Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Arroyo

Brony
 • Content Count

  114
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

4 Followers

About Arroyo

 • Rank
  Słodki kucyk
 • Birthday 04/01/1997

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tym razem trochę nietypowo - wektor z fanowskiego odcinka Double Rainboom: http://fav.me/d60f5n7 Program: Inkscape 0.48 Czas pracy: około 4 godzin Mam nadzieję, że się Wam spodoba. Kto jeszcze nie widział odcinka - niech szybko to nadrobi: http://youtu.be/26BQ0HNtDmI.
 2. Request dla LadyMonotone: http://fav.me/d6019sg Wektor OC Lazy Flash. Info o requeście. Program: Inkscape 0.48 Czas pracy: około 3 godzin Konstruktywna krytyka mile widziana.
 3. Ukończyłem request dla LadyMonotone polegający na wykonanie wektoru jej OC: http://fav.me/d5yh0oh W tej pozie: http://fav.me/d4nxshk I moja praca: http://fav.me/d6019sg Obecnie będę się zajmował aktualnymi zleceniami.
 4. Na wstępie pragnę wszystkich przeprosić, że tak długo musieliście czekać na odpowiedź - nie spodziewałem się, że dostanę aż tyle requestów (co oczywiście mnie bardzo cieszy ;D) i zwyczajnie nie byłem w stanie tego wszystkiego ogarnąć. Avek został zmieniony i nie wiem jakie to mają być kolory :/. Prosiłbym więc o ich sprecyzowanie. Można, proszę tylko o link do pracy. Jasne że możesz . Daj znać jaki to rysunek. Jasne. Spoko, zajmę się tym. Jak widzicie, pracy jest naprawdę sporo, oprócz tego dostałem kilka zleceń przez PW na DeviantArcie. Proszę więc o cierpliwość i wyrozumiałość z powodu opóźnień. Mam nadzieję, że efekty wynagrodzą Wam oczekiwania . Acha, mam wielką prośbę: bardzo proszę o nie zlecanie kolejnych requestów, dopóki nie ukończę aktualnych, ok? Z góry dzięki.
 5. Request dla Vampirkii został ukończony: http://fav.me/d5z8qmb Wektor OC Sad Crosspencil. Więcej informacji o requeście (jak i sam wątek na ich składanie) znajduje się tutaj. Program: Inkscape 0.48 Czas pracy: około 4 godzin Czekam na Wasze opinie i komentarze.
 6. Request dla Vampirkii na wektoryzację jej rysunku został ukończony: http://fav.me/d5sh22m Oraz mój wektor: http://fav.me/d5z8qmb Jeżeli macie jakieś zlecenia, możecie je składać w tym wątku.
 7. Ukończyłem request dla - Mrs.Octavi: http://fav.me/d5ygmt9 Wektor OC Golden Fly. Link do oryginalnego rysunku w temacie z requestami. Program: Inkscape 0.48 Czas pracy: około 5 godzin Wszelkie sugestie i opinie jak zawsze mile widziane.
 8. Ukończyłem request dla - Mrs.Octavi polegający na wektoryzacji jej OC: http://fav.me/d5ppebx Oraz mój wektor: http://fav.me/d5ygmt9 W tej chwili będę zajmował się zleceniem Vampirkii, po jego wykonaniu możecie składać swoje requesty.
 9. Szczerze mówiąc, trochę się zdziwiłem tak małym zainteresowaniem poprzedniej pracy - osobiście uważam ją za jeden ze swoich lepszych wektorów. Dzisiaj coś skromniejszego: http://fav.me/d5xwcpn Uroczy znaczek Rainbow Dash w wysokiej rozdziałce. Program: Inkscape 0.48 Czas pracy: około 30 minut Śmiało wytykajcie wszelkie niedociągnięcia.
 10. Jadę z tymi wektorami jak burza. Tym razem Twilight w wersji Solid Sparkle: http://fav.me/d5xl1sg Wektor pochodzi z odcinka It's About Time. Program: Inkscape 0.48 Czas pracy: około 5 godzin Wszelkie sugestie i słowa krytyki mile widziane.
 11. Dzisiaj wykonałem swój pierwszy request - wektoryzacja rysunku KiwiSi: http://fav.me/d5xgdcr Wektor OC - Candy. Oryginalny rysunek znajduje się tutaj. Program: Inkscape 0.48 Czas pracy: około 4 godzin Jest to mój pierwszy request, więc miło przyjmę od Was krytykę i sugestię. Zakładam także oddzielny temat na requesty, więc zainteresowanych odsyłam tutaj.
 12. Wraz z wykonaniem pierwszego requesta, zakładam wątek w którym możecie zlecać mi wykonanie artów. Prezentuję swój pierwszy request, który dostałem od KiwiSi polegający na wektoryzacji jej pracy: http://fav.me/d5wovv1 Mój wektor: http://fav.me/d5xgdcr Specjalizuję się głównie w wektoryzacji, aczkolwiek niewykluczone, że w przyszłości będę także wykonywał rysunki metodą tradycyjną. Tutaj natomiast macie moje prace, więc możecie sprawdzić, czy jakość Wam odpowiada.
 13. Arroyo

  Ta animacja, choć krótka, wyszła Ci świetnie! Szkoda że chcesz anulować swój projekt, bo jakość jest niemalże doskonała. Życzę Ci dalszych sukcesów w modelowaniu .
 14. Hej, dzięki za miłe słówka . Otóż tak: w przypadku pierwszej pracy już kilka osób zwracało mi uwagę na złe dopasowanie kolorów. Wynika to z tego, że wektor ten pochodził z drugiego odcinka, konkretniej w czasie nocnego pobytu Mane 6 w lesie Everfree, stąd barwy są ciemniejsze. Jednak macie rację, powinienen używać 'standardowych' kolorów, dzięki czemu rendery będą bardziej uniwersalne (przypominam że możecie je bez obaw używać w swoich pracach). Co do requestów - uczę się pracy w Inkscapie i chętnie przyjąłbym takie zlecenie (w końcu najlepiej zdobywać umiejętności przez praktykę). Jeżeli więc masz dla mnie jakieś zadanie, pisz śmiało (jak dobrze wyjdzie, to założę osobny wątek na requesty żeby wszystko było poukładane). No dobrze, a teraz kończąc ten przydługi wstęp, pokazuję Wam nową pracę: http://fav.me/d5wxy2k Wektor Pinkie Pie z odcinka The Crystal Empire, part 1. Program: Inkscape 0.48 Czas pracy: około 6 godzin Chętnie wysłucham Wasze opinie i sugestie.
 15. Mam nadzieję, że ten wątek jeszcze ożyje. Dzisiaj drugi wektor: http://fav.me/d5wqhy5 Wektor Twilight Sparkle z odcinka Applebuck Season. Program: Inkscape 0.48 Czas pracy: około 4 godzin Czekam na Wasze komentarze i opinie.
×
×
 • Create New...