Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Rarity115

Brony
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

5 Followers

About Rarity115

 • Rank
  Pegasis

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Niedaleko Wrocławia
 • Zainteresowania
  MLP, film, muzyka, koty, konie.
 • Ulubiona postać
  Rarity
  Twilight Sparkle
  Fluttershy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rarity115

  Lista anime, które oglądałam: 1. Wolf's Rain (nie polecam nikomu kto nie lubi gore i horrorów, sama obejrzałam z ciekawości i żałuje straconego czasu) 2. Spice and Wolf (romans, pieniądze i handel) 3. Pokemon (w planie mam obejrzenie wszystkie 16 sezonów + 16 filmów) 4. Mikan pomarańczowy kot (dla fanów kotów, świetne anime bez krwi i przemocy, czego nie cierpię)
 2. Rarity115

  Znalazłam taki https://www.fanfiction.net/s/9143632/1/Discord-and-Snowdrop
 3. Rarity115

  Pozwolę sobie wrzucić swój Rarity i atlantyckie imperium
 4. Witam. Przedstawię Wam postaci, które wystąpiły w moim drugim fanficu [Rarity i atlantyckie imperium] Lunces Znaczenie imienia: Lunces [łacin: lustrzany] Wiek: Dorosły Płeć: Ogier Charakter i historia: Jest jedynym ogierem (obok Ikrany), który umie posługiwać się językiem equestriańskim. Ma miłe i przyjazne uosobienie. Na początku denerwowało go zachowanie Rarity, lecz z czasem zaczął je akceptować. Bardzo kocha Rarity. Wobec swojej siostry jest wierny i posłuszny, buntuje się jej jednak, gdy ta chce wybrać zamiast niego żonę, Urnitę. Znaczek: Niebieski diament Miejsce zamieszkania: Atlantyda, potem Ponyville Rodzice: Nie poddano, ma siostrę, Ikranę Cel: Być blisko Rarity Ikrana Znaczenie imienia: [nazwa własna] Wiek: Dorosły Płeć: Klacz Charakter i historia: Od początku do końca jest negatywnie nastawiona do Rarity, nie akceptuje jej i traktuje jako potencjalną rywalkę o względy jej brata, Lucensa. Bardzo się denerwuje, gdy dowiaduje się, że Rarity i Lucens się w sobie zakochują. Przez to zmusza swojego brata do poślubienia Urnity. Znaczek: Czerwony rubin Miejsce zamieszkania: Atlantyda Rodzice: Nie poddano, ma brata, Luncensa Cel: Zeswatać brata z Urnitą Urnita Znaczenie imienia: [nazwa własna] Wiek: Dorosła Płeć: Klacz Charakter i historia: Nie lubi Rarity, jest natomiast zazdrosna o Luncesa, który pod przymusem swojej siostry został zmuszony do poślubienia niej. Ostatecznie porzuca ją i wraca do Rarity. Znaczek: Zielony szafir Miejsce zamieszkania: Atlantyda Rodzice: Nie podano Cel: Wyjść za mąż za Lucensa
 5. Rarity115

  "Pony Tales" nie składała się tylko z zabawek. Istniała ekranizacja a link do odcinków znajdziecie tutaj: http://www.youtube.com/playlist?list=PLmheWFkK-ELQ-OlahsaCIIi2Y_ldaDu8z&feature=mh_lolz
 6. Rarity115

  Tu znajdziecie wszystko http://www.youtube.com/playlist?list=PLmheWFkK-ELR7O_ahjmgBSaYsNokQg3Jk&feature=mh_lolz
 7. Rarity115

  Praktycznie w każdym, gdyż diamentowe/błyszczące oczy posiadają jednorożce (Galaxy, Fizzy, Mimic), pegazy, (Whizzer, Masquerade) i kucyki ziemskie (Sweet Stuff, Gingerbread). Screen, który wstawiłaś pochodzi z odcinka "Pomieszanie z poplątaniem" Galaxy Fizyy Mimic Whizzer Masquerade Sweet Stuff Gingerbread
 8. Rarity115

  Mnie też dopisz.
 9. Rarity115

  Mi też spodobał się zdubbingowany sezon 3, bardziej niż pozostałe 2. Mam tylko kilka zastrzeżeń, bo między innymi niszczy system. I najlepsze teksty: - A to ci historia! - Trybisz bazę?
 10. Rarity115

  Słów 566 Było ciężko, dałam jakoś radę. Daring Do i Diamentowa Czaszka [Adventure] [sad] Życzę również powodzenia innym uczestnikom, którzy wezmą udział w konkursie!
 11. Opowiadanie jest piękne i smutne. Ale podobało mi się!
 12. Rarity115

  Ja rzadko oglądam sezon 3 więc, z chęcią obejrzę cały polski. Co do piosenek, wyjdzie to co wyjdzie.
 13. Fic był świetny, ale i zarazem smutny Oby tak dalej!
 14. Rarity115

  Fluttershy. O występach, recytowaniu wiersza czy odpowiedzi ustnej mowy nawet nie ma. Twilight. Uwielbiam zdobywać wiedzę i się uczyć, oraz pisać.
 15. Rarity115

  Zabierzcie Twilicorna!!!!!! Co do samej animacji: Jest fajna, może ją obejrzę. Szkoda tylko, że trafi do kin, a potem na DVD.
×
×
 • Create New...