Starlight Sparkle

Opiekun Starlight Glimmer
 • Content Count

  2,830
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,726 Cutie Mark Crusaders - Łowcy Reputacji! YAY!

About Starlight Sparkle

 • Rank
  Najlepsza asystentka Wielkiej i Potężnej Trixie!
 • Birthday May 2

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  55722898
 • Discord ID
  Starlight Sparkle#0732

Informacje profilowe

 • Miasto
  Małopolska
 • Zainteresowania
  1-MLP,
  2-Sci-Fi,
  3-Gry,
  4-Papierowe RPG,
  5-Historia,
  6-Mitologia,
  7-Anime,
  8-Konie,
  9-Łucznictwo,
  10-ASG,
  11-Gry planszowe.
 • Ulubiona postać
  MLP:
  1-Twilight Sparkle
  2-Applejack
  3-Fluttershy
  4-Rarity
  5-Pinkie Pie
  6-Rainbow Dash
  7-Princess Celestia
  8-Princess Luna
  9-Nightmare Moon
  10-Queen Chrysalis
  11-Trixie
  12-Starlight Glimmer

  Kolejność przypadkowa.

  Kontakt:
  Telegram - @StarlightSparklePony

Recent Profile Visitors

5,358 profile views
 1. Starlight Sparkle

  Merry przyglądała się całemu temu tajemniczemu rytuałowi z zainteresowaniem i malującym się na pyszczku rozbawieniem. Coś gdzieś hukło, cos gdzieś strzeliło i chyba piorun uderzył zapowiadając zbliżającą się do Ponyville burze. – Oho… Cheerful wzywa deszcz!! – Roześmiała się w końcu, nie mogąc dłużej wytrzymać, oglądając to przedstawienie. – Całkiem możliwe, że Twój czar zadziała, ale jak na razie – Rozejrzała się ostrożnie mając w pamięci słowa Starlight o tym, by nigdy nie ignorować zabobonów, nawet jeśli to są obce zabobony, to może być w nich ziarno prawdy, ale nie widząc nigdzie zbliżającego się awatara siły wyższej, dodała po chwili. – Jak na razie zostawmy dalszą część zagadki w moich kopytkach i kafelku, który dołożę do tablicy.
 2. Starlight Sparkle

  NASTĘPNY!!
 3. Starlight Sparkle

  Ok to ode mnie coś takiego... Raczej nie gram w rebusy, więc wybaczcie, jeśli będzie dziwny lub za prosty.
 4. Starlight Sparkle

  Jak na taką systematyczność to według mnie dość fajnie Ci to wychodzi. Oczywiście kucyk w kasku wyszedł najlepiej, a jeśli chodzi o AJ bez kasku to już troszkę gorzej. Chyba ma coś z lewym okiem. Wydaje mi się, że jest lekko dziwne. Jeśli chodzi o Twoje pytanie, to odpowiedź jest, że... Nasz forumowy mechanicznykucyk się w ogóle nie skompromitował i bardzo fajnie czasem zobaczyć jak ktoś się bierze za coś innego niż zwykle. Tak trzymaj i wrzucaj czasem jakieś swoje rysunki... dobrze wiedzieć, że są tutaj osoby, które mogę jeszcze dogonić w skillu...
 5. Starlight Sparkle

  Mięcho Cukier czy słodzik?
 6. Starlight Sparkle

 7. Starlight Sparkle

  Starlight właśnie weszła do pomieszczenia i pierwsze co jej się rzuciło w oczka, to sposób, w jaki Youkai zajął jej ulubione krzesło. Już miała coś powiedzieć, gdy powiedział jej o swoim wyczynie w jakimś konkursie. Starlight stanęła jak wryta i patrzyła w jego stronę z otwartym pyszczkiem jak gdyby zastygła w połowie wypowiedzi. Jedno kopytko było lekko uniesione w powietrze, najwyraźniej chciała nim wskazać coś, lecz wylądowało na jej pyszczku. Klacz powoli pokręciła głowa, podchodząc wolno do Youkaia. Nie była zaskoczona zwłaszcza po wizytach Discorda, którego była wstanie spotkać wszędzie nawet w swoim własnym kałamarzu. – Youkai wiesz, że Cię lubię i Twoje pomysły, które są bardzo… – Klacz rozejrzała się szybko, szukając odpowiedniego słowa, a wzrok jej padł na stertę książek. Szybko przeleciała tytuły i powoli dodała – Ciekawe, wyjątkowe, oryginalne, niecodzienne i artystyczne… – Przerwała, zastanawiając się, czy to ostatnie słowo było odpowiednie, ale postanowiła nie zawracać sobie tym głowy. – Ale nic nie jest wstanie się równać z Twoją niepodważalną argumentacją dlaczego akurat na to się zdecydowałeś. – Stanęła obok niego i już miała go dotknąć kopytkiem i przeteleportować na sofę przed biurkiem lecz się rozmyśliła i tylko musnęła kopytkiem grzywkę ogiera. – To gdzie się znajduje ta moja planeta? I skąd pomysł na Glim Glam? – Spojrzała zaciekawiona w jego stronę, szukając w szafce puszki z kakao. W końcu z tryumfem na pyszczku wyjęła brązową puszkę i swój ulubiony kubek.
 8. Starlight Sparkle

  – Nadal nikt z was nie wpadł, na odpowiedz… oj Youka… a tego, gdzie posiało? – Merry rozejrzała się po sali i nie dostrzegła nikogo poza kilkoma kucykami grającymi w Scrabble, w rogu pomieszczenia. – No trudno... z uwagi na to, że ostatnio nic nie było uaktualniane tutaj, to dzisiaj będą odsłonięte dwa puzzle... – Merry rzuciła okiem na dalej grające kucyki i dodała, podnosząc głos – Tak do was to mówię, więc może byście się zainteresowali... – Klacz fuknęła zdenerwowana i podleciała do tablicy, przyczepiając dwa kolejne fragmenty zagadki.
 9. Starlight Sparkle

 10. Starlight Sparkle

  Nie Próbujcie dalej.
 11. Starlight Sparkle

  Zawsze Uważasz, że na forum istnieje grupa naciskająca na odejście od kucyków i propagująca stworzenie z tego forum czegoś bardzo ogólnego?
 12. Starlight Sparkle

  Dobrze... to teraz coś takiego
 13. Starlight Sparkle

 14. Starlight Sparkle

  Kwiatki Ogórek
 15. Starlight Sparkle