Jump to content

Starlight Sparkle

Brony
 • Posts

  3217
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  86

Starlight Sparkle last won the day on March 28 2021

Starlight Sparkle had the most liked content!

About Starlight Sparkle

 • Birthday May 2

Informacje profilowe

 • Miasto
  Małopolska
 • Zainteresowania
  1-MLP,
  2-Sci-Fi,
  3-Gry,
  4-Papierowe RPG,
  5-Historia,
  6-Mitologia,
  7-Anime,
  8-Konie,
  9-Łucznictwo,
  10-ASG,
  11-Gry planszowe.
 • Ulubiona postać
  MLP:
  1 - Tempest Shadow
  2 - Twilight Sparkle
  3 - Applejack
  4 - Fluttershy
  5 - Rarity
  6 - Pinkie Pie
  7 - Rainbow Dash
  8 - Princess Celestia
  9 - Princess Luna
  10 - Nightmare Moon
  11 - Queen Chrysalis
  12 - Trixie
  13 - Starlight Glimmer

  Kolejność przypadkowa.

  Kontakt:
  Telegram - @StarlightSparklePony

Recent Profile Visitors

18756 profile views

Starlight Sparkle's Achievements

Stajenny

Stajenny (10/17)

2.2k

Reputation

 1. Witajcie. 

  Wiadomość dla wszystkich posiadaczy Nintendo Switch. Już 27 sierpnia od godziny bodajże 18 będzie można odpalić demo Splatoon 3 i pograć za darmo przez cały dzień. Oczywiście wraz z uruchomieniem dema rozpoczyna się pierwszy w tej części gry Splatfest.:rd8:

 2. "Jesteśmy Borg. Opuśćcie osłony i poddajcie się. Dodamy wasze cechy biologiczne i technologiczne do naszej. Wasza kultura zostanie zmieniona by służyć nam. Opór jest daremny."
 3. Zwykle nie oglądam sportu, a piłka nożna wywołuje u mnie reakcję alergiczną, ale gdy już trafię na jakiś sport w TV, to lubię oglądać Rajdy Samochodowe, Snookera, Hokej, Golf, Curling, Skoki i oczywiście sporty zimowe. Gdy byłem mały czyli w latach 90, to lubiłem oglądać rajd Paryż Dakar.
 4. Aktualnie gram w "Pathfinder: Wrath of the Righteous". Jeśli ktoś grał w Neverwintera, Baldury lub Pillars of Eternity, to doskonale wie co to za gra. Jeśli ktoś nie grał to... jest to gra rpg rozgrywająca się w fantastycznym świecie Golarion w czasie gdy świat ten zostaje najechany przez hordy demonów z otchłani. Rozgrywka jest przyjemna, fabuła ciekawa, a postacie dobrze przestawione. Jedyna rzecz, która mnie boli, to dziwna inflacja statystyk przeciwników z rozdziału na rozdział, co czasem sprawia, że save i load jest Twoim najlepszym przyjacielem. Twórcy też za bardzo poszli w przełożenie mechaniki papierowego Pathfindera na wersję komputerową... a co za tym idzie mamy np takie dziwne rzeczy jak... rzut na wejście na drabinę, ale pomijając te rzeczy, to gra się bardzo przyjemnie.
 5. Ja za to ostatnio oglądam serial "Stranger Things". Serial opowiada o wydarzeniach w pewnym miasteczku w USA. Serial zaczyna się naprawdę ciekawie... od zaginięcia pewnego chłopca, pojawienia się tajemniczej dziewczynki obdarzonej nadprzyrodzonymi zdolnościami, odkrywaniem tajnych, rządowych eksperymentów, a kończąc na walce z siłami nadprzyrodzonymi. Bardzo dobry był sezon pierwszy i drugi... sezon 3 był według mnie słaby, ale początek sezonu 4, który aktualnie oglądam, jest ciężki... to znaczy nudny, a nawet bardzo. Głównie za sprawą bogatego i pełnego prześladowania życia amerykańskich studentów, które znamy z miliardów innych seriali młodzieżowych z USA. Mam nadzieję, że się rozwinie. Serial jest dostępny np na platformie Netflix
 6. Witajcie... wróciłem. :starcute:

  Covid przeżyłem, izolacje przetrwałem i wszystkie te wariactwa mam już za sobą i na szczęście żadnego nie musiałem próbować, a tu na horyzoncie już nowy nadchodzi.

  Od pewnego czasu nosiłem się z zamiarem powrotu na forum i sprawdzeniem, jakież to zmiany nastąpiły, odkąd skończyła się 4 generacja i postanowiłem dać sobie spokój z plastikowo/plastelinowym wyglądem 5 generacji. Widzę, że pozmieniało się bardzo dużo, a i doszło nam sporo nowych osób, które z miejsca chcę powitać na forum. :ourtown:

  Mam nadzieję, że znajdę czas, a raczej dużo czasu, który będę mógł poświęcić temu miejscu, bo na razie, to u mnie z czasem krucho. 

  1. misterspauls

   misterspauls

   Witam z powrotem przyjacielu :pinkie:

 7. Yup... mnie również, bo nigdy nie popierałem palenia!
 8. Pasuje coś tutaj w końcu dodać... spirit-fire360 - Sam nie wiem, co tutaj jest, ale chyba jakiś pokemon. W każdym razie Starlight została narysowana w bardzo interesujących i ciekawym stylu, że sama przypomina z pyszczka pokemona... jak dla mnie najbliżej jej do Mewtwo mistleinn - Autor chyba lubi niezbyt grzeczne zabawy... cóż po Trixie można by się tego spodziewać, ale po takie zreformowanej klaczy jak Starlight ^^
 9. @Marudkeł Jak Ci się uda ją uprosić i faktycznie to zrobi, to masz u mnie piwo
 10. Próba nie strzelba i najwyżej nie wypali... nikt tutaj Cię nie zje za to, a zwłaszcza po tym poście wyżej. Polecam spróbować, a nawet jak nie wyjdzie, to przynajmniej zobaczysz, jak Ci idzie...
 11. A takie tam z jednej z jednego z najlepszych anime dawnych lat! 

  Spoiler

   

   

  1. Show previous comments  1 more
  2. Starlight Sparkle

   Starlight Sparkle

   Dobre... można by odnieść wrażenie, że to szybcy i wściekli w wersji anime... samochody, piękne dziewczyny... :NjdaT:

  3. Decaded

   Decaded

   Technicznie masz rację, acz to bardziej wyścigi downhillowe i dostarczanie tofu

    

   Spoiler

    

    

  4. PervKapitan

   PervKapitan

   przecież to nie Slayers!

 12. Ale jedno nie daje mi spokoju... co on ma na nosie i dlaczego jest to... zgaduje, ale stawiam, że mam rację... kłębek sierści.
 13. Na tym nie, ale może na jakimś innym. Chętnie zobaczę rysunek Twojej ocki przedstawiający go w pełnej okazałości.
 14. Dość to ciekawe... ale i dziwne. Przypomina thieflinga z D&D
 15. Wiem Perv ^^ tak tylko powiedziałem... no ale wyobraź sobie złapać jakąś maszkarę jako domowe zwierzątko hehe Albo i nie... jak tak teraz o tym myślę i ktoś to wykorzysta, to mamy kolejny pokemon go, a raczej wiedźmin go
×
×
 • Create New...