Jump to content

Starlight Sparkle

Brony
 • Posts

  3224
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  89

Starlight Sparkle last won the day on January 6

Starlight Sparkle had the most liked content!

About Starlight Sparkle

 • Birthday May 2

Informacje profilowe

 • Miasto
  Małopolska
 • Zainteresowania
  1-MLP,
  2-Sci-Fi,
  3-Gry,
  4-Papierowe RPG,
  5-Historia,
  6-Mitologia,
  7-Anime,
  8-Konie,
  9-Łucznictwo,
  10-ASG,
  11-Gry planszowe.
 • Ulubiona postać
  MLP:
  1 - Tempest Shadow
  2 - Twilight Sparkle
  3 - Applejack
  4 - Fluttershy
  5 - Rarity
  6 - Pinkie Pie
  7 - Rainbow Dash
  8 - Princess Celestia
  9 - Princess Luna
  10 - Nightmare Moon
  11 - Queen Chrysalis
  12 - Trixie
  13 - Starlight Glimmer

  Kolejność przypadkowa.

Recent Profile Visitors

25528 profile views

Starlight Sparkle's Achievements

Stajenny

Stajenny (10/17)

2.2k

Reputation

 1. Z okazji, że dziś jest dzień kobiet, to chciałbym naszym wspaniałym Paniom życzyć dużo radości, szczęścia i sił byście spełniły swoje marzenia. Niech każda z was w tym dniu czuje się naprawdę doceniona i wyjątkowa:bmhug:

 2. Ależ oczywiście jeśli uważasz, że chcesz go obejrzeć, to jak najbardziej. Nie ma wszystkiego złego, ale bardzo dużo według nas, a może Ty uznasz inaczej. Warto zobaczyć choćby po to, by wyrobić własne zdanie. I fajny awatar BiP
 3. Niestety na swoje nieszczęście oglądałem to coś... i potwierdzam niemal wszystko co napisałeś. Niestety jest to jedna wielka kalka wielu produkcji i wykonana w kiepskim stylu do teego nudna. No tak i to wielkie galaktyczne imperium, które napada wioskę dla zboża, ale zauważ, że potem i tak chyba nie wraca po jedzenie wiec pewnie znaleźli inne źródło hehe. Wątki są, a potem znikają, ale ma być kolejna część chyba.
 4. Teraz trudno jest obejrzeć... część odcinków znajdziesz na youtube, a część na innych serwisach. Ja jak oglądałem, to właśnie musiałem szukać konkretnych, a potem jak była jeszcze ta stronka z wszystkimi, to można było pobrać i komu się udało, to ma fajną pamiątkę z tamtych czasów, bo netflix ma chyba tylko 5 sezonów.
 5. Dwóch animacji? A możesz podać linki do tych animacji? Byłbym wdzięczny
 6. Oglądałem ostatnio może nie film, ale serial Fundacja na apple i powiem szczerze, że zaskoczył mnie. Poza pewnym oczywiście koniecznym obecnie wątkiem lgbt, który nie dość, że nie zgodny z książką, to jeszcze tak wygląda na siłę, to cały serial jest wyjątkowo dobry i co najważniejsze... w końcu to serial sci fi, a tych jak na lekarstwo teraz.
 7. Lubię do tego wracać Świetne i bardzo przyjemnie się słucha... ehh już 10 lat
 8. Twilight Sparkle i Rainbow Dash. Pierwsza to jednorożec obdarzony wyjątkowym talentem magicznym i fajnie śledzi się, jej drogę od zwykłego jednorożca do władczyni Equestrii, a druga jest super pegazem i taką spoko chłopczycą. Pozostałe postacie lubię, ale nie jakoś szczególnie. Mają lepsze i gorsze odcinki, ale chyba dla mnie osobiście najmniej ciekawa jest Pinkie, a reszta spoko... oczywiście wspomnę jeszcze, że najlepsze według mnie to Starlight Glimmer i jej przyjaciółką Trixie.
 9. Przynajmniej raz na jakiś czas sobie puszczam, by nie zapomnieć o Melodic Pony...
 10. Jako że posiadam niemal wszystkie gry z uniwersum Borderlands, ale nie wszystkie jeszcze ograłem, to właśnie przyszła pora na część 3. Borderlands to loot shoter, ale z fajną fabułą i ciekawymi postaciami, choć dla mnie nic nie przebije części zatytułowanej Pre-Sequel. Sądzę, że gra jest bardzo dobrze wam znana, wiec nie będę przybliżał, o co chodzi, ale opiszę pokrótce, co na tę chwilę mogę powiedzieć o 3. Postacie są fajne i ciekawie zrobione. Spotykamy znajomych z poprzednich części plus mamy możliwość raz jeszcze "spotkać" Handsome Jacka, czyli najlepszego antagonistę całej serii. Przeciwnicy w tej części są standardowi i raczej nie mamy jakiś specjalnie nowych wrogów poza dwójką głównych antagonistów, którzy wypadają generalnie słabo i raczej irytują. Plansze są duże i czasem mamy wrażenie, że zbyt duże. Owszem, gdy podążamy za misjami, to jest ok, ale jeśli bierzemy się za robienie wszystkiego na 100 procent, to trochę boli wielkość map.
 11. Ostatnio mocno mnie angażuje country, a szczególnie piosenki Dona Williamsa. Jedna jednak wyjątkowo wpadła mi w ucho w ciągu ostatnich kilku dni...
 12. Witajcie. 

  Wiadomość dla wszystkich posiadaczy Nintendo Switch. Już 27 sierpnia od godziny bodajże 18 będzie można odpalić demo Splatoon 3 i pograć za darmo przez cały dzień. Oczywiście wraz z uruchomieniem dema rozpoczyna się pierwszy w tej części gry Splatfest.:rd8:

 13. "Jesteśmy Borg. Opuśćcie osłony i poddajcie się. Dodamy wasze cechy biologiczne i technologiczne do naszej. Wasza kultura zostanie zmieniona by służyć nam. Opór jest daremny."
×
×
 • Create New...