Zegarmistrz

Moderator
 • Dodanych treści

  1468
 • Dołączono

 • Ostatnia wizyta

Wszystkie posty napisane przez Zegarmistrz

 1. 1. Nie ma prywatnych wycieczek między głosującymi za i przeciw. 2. Ktoś tego pilnuje(tak, widzimy i czuwamy). Osobiście zagłosowałem za zostawieniem. Osoby nadużywające tej opcji już dostały po łapach, kolejne też dostaną - gwarantuję. A sam system działa dobrze. Nie podoba ci się wypowiedź kogoś? Albo ją omijasz, albo dajesz minusa. Nie musisz się rozpisywać dlaczego, choć oczywiście jest to lepsza opcja dla otrzymującego żeby wiedział za co w niego strzelają. Z drugiej strony, jeśli pod czymś masz dużo minusów, od osób których nawet nie znasz, to czasami warto się zastanowić nad tym co piszesz.
 2. Zakładam że o treść pierwszego posta idzie? Z tego co widzę, ostatnią osobą edytującą byłeś ty, na dodatek ładne półtorej roku temu. W takim przypadku musisz czekać na Deca i/lub Sipera jeśli nie ty edytowałeś cokolwiek, bo tylko oni (być może) mogą coś wyciągnąć z bazy danych. A jeśli edycja była z twojego konta robiona no to przykro mi, ale każdy powinien pilnować swojego konta. Zatem pisz do Technicznych, może oni coś tu wskórają.
 3. To się może przydać https://www.indiegala.com/dieyoung Wchodzimy na stronę, jedziemy niżej, naciskamy X i odbieramy poprzez logowanie darmową kopię Blockstorm.
 4. The Clone Bureau - skąd tyś się urwał że nie wiesz takiej prostej rzeczy? ._. A autora tematu witamy, oby tylko tym razem nagle nie zniknął...
 5. A cóż to za pytanie? xD Mieliśmy już delegacje z Opola, Warszawy(a przynajmniej okolicy) a nawet za granicy się do nas przytaszczyli, także zapraszamy otwarcie
 6. Kolejne ogłoszenie ludki - Decaded naprawił nam archiwum działowe, zatem Mistrzowie gry proszeni są odtąd o przenoszenie swoich tematów do działowego Arch
 7. Stary temat poszedł z dymem, nowy będzie o sprawach bieżących. A pierwszą jest zmiana opiekuna działu, z którym to teraz utożsamiać można mnie. Postaram się na dniach ocenić działy wszystkich MG, jak i ich aktywność, a w razie potrzeby i konieczności pozmienia się trochę ekipa Mistrzów(I Mistrzyń).
 8. Jestem tak stary, że żadne z was nie zrozumiało by, pomijając uwierzenie w to, jak bardzo jestem stary.
 9. N: Oh ileż to wspomnień, czy to z grą czy z bajkami drużyny RR. Ino trzeba poszukać Dale'a do pary wszak to duo ikoniczne wręcz A: Jak wyżej, do kompletu, możemy podziwiać kimże ów Chip jest. I to w pełnym popiersiu okazałości. S: No to tak, kształty fajne, pierwszy niesławny Monolit, ileż ja się z tymi draniami namęczyłem, specjalnie iż zdawać by się mogło, promieniowanie ich nie tyka. Druga TW, w stylu który oddaje jej wszelakie sprawiedliwości. Trzeci zaś znak jest mi obcy, choć mam wrażenie że gdzieś go kiedyś już widziałem, choć tylko przelotem, to i w pamięci na dłużej nie został. U: Stosunkowo świeża osoba - 2-3 miesiące stażu? Rocznik dający powody by chylić kapelusza(ino chyba tylko Dolar starszy tutaj) a i zainteresowania ciekawe. Trzeba kiedyś pogadać, choćby i o pogodzie. Ot tak, dla zabicia Czasu
 10. Ok ludziki, troszkę osób się żaliło na to i owo zatem wystawiam oficjalne ostrzeżenie, które zignorowane zostanie, oczywiście, nagrodzone stosownym %. A że tego nie chcemy, to zakładam iż będziecie umieli się dostosować. 1. @Cassidy @Prlixu Jeszcze raz zaczniecie sobie robić osobiste wycieczki w jakiejś zabawie, to zobaczycie ile punktów w regulaminie o nie zahacza. Z uwzględnieniem dział orbitalnych. Nie interesuje mnie kto zaczął i dlaczego, zobaczę wygłupy, zacznę ugniatać Cygnusem. 2. Spam posty: Wyżej i niżej tego posta macie przykłady jak można z sensem kogoś ocenić. Spoko, nie każdy jest jakimś powieściopisarzem żeby na cześć usera klepać trzytomowe arcydzieło sztuki współczesnej. ALE! Takie coś jak tu zacytowane to nawet nie jest szczątkowa opinia. I takie rzeczy będą nagradzane jak zwykły spam. W temacie pojawiały się już liczne ostrzeżenia, co jakiś czas, od różnych opiekunów/moderatorów i przez jakiś czas było dobrze a potem znowu zaczęły się spam posty jakby ktoś chciał sobie trzaskać licznik. To ja tylko przypomnę że na terenie offtopu jest on wyłączony. Powyższy post proszę traktować jako notatkę - nie biorę(chwilowo) udziału w zabawie, zatem możecie odpisać jakby mnie tu nie było(oczywiście biorąc poprawkę na samą treść ostrzeżenia, bo inaczej komuś będzie smutno. Bardzo).
 11. 1.Może Combat Arms? Darmowa, można zakładać darmowe pokoje o określonej liczbie graczy więc nie trzeba się będzie martwić o hakerów i spółkę. 2. Lol jest najbardziej uniwersalnym tutaj, więc chyba nie ma o czym gadać. 3. HS daje możliwość grania ładnych turniejów z podglądem, ale ma wadę w postaci każdy chętny musi zawczasu zrobić tutorial. 4. Szachy? xD Ale serio - gdyby się dało jakoś postawić serwer dla gier typu Warcraft 3 albo Red Alert 2 :/ 5. MC ale nie free build. Coś bardziej a la arena, na dole lawa na górze gracze stoją na dircie 16x16x1 i mają diamentowe łopaty. Ostatni stojący wygrywa. Żeby się łopatami nie zatłukli dajcie im diamentowe zbroje i po sprawie 6. http://store.steampowered.com/app/539640/?snr=1_237_querypaginated__103 7. Pass - nie znam niczego co by się nadawało. 8. Pass 9. Pass 10. Postawić serwer wowa typu WotLK z ustawieniami instant 80, podstawowe ciuchy(albo i nie, zdecydujecie) i dajcie im się zabijać do woli.
 12. I oczy zachowałeś? Eony, niezniszczalny!
 13. 1.Zastanawia się co to za random. 2. Sprawdza profil randoma. 3. Random nie jest randomem i ma warna za spam. 4. NEVAH! A tak swoją droga, ponownie kameralnie?
 14. Jeśli nie rzucasz nożami i kurwa co drugie słowo, to ja nie widzę problemu No i zasada taka, że jeśliś nie letni - nie pijesz u mnie alko, a jeśliś palący, to niestety derpisz te 4 piętra na dół bo z sąsiadami się lubię i chciałbym żeby tak zostało Nie zdażyło się jeszcze żeby Zgorzelecki mini odmówił komuś gościnności Co prawda niektórzy mają przypisek "wpadasz na własną odpowiedzialność" ale nic ponad to.
 15. Jest tym razem jakiś plan meeta czy znowu idziemy na "koko dżambo i do przodu"? Standardowo - jeśli się uda, to ja i Xsadi zapraszamy w nasze skromne progi, będzie najpewniej karaoke, eurobiznes, karcianki typu Yu-Gi-Oh i duelmaster(choć jeśli osoby chcące wpaść miały by jakieś talie do MtG to też będą mile widziane). Jeśli dostanę na ten dzień wolne, jak zawsze gwarantuję odbiór osób chcących się pojawić na ciapągowym peronie jak i późniejsze odprowadzenie ich na takowy.
 16. "Chip - multi-zadaniowy poradnik informatyczno-elektronicznego zrób to sam dla opornych"
 17. Do naszej dysfunkcyjnej rodzinki MG właśnie dołączył @Mephisto The Undying Liczę na wiele udanych sesji oraz życzę mu jak najwięcej pomysłów i chętnych graczy.
 18. Lepiej w przypisie, bo za chiny nie uda ci się tego tak przetłumaczyć żeby na polskie wyszło TARDIS.
 19. Oh, jestem na bieżąco z twórczością Edowaado - cały komiks przeczytałem już kila razy, jest dobrze zrobiony. Co do tłumaczeń - po pierwsze, musisz nastawić się że nie wszystkie terminy mogą i powinny być tłumaczone(obce języki kosmiczne mają to do siebie). Przejże twoje tłumaczenia jak będę miał chwilę czasu.
 20. No tak...a dlaczego by nie stworzyć tego tematu w dziale z grami? W temacie Starcraft albo czymś takim? Zamiast offtopu? Poza tym, możesz zabrać te swoje zergi i wsadzić je w jakieś bezpieczne miejsce, For we are bound by the Khala...the sacred union of our every thought and emotion. And our power is OVERWHELMING! ~Pozdrowienia od Protosów.
 21. Humor? Czarny jak kawa Dolara i dłonie górnika po całodniowej zmianie na chodnikach. Nie ma dla mnie tematu tabu, nie ma dla mnie rzeczy z których nie można by się pośmiać. Suchary, czarny humor, klasyczny, kabarety i stand-up'y - jeśli ktoś ma talent to rozbawi człowieka choćby głupim dowcipem o lodówce. @clopfic Wiesz, kwestia kabaretu, są takie, które mają sporo odzwierciedlenia, ino trzeba dobrze poszukać. Autorów, mam na myśli, taki Smoleń.
 22. @Arcybiskup z Canterbury Wiedźmin - prowadzę (sesja zawieszona) i mogę prowadzić Świat Dysku - mogę prowadzić, mam pomysły, graczy brak Bioshock - mogę prowadzić, mam pomysły, nie mam graczy Star Wars - mogę prowadzić Świat Tolkiena (Arda) - mogę prowadzić Kuce - mogę prowadzić Diablo - mogę prowadzić LoL - prowadzę, mogę prowadzić DC (w szczególności wydawnictwo Vertigo) - mogę prowadzić The Walking Dead - mogę prowadzić @PlaguePony Warhammer - mogę prowadzić (tylko fantasy, gdyż 40k jeszcze nie znam za dobrze, żeby prowadzić) Naruto - mogę prowadzić Equestria - prowadzę Diablo - mogę spróbować poprowadzić (jak znajdę czas na przypomnienie) Władca Pierścieni - tak jak powyżej @Mephisto The Undying My Little Pony (bez obecnego sezonu bo tego jeszcze nie oglądałem) Full Metal Alchemist: Brotherhood - Mogę poprowadzić Soul Eater - mogę poprowadzić Fairy Tail - mogę poprowadzić One Piece - mogę poprowadzić (do sagi Punk Hazard) League of Legends - Mogę prowadzić i prowadzę jedną Overwatch - mogę prowadzić i prowadzę Fallout - mogę prowadzić (najlepiej czasy trójwymiarowych części) The Elder Scrolls - mogę poprowadzić (najlepiej czasy pomiędzy kryzysem otchłani a Pokonaniem Alduina)
 23. Opcjonalnie daj możliwość ogarniania tej listy Dolarowi i Hellowi(bardziej mu bo on ma ADHD i się do tego nadaje xD) bo koniec końców ostatnimi czasy masz od groma roboty, kiepsko z czasem a być może taka drobna pomoc się przyda.
 24. No co ja ci poradzę że dla ciebie takie oczywiste rzeczy nie były przewidywalne a dla mnie już tak? Może czytam za dużo książek, oglądam za dużo rzeczy i grałem w za dużo RPG by nie zakładać rzeczy które dla niektórych są "JAK TO MOŻLIWE?" kiedy dla mnie to raczej "A nie mówiłem?". Nie było dla mnie rewelacją "objawienie" że Aelita jest człowiekiem. Naprawdę nie trzeba było wzywać Doctora czy Batmana żeby do tego dojść w krótkim czasie. Więc obstaję przy swoim, fabuła była banalna i miejscami przewidywalna do bólu. Co oczywiście nie zmienia faktu że Kod Lyoko wciąż jest fajnym tytułem który mogę polecić innym.
 25. Chipus Maximus Computerus