Jump to content

Patyczakowsky

Brony
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

About Patyczakowsky

 • Birthday 08/19/2003

Kontakt

 • Skype
  Patryk Stanisz

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Piotrków Trybunalski
 • Zainteresowania
  Mlp, granie w: World of Tanks, World of Warships, War Thunder, Minecraft,Tf2,Garry's Mod, Overwatch a ostatnio w Gta 5
 • Ulubiona postać
  Twilight

Recent Profile Visitors

3562 profile views

Patyczakowsky's Achievements

Źrebaczek

Źrebaczek (1/17)

64

Reputation

 1. Wiem że raczej rzadko się na tym forum udzielam ale mniejsza o to. Ostatnio z każdym dniem coraz słabiej odczuwam przynależność do ogólnie fandomu, głównie dlatego bo dostrzegłem jakie ten fandom ma wady, ogólnie przez te tzw.clopy lub tym podobne komiksy o średnio bezpiecznych treściach i wreszcie doszedłem do wniosku żeby odejść.Sam serial też mnie aż tak bardzo nie interesuje. Od teraz stanę się raczej patriotą. Opuszczę też wszystkie możliwe grupy z tego fandomu na jakich jestem.Ale to nie oznacza że od razu będę tą społeczność hejtować.Ja się z wami żegnam i ostatecznie swoje konto usunę tak 20 listopada sam nie wiem, więc narazie.

 2. O kiedy dołączyłem do fandomu to bardzo chciałem pojechać na swojego pierwszego ponymeeta. Ale kiedy zaglądałem w kalendarz na forum to najczęściej były one albo w Katowicach, albo w Lesznie, lub Warszawie, a niestety ja mieszkam w Piotrkowie, i widziałem że wcześniej były tam jakieś spotkania, ale wtedy nawet nie byłem bronym.

  I tu się pytam, czy jeszcze będą kiedykolwiek jakieś ponymeety tutaj bo mam kilka problemów przez co tak jeżeli gdzieś dalej jechać na takie spotkanie to nie da rady, czyli mam tylko 14 lat, i nie mam żadnego starszego brata czy siostry, a samemu w nieznanym mieście to sobie raczej nie poradzę. A chciałbym w końcu na żywo spotkać się z fandomem.

  1. Cozy Glass

   Cozy Glass

   Jak coś się pojawi to na pewno będzie to w kalendarzu :3

  2. Fayer Storm 26

   Fayer Storm 26

   Patyczak znam ten ból jestem z tobą bracie.

  3. Gray Picture

   Gray Picture

   Nie ograniczaj się do form :) Nie wiem jakiej wielości  jest Piotrków, ale może ma własną grupę bronies np. na Facebooku? Z mojego doświadczenia wynika, że tam właśnie siedzi większość fandomu.

   W razie czego popatrz, czy w najbliższym większym mieście bronies nie robią meetów (np. do Bydgoszczy na meety przyjeżdżają ludzie z okolicznych miasteczek i wsi, m.in. z Nakła, Grudziądza czy Torunia).

 3. Ja staję po stronie Thoraxa, a co do gier to raczej World of Tanks się nada. ~Wot już był ...
 4. Witaj na forum rekrucie
 5. Witaj na forum Mam tylko jedno pytanie, grasz w coś czasami?
 6. Ciekawe i całkiem trudne pytanie, ale nie wiem ile dokładnie ile jest kilometrów z gniazda podmieńców do zamku Twilight, nawet na mapie equestrii nie moge znaleść gdzie to gniazdo jest więc strzelam z karabina że około 500 kilometrów.
×
×
 • Create New...