Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Shadow Mind

Brony
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

About Shadow Mind

 • Rank
  Obserwator
 • Birthday 04/19/1989

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  836747

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Taka mała wieś niedaleko Olsztyna
 • Zainteresowania
  MMO, literatura fantasy i niektóre sci-fi, filmy i seriale przyrodnicze, no i oczywiście MLP
 • Ulubiona postać
  Twilight Sparkle (praktycznie od pierwszego odcinka)

Recent Profile Visitors

581 profile views
 1. Shadow Mind

  Krótki wgląd w myślenie kucyków ziemskich oraz fragment piosenki Izzy po angielsku
 2. Shadow Mind

  Istnieje wszechświat w którym Rarity robi muu i daje mleko XD
 3. Shadow Mind

  Istnieje wszechświat gdzie Celestia jest znacznie starsza od Luny, a Twilight jest jej(Celestii) córką. Istnieje wszechświat gdzie powierzchnia Equestrii z jakiś powodów nie nadaje się do życia, kucyki mieszkają w chmurach, a mane 6 robią Wonderbolts konkurencję.
 4. Shadow Mind

  Co do pokoju Starlight. Kto zauważył mrocznego alikorna po lewej?
 5. Shadow Mind

  http://fuyusfox.deviantart.com/ http://bjpentecost.deviantart.com http://sirzi.deviantart.com silfoe
 6. Shadow Mind

  Oraz zaproponowali Rainbow by do nich dołączyła ponieważ wychowała się w Cloudsdale. Na dodatek widzieliśmy kilkukrotnie siedzibę Wonderbolts i wygląda ona tak.
 7. Shadow Mind

  Może rodzice RD po prostu nie interesowali się Wonderbolts. A tak poza tym od kiedy ich baza znajduje się w Cloudsdale?
 8. Shadow Mind

  Kwestie teorii czy wyobrażeń fanowskich zostawię w spokoju(bo to co czasem fani wymyślają przyprawia mnie o ból głowy, ale mniejsza o to). Co do oczu RD Gray Picture oraz Socks Chaser zasugerowały błąd animacji z czym musze się nie zgodzić, bowiem ujęć z tęczowo-grzywą klaczą bez hełmu jest jeszcze kilka i na każdej jej oczy są normalne. Tu podziękuje Cahan za zwrócenie uwagi na uszy. Lecz właśnie ten fakt to dostarcza dodatkowych problemów W sumie to powinienem sprecyzować co mam na myśli(pisanie postów będąc śpiący to niestety nie najlepszy pomysł). To że RD nie jest kucoperzem oznacza że jej zbroja jest(najprawdopodobniej) zaklęła, co z kolei implikuje możliwość że inne zbroje również mogą być zaklęte i tak dalej. Możliwe jest również że tylko Rainbow z tego towarzystwa nie jest kucoperzem. Ogólnie najlepiej byłoby gdyby ukazano nieco więcej tej rasy w serialu, ba wystarczyłby watek poboczny ze strażnikami i scena z jednym czy dwoma kucoperzami w tle zakładającymi/zdejmującymi zbroje. Cos takiego w pełni rozwiałoby moje wątpliwości.
 9. Na wstępie zaznaczę że nie mam nic przeciwko istnieniu tej rasy w Equerstrii, lecz kilka faktów z serialu sprawia że muszę je niestety zanegować. Zacznę może od tego że o tej dość tajemniczej rasie wiemy niewiele, a wiedza ta pochodzi jedynie z Tweetera Lauren Faust(której wizja, niestety, często rozbiega się z tym co dostajemy w serialu). Po raz pierwszy w serialu pojawiają się w 4 odcinku 2 sezonu, jako strażnicy ciągnący rydwan Luny. Po raz drugi zobaczyć ich można w ostatnim odcinku 5 sezonu jako straz Nigtmare Moon, na dodatek jest wśród nich Rainbow Dash. I właśnie tu pojawia się problem, a raczej 2 problemy. Pierwszym z nich jest to że wszyscy każdy kucyk ze straży ma identyczny ogon. Drugim jest to że źrenice RD po zdjęciu przez nią hełmu zmieniają kształt z wrzecionowatych na normalne.
 10. Shadow Mind

  To nie pies tylko lis rudy. Tak na marginesie lisy mimo przynależności do psowatych posiadają sporo kocich cech. Ale wracając do tematu słodyczy... . Zacznę łagodnie od motywu świątecznego Potem wrzucę coś mocniejszego A na koniec 2 bomby
 11. Shadow Mind

  Ma ktoś linki do samych napisów do 1,2 i 14 odcinka? Niestety linki padły :/
 12. Shadow Mind

  No to zaczynamy: Ja się nie nudzę , jestem po prostu nocnym stworzeniem. Tak na marginesie to ktoś powiedział(niestety nie pamiętam kto) że ludzie dzielą się na sowy i skowronki(chodzi oczywiście o porę wstawania), a ja jestem akurat 100% sową. 1)Myślę że przede wszystkim rozbudowane postacie oraz nawiązania umieszczane przez twórców serialu, o piosenkach nie wspominając(np. Winter Wrat Up przez 2 tygodnie, po obejrzeniu odcinka, za mną chodziło ). Jeśli zaś chodzi o fandom to fanarty, fanfiki i animacje. 2)Mogą na pewno nieco zmienić poglądy. 3)Ponieważ jest tak bardzo podobna do mnie. 4)Przez moją wrodzoną kocią ostrożność. Oczywiście znam przewagę książki elektronicznej nad zwykłą, co nie zmienia faktu że o wiele lepiej czyta mi się słowa umieszczone na papierze, oczywiście to czego nie mogę w taki sposób przeczytać mam ściągnięte już dość dawno wystarczy tylko się za to wziąć. Co to następnej książki to chce dokończyć cykl o Amberze Rogera Zelaznego oraz cykl o Enderze Orsona Scotta. Z niecierpliwością czekam również na kolejny tom z cyklu Temeraire Naomi Novik. Jak słyszę rozmowę o polityce to się wycofuję "na z góry upatrzoną pozycję". W sumie to zawsze chciałem zobaczyć minę kogoś po powiedzeniu mu na czym się wychowałem. XD Na to pytanie nie znam odpowiedzi. 1) Co prawda na to pytanie już odpowiadałem więc się zacytuję " Przez moją wrodzoną kocią ostrożność." 2) Po za fantasy i sci-fi to raczej nie, chyba że chce zgłębić jakiś temat. 3) Nie. 4) Na to pytanie odpowiem dość enigmatycznie: To taka mała miejscowość w województwie Śląskim niedaleko Olsztyna, mamy tu taki klasztor do którego często pielgrzymki przybywają. Zapomniałem w pierwszym poście dopisać że lubię muzykę szczególnie zaś folk irlandzki. Jak zapewne też zauważycie czasem mam manierę dokładnego, a nawet drobiazgowego, wyjaśniania niektórych rzeczy oraz czepiania się szczegółów.
 13. Shadow Mind

  Witajcie. Z reguły jestem małomówną, nieśmiałą, wrażliwą osobą o mocno introwertycznym charakterze, nie cierpię tłumów, hałasu i (jak ja to określam) rozmów o wszystkim i o niczym (za to towarzystwo 5 -6 osób rozmawiających na konkretny temat to już zupełnie inna historia). Do tej pory z powodu pewnych nieprzyjemnych doświadczeń życiowych stroniłem, czy może raczej uciekałem, od kontaktów interpersonalnych. Lubię czytać szczególnie literaturę fantasy i w pewnym stopniu interesuje mnie również sci-fi. Na chwile obecną lista książek do przeczytania liczy kilka setek, a to głownie dlatego że wole prawdziwe książki od ebooków. Kucykami interesuje się od maja 2013 (mniej więcej od połowy emisji 3 sezonu w Polsce). Skłonił mnie do tego pewien 2 częściowy filmik na youtubie(część 1, część 2), co prawda najpierw musiałem przekonać się do animacji i pastelowych kolorów(miałem 3 podejścia), ale w końcu się udało (czego absolutnie nie żałuję). Z bohaterów serialu najbardziej spodobała mi się postać Twilight i to już od pierwszego odcinka. Po obejrzeniu serialu zainteresowałem fandomową twórczością, a konkretniej fanfikami których do tej pory przeczytałem już dość sporo. Dodam jeszcze że praktycznie wychowałem się na pierwszych kucykach(oraz Czarodziejce z Księżyca) co mogło się przyczynić do mojego zainteresowania się serialem. Jak widzicie krążę koło fandomu ładnych parę lat, a zarejestrowanie się tutaj rozważałem przez dość długi okres czasu, no i w końcu się odważyłem. Pozdrawiam. P.S Tak na marginesie to mam 26 lat.
×
×
 • Create New...