Jump to content

7171314

Brony
 • Posts

  82
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by 7171314

 1. Po co się rozpisywać? No zayebiste. 11/10
 2. OH PRINCEZ TwinkiSpringle czy to nie ty chciałaś podpierniczyć naszą perłę ;)? Uwielbiamy cię bo jesteś dyrektorką jednego (liczbowo 1) z naszych dzieciaczków :3 No chyba, że hipogryfy mają pamięć jak złote rybki. Odcineczek ujdzie, nawet udało mi się śmiechnąć ze dwa razy. 7/10. Tak przy okazji:
 3. Jestem prostym człowiekiem, widzę rainbow dash daję 11/10
 4. Ech, można gdzieś złożyć petycję do Ha$bro aby odcinki z EG były znów pełnometrażowcami po 90min+? Podobały mi się 4 pierwsze filmy i mam do nich sentyment, do piosenek wracam jak i do niektórych scen, a także czasami oglądam w innych językach. Natomiast to co oni teraz robią to jest jakiś dramat, tego trójodcinkowca w ogóle nie pamiętam (i nie chcę), forgotten friendship było mocno przehajpowane i też musieli podzielić (what?! po co?) co prawda piosenka invisible była se magnifique i słucham ją over and over again, ale była tylko ona i nic więcej. Główną postacią oczywiście bekon i standardowy schemat... plus nie ma tego dreszczyku co pod koniec zawsze zostawiali (przypominam koniec Rainbow Rocks i Legends of Everfree). Ile trzeba akcji NASDAQ:HAS wykupić by mieć znaczący głos w politykę firmy i przyszłość marki?
 5. Wysoce memiczny ten special ^^ Nawet udało mi się skisnąć kilka razy Widać trochę więcej sypnęli kasiorki gościom od fabuły i animacji, więc oczywiście pod koniec BUY OUR TOOOOOOOOOOOYS!
 6. Wolałbym aby EG pozostały pełnometrażowcami :/
 7. Dokładnie, zamiast nad designem niech popracują nad fabułą, schemat: Pojawia się zły -> ELEMENTS -> Zły pokonany, się przejadł więc zmienili go na: Pojawia się zły -> Hurr Durr wp138d0l -> Zły pokonany -> rozmowa i gatka moralizatorska -> Zły staje się dobry, też się przejadł. Poniacze wyglądają słodko i niech tak zostanie, nie przeszkadza mi, że są identyczne bo tak naprawdę liczy się historia (Walka z Tirekiem była całkiem spoko, dlaczego już tego nie widujemy?)
 8. Wo Wo Wo Wo Oni nie chcą pozmieniać naszych kochanych poniaczy w te... wtf? prawda xD?
 9. Rosyjscy hakerzy nie mają sobie równych xD
 10. Szczerze, jeśli chodzi o film to spodziewałem się większych tłumów w kinie (bilet zamówiony z pre-orderem, miejsca VIP i oglądamy) sam film był mocno spoko oglądało się całkiem przyjemnie nagłośnienie i muzyka w świetnej jakości. Daniel Ingram się napracował i to widać, ale na sali było max 10 osób. Osobiście podchodziłem do tego filmu jak do takiego zagrania Ha$bro aby, no właśnie aby co? Ogólnie tak jak już gdzieś pisałem to Ha$bro mogło mieć 2 powody (no może 3) aby wypuścić taki film i nakręcić taki hype. 1. Marka chyli się ku upadkowi, jest kiepsko wręcz bardzo kiepsko i trzeba przyciągnąć nowych odbiorców więc wzięli całą kasę ze skarbonki babci i zrobili jebitny film promujący markę. 2. Marka ma się wręcz doskonale więc stwierdzili, że nakręcą film długometrażowy (patrząc jaki sukces odniosło EG) by zarobić sporo kasiorki na nowych zabawkach i innym szmelcu który wypuszczą... No i teraz pytanie, który z tych powodów był tym rzeczywistym? Jesli pierwszy to można powiedzieć, że mamy zamaszyście prz3yebananana. Tak wygląda NASDAQ:HAS z ostatnich 3 miesięcy: Jak widzicie premiera filmu nie miała absolutnie żadnego znaczenia dla akcji firmy, natomiast 2 tygodnie po premierze zaliczyła spory spadek, korekcję i potem znów spadek i korekcję. Inwestorzy oczywiście nie oglądają filmów, ale to pokazuje mniej więcej kondycję naszej UKOCHANEJ (heh) firmy i ich tak naprawdę flagowej marki (no ok, transformersów pomijam). Wygląda na to, że mamy bardzo stabilną pozycję jeśli chodzi o nasze kolorowe kuce, niestety ale film nie przyciągnął (przynajmniej u mnie) takich tłumów jakich się spodziewałem, oczywiście tradycyjne kina są teraz wypierane przez kina domowe i netflixa, dlatego ogólną ocenę i werdykt można będzie postawić po premierze Iniemamocnych 2 w 2018 i Hotelu Transylwanii 3 również w przyszłym roku. Film zasłużył na o wiele większą oglądalność niż zdobył, miejmy nadzieję, że nie odbije się to jakoś negatywnie na pozostałych seriach (plus mam nadzieję, że Ha$bro wróci do pełnometrażowych EG, srial niech zostanie serialem, a EG niech zostaną pełnometrażówkami),
 11. Logika Krysi z tego co wywnioskowałem: Porwijmy Mane 6 teraz nikt nie jest w stanie przeszkodzić mi w zapanowaniu nad Equestrią h3 h3. O nie! Glim Glam mnie zrobiła jak małe dziecko, odgróźmy się jej i obiecajmy zemstę, elo nie ma mnie jeden sezon. H4 H4 H4 H4 kolejny sezon kolejna ja, szykujmy jakiś super zły plan wyrywając kudły i robiąc zdjęcia Mane 6, Glim Glam? Whatever.
 12. Bo ja wiem... Ja osobiście już 3 raz wracam do sceny z Zefirkiem czy też do zawodów w byciu członkinią największej ilości klubów xD (głównie ze względu na muzykę)
 13. ;_; Ha$bro, nie idźcie tą drogą...
 14. Hura! Rozmowa! Rozmowa rozwiązuje wszystkie problemy To już wiemy dlaczego sombra zezgonował :/ rozmowa nie była jego mocnym atutem :/
 15. Jest Rainbow, dajemy 11/10 w ciemno i oglądamy xD
 16. jestem na 16:40 i daję 10/10 jeden z lepszych odcinków w sezonie, uśmiałem się za 3 następne i za 3 poprzednie 0 krindżów, mnóstwo gagów świetne sceny i miny, me gusta el major!
 17. Sam odcinek wybitny nie był pomysł na fabułę wzięty z innych odcinków (taki odgrzewany kotlet) i ogólnie troszkę wiało nudą. Nie dowiedzieliśmy się praktycznie nic o naszych kolorowych konikach (a można by jakieś mikro smaczki wpleść w ten odcinek bo było ku temu sporo okazji), a sam odcinek był po to by być. No dobrze, ponarzekałem sobie to teraz co mi się podobało i co pewnie wam się spodoba. Po pierwsze rejnboł dasz mims po drugie skutalu mims (rozumiecie, kurczak to symbol strachajdła :D). Sam motyw trzech opowieści i morałów z nich płynących też ujdzie no i nawiązywanie do poprzednich odcinków zawsze jest propsowane. Teraz ktoś moze powiedzieć, ale Husarz! Przed chwilą mówiłeś, że de ża wi, że ale to już było, a teras to propsujesz? No tak i nie, tutaj chodzi głównie o to, że samo nawiązywanie jest spoko, ale pomysł na odcinek musi być świeży. Mimsy są na tyle spoko by dać odcinkowi 9 na 10 bo Rainbow Dash, a teraz jak powstał odcinek: Meanwhile in Ha$bro Company: - Hej! Nie mam pomysłu na odcinek, pomożesz mi? - Jasne Steve, weź 3 kuce ważne by był jeden pegaz, jeden ziemski i ten z ch*&^m na czole. - noo... - Teraz dopisz coś o tych małych upierdliwcach z CNN - Masz na myśli CMC? - Whatever. I teraz niech te duże opowiadają historyjki. - Ale o czym? - Ziom no nie wiem, weź coś o średniowieczu czy innych chinach i będzie git.
 18. Zawsze jak je oglądam to połowę przewijam xD
 19. Krindż :| nie dam rady chyba do końca obejrzeć.
 20. xD A wiesz, że możesz cofnąć zminusowanie :D?
 21. Artem! Gdzie jesteś o wielki, gdy my, nie understandującym cię potrzebujemy
 22. No niech będzie... 8/10 tylko z szacunku do Discorda.
×
×
 • Create New...