Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Flutterhugger

Brony
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Flutterhugger last won the day on November 15 2017

Flutterhugger had the most liked content!

Community Reputation

7 Neutral

About Flutterhugger

 • Rank
  Linguafoeda Acheronsis
 • Birthday 11/23/1997

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kielce
 • Zainteresowania
  Kucyki, astronomia, filozofia, nauka (biologia), xenomorphy, yautja;
 • Ulubiona postać
  Celestia

Recent Profile Visitors

1,812 profile views
 1. Flutterhugger

  Nie! Lubisz Celestię?
 2. Szczerze mówiąc akcja trochę mnie zaciekawiła. Jestem osobą, która raczej nienawidzi TCB i wszystkiego co jest z tym związane. Ale interesuje mnie jak to się dalej potoczy. Mam nadzieję, że będzie możliwie jak najbardziej nie po myśli rodowitych kucyków (których nie polubiłem).
 3. Flutterhugger

  Tak. Lubisz koty?
 4. Flutterhugger

  Tak. Czy lubisz Pyrrhocoris apterus?
 5. Flutterhugger

  Tak. Czy lubisz komary?
 6. Flutterhugger

  Które warzywo jest niezbędne podczas badania kosmosu?
 7. Flutterhugger

  Szczerze mówiąc nie lubiłem odcinków z ich udziałem. Z tego co pamiętam uznawałem je za nudne. Wolałem Mane 6. Jednak moja ulubiona postać to Celestia. To co mogę powiedzieć na pewno - cieszę się, że dostały znaczki, bo strasznie mnie irytowała myśl, że będą przeciągać ten wątek w nieskończoność.
 8. Flutterhugger

  ,,The Birch" z 2016 roku jest niezłe. Nie wrzucę, bo jest trochę krwi, choć chyba nie tak dużo. Możecie sobie znaleźć na youtube. UWAGA SPOILERY Z FILMU.
 9. Flutterhugger

  Moja babcia miała podobno widzenie ze zjawą swojego brata. Twierdzi, że nie wie czy to sen czy to się działo na prawdę. Tak czy inaczej podobno powiedział jej, że przyszedł się pożegnać, no i faktycznie kilka dni później nie żył. Nawiasem mówiąc - jakiś incydent z lustrem też wtedy był u niej w domu. A jeśli chodzi o drugą stronę rodziny - to ojciec kiedyś wszedł na stare podwórko samobójcy. I podobno wtedy trochę się złowieszczo zrobiło, bo zaczął wiać dosyć silny wiatr. Jak się zapytałem czy wszędzie czy tylko na tym podwórku to stwierdził, że miał wrażenie, że TYLKO na tym podwórku. Szybko uciekł z tamtego miejsca.
 10. Flutterhugger

  Ja obecnie praktycznie nie siedzę na innych forach. Chyba, że brać pod uwagę forum filmwebu. Śledzę tam wątek ,,Dobra ekranizacja słabej fikcji". Raczej rekordzista jeśli chodzi o długość. Ponad 9000 postów. Dziesięć części (limit postów = 1000). Dwie części poleciały za obrazę uczuć religijnych...chyba. A tak poza tym to Forum Fanów Aliens. W ogóle w fandomie alienów jestem dłużej niż kucykowym. Obecnie prawie tam nie wchodzę, bo tamto forum...no o obcym powiedziano już chyba wszystko. Teraz tylko umierają kolejni aktorzy co grali w Kwadrylogi. Pojawiają się więc tylko tematy R.I.P - ktośtam. Ale może jeszcze do niego wrócę.
 11. Flutterhugger

  Jestem idiotą XD. Grałem z bratem w szachy i poczułem się zbyt pewnie. Zacząłem pajacować hetmanem. Nie było pionkożerstwa, ale pomyliłem królówkę z taranem bojowym, wryłem się do jego obozu i łypałem na wieżę, w nadziei, że uda się zabić. Zablokował się, a ja ostatecznie podstawiłem właśnie pod tą wieżę. No ale za to wczoraj udało mi się wjebać mu szewczyka, więc jesteśmy upokorzeni po równo. Jak nie gra się od 11 lat to takie są efekty...
 12. Flutterhugger

  Dzisiaj rano miałem pisać egzamin z zoologi. Przegapiłem go. Bo byłem przekonany, że jest w piątek. Najlepsze/Najgorsze, że byłem wtedy od kilku godzin na uczelni 3 piętra wyżej i uczyłem się na poprawkę do kolokwium z z anatomii. Więc przegapiłem egzamin, aby zaliczyć działówkę. Trochę przypał...W sumie i tak byłbym nieprzygotowany na egzamin , choć jak patrzę na przecieki z pytań to nie był taki trudny.
 13. Flutterhugger

  642
 14. Flutterhugger

  645
 15. Flutterhugger

  111
×
×
 • Create New...