Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Yuna

Brony
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Yuna

 1. Więc zwycięstwo. Gypsy zostawiła broń i ostrożnie podbiegła do nieznajomego, starannie omijając płomienie oraz leżące tu i tam kawałki czegoś nadpalonego, co prawdopodobnie należało kiedyś do smoka. Ogier żył, lecz jego oddech był bardzo nierówny. Jedna czy dwie paskudne rany na lego ciele przyprawiły Gypsy o dreszcz. Nie za bardzo wiedziała jak należy się zachować w takich momentach. Życie nauczyło ją dbania o własny tyłek, jednak w tym momencie czuła, że za nic w świecie nie zostawiłaby go tutaj na pastę losu. "-Przepraszam." - rzekła, po czym chwyciła jego kopytko i spróbowała go podnieść.
 2. Yuna

  zamknęłabym szafę co byś zrobił, gdybyś odnalazł w swojej szafie przejście do innego świata?
 3. Yuna

  pasja
 4. Yuna

  Nie raz nie dwa Widziałeś zespół pieśni i tańca?
 5. Yuna

  Tak ( kto nie? ) Masz grę monopoly?
 6. Wtedy koza zdała sobie sprawę, że od kilku minut stoi ze szczęką rozwartą ze zdziwienia. Może nie była odpowiednio wykwalifikowana w zakresie medycyny, ale przecież żaden kucyk nie byłby zdolny przeżyć takiego ataku. Żaden zwykły kucyk. Poczuła coś w rodzaju podziwu do nieznajomego. Uznała, że może mu zaufać, dlatego dostosowała się do jego prośby i ostatnia strzała jaką zamierzała posłać została wymierzona w lewe oko stwora. Mam małe pytanie - czy mogę nawiązywać do tego co piszesz przedstawiając zdarzenia z perspektywy mojego bohatera, czy raczej kontynuować historię?
 7. Yuna

  Obojętnie, nie wiem co to xD Chipsy czy popcorn?
 8. Yuna

  Poszłabym na spotkanie Co byś zrobił, gdybyś mógł przenieść do rzeczywistości dowolny wymyślony przedmiot?
 9. Element przygnębienia
 10. Yuna

  38. Spadł ze stołu
 11. Yuna

  "-nadszedł czas"
 12. Yuna

  "-Mówię do ciebie, a ty bawisz się moimi włosami"
 13. Yuna

  Chyba tak Widziałeś kreta?
 14. Yuna

  Aksamit
 15. Yuna

  Chyba... Masz chipsy?
 16. Yuna

  techno
 17. Uciekać czy walczyć? Jeśli teraz nie zabiję smoka, on może wrócić, niszcząc przy tym więcej niż do tej pory. wzbierający gniew oraz nagły przypływ adrenaliny zdecydowały. Gypsy chwyciła prędko kuszę oraz bełty, starając się nie poparzyć sobie zbytnio kopytek. Podbiegła bliżej walczących, chociaż żar bijący od pobojowiska stawał się coraz mniej znośny. Potykając się wbiegła na wyżej wysunięty pagórek. Wymierzyła oko bestii. W ostatniej chwili strzała wymsknęła jej się i poleciała prosto w kierunku dziwnej łapy smoka.
 18. Yuna

  Właściwie tak. Masz coś, czego nie zamieniłbyś za żadną cenę?
 19. Element tajemniczości
 20. Yuna

  kiosk
 21. Yuna

  Nie Widziałeś na internecie coś, co bardzo chciałbyś mieć?
×
×
 • Create New...