Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

C.J Sparkle

Brony
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutral

1 Follower

About C.J Sparkle

 • Rank
  Cezary MJ23
 • Birthday 09/10/2000

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Otwock, Świder
 • Zainteresowania
  Koszykówka, statystyki, rachunki pamięciowe( cyferki), teorie spiskowe,muzyka
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle, Flutershy lub Vinyl Scratch

Recent Profile Visitors

963 profile views
 1. C.J Sparkle

  Takie podróże na pewno są bardzo ciekawe oraz mogą odmienić życie drugiej osoby. Sam uważam,że istnieją takie portale do innego świata jednak nie jesteśmy jeszcze w stanie odkryć takiego przejścia do równoległego świata.Być może jest to ciągle niemożliwe i ciągle brakuje nam czegoś,aby je zauważyć. Nawet jeśli założyć, że ktoś z nas znalazłby jeden z portali ,to czy nie istnieje szansa, że zatrzymał się aby analizować tą całą sytuację?Z jednej strony takich przejść przecież nie widać na pierwszy rzut oka oraz często się nie widuje natomiast z drugiej nie mamy pewności gdzie ten portal nas przeniesie tzn. wiadomo, na pewno,że do równoległego świata ,w miejsce wybudowania po drugiej stronie portalu(zakładając oczywiście że chodzi nam o taki który stoi po obu stronach ,w stałym miejscu),prawdopodobnie tam gdzie panuje czas rzeczywisty.Pytanie pozostaje: czy ten świat na pewno będzie oparty na założeniu bezpiecznego/niebezpiecznego świata? Zapewne może to być świat,który wydaje się bardzo podobny albo identyczny to tego z naszych wyobrażeń kształtowany i schematycznie ułożony oraz oparty np. na grach :Doom, Fallout, Gothic, Wiedźmin albo na filmach i serialach : MLP, orginalnej trylogii Star Wars, trylogii Władcy Pierścieni, Power Rangers itp.Jednakże może stać się on bardzo chaotyczny jak i taki którym sami nie chcieli być. Zniszczona ziemia... wszystko wymarło na skutek jakieś katastrofy,wszędzie jest ciemno i brak słońca z oddali.Ci którzy przeżyli zaczęli tracić jakąkolwiek formę ludzkości.Zasoby naturalne zaczęły się kurczyć. A ty pośrodku tego martwego świata,jeszcze nie świadomy co cię czeka. Oczywiście to tylko przykład,który został zainspirowany przez niesamowite opowiadanie napisane przez Kkat- Fallout: Equestria. Koniec końców uważam,że to zależy od cech człowieka jakie on posiada.
 2. C.J Sparkle

  kapitalizm
 3. C.J Sparkle

  Amnezja
 4. C.J Sparkle

  biały wilk
 5. C.J Sparkle

  Jest istotne,bo daje przedstawia mi inny świat,ale nie jest ważniejsze od realnego. Czy gdybyś mógł przenieść się w czasie, zmieniłbyś coś?
 6. C.J Sparkle

  buty Kawaii czy Giannis?
 7. C.J Sparkle

  Oglądałem skróty z meczu playoffs NBA
 8. C.J Sparkle

  gry które uważają za piekielne
 9. C.J Sparkle

  Tworzenie postaci potrafi być czasochłonne, zwłaszcza jeśli nie wiesz co robisz(Mi coś takiego się przydarzyło). A co do recenzji... sądzę, że mógłbyś się podjąć tego zadania. Nie tylko z powodu braku innych recenzji, ale dla samego siebie. Dla samego faktu,że to powiedziałeś. Dla faktu z którego wróciłeś do fandomu. Trzymam kciuki . PS:"Do never give up!"
 10. C.J Sparkle

  Wypełniłem.
 11. C.J Sparkle

  Miło cię widzieć z powrotem(pomimo tego,że widzę cię tu po raz pierwszy). Prawda każdy gdzieś i jakoś zaczynał być bronym. Niektórzy mogliby ci pozazdrościć byciu oficjalnym członkiem danego projektu, ale i tak są osoby które cię spierają. Wiesz, zdarza się nawet tym co najbardziej aktywni w fandomie, to normalne. Najbardziej mi imponuje to,że wróciłeś do fandomu w bardzo oryginalny sposób: Poza tym nie wszyscy wracają po tym jak odeszli z różnych powodów(w twoim brak czasu i stratą zaangażowania),ale jak już wracają... to przynoszą ze sobą pozytywne emocje. Nie przejmuj się tym co było w przeszłości,bo tego jak bardzo byś chciał nie zmienisz(chyba,że w niedalekiej przyszłości wymyślą maszynę czasu.)Ważne, że wróciłeś.Nawet jeśli nie będzie cię przez cały czas i od czasu do czasu znikał na dłużej, to dobrze przynajmniej słyszeć, że utożsamiasz się jak Brony.Nawet nie masz pojęcia jak bardzo to zmienia podejście do tej szarej rzeczywistości.Sam nawet nie mam pojęcia. Widzę,że masz ciekawe zainteresowania,nawet zauważam niektóre z nich u siebie. Wiem coś o podjęciu decyzji których nie wypaliły.Może nie o samych studiach(bo ciągle jestem w liceum),ale o samym wyborze.Zawsze się to czego się nauczymy, będzie przydatne później.Życzę ci powodzenia w takim razie. Nie no. Gdzie tam,znowu. Czuj się na u siebie w domu . No dobrze teraz zakończę ten mój długi post w swój specjalny sposób: Witaj z powrotem! Już słyszę, jak Pinkie skaczę z radości i szykuje imprezę dla ciebie[...] (Oops! Miałem nie mówić). Teraz na serio: Życzę ci miłego czasu. Pamiętaj,żeby czasem wpaść. Pozdrawiam C. J Sparkle A.K.A Cezary.
 12. C.J Sparkle

  Lakers
 13. C.J Sparkle

  Droga Księżniczko przyjaźni,bohaterko Equestrii i dyrektorko Twilight Sparkle. Chciałbym cię prosić o wpisanie mnie na listę uczniów. Pomimo jakiegoś pojęcia o przyjaźni,czuje ciągle że niewiele umiem. Wiem,że trochę czasu minęło od wpisów. Wiem również,że się spóźniłem,ale mogę obiecać być gorliwym, przykładnym i pragnącym wiedzy uczniem. Twój wielki fan i wierny poddany. C. J Sparkle.
 14. C.J Sparkle

  Arena
×
×
 • Create New...