyskoczy mi ponownie zadanie kupienia sceny? Scena jest konieczna by ukończyć quest? Może lepiej już teraz zbierać gemsy na scenę.
 13. Udało się, dzięki za pomoc
 14. Mam dzisiaj problem z włączeniem gry. Jest ekran startowy i pasek ładowania zatrzymuje się na początku i stoi. Wczoraj było jeszcze ok. Wylączyłem i włączyłem tablet, nic nie pomogło. Internet mam tablecie. U Was tak samo czy tylko u mnie coś sie dzieje?
 15. Jeśli jest budynek - domek danego kucyka, a nie ma tego kucyka, to trzeba przenieść jego domek na inne miejsce na planszy. Wtedy kucyk ponownie przyleci balonem z taką są liczbą gwiazdek jaką miał. Sprawdzone. Mi zniknęła Apple Jack, ale jej domek stał. Przeniosłem go na inne miejsce i AJ przyleciała z 5 gwiazdkami. Jeśli nie ma budynku i kucyka to nie wiem.