Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Zegarmistrz

Administrator Wspierający
 • Content Count

  1418
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Zegarmistrz last won the day on July 14 2020

Zegarmistrz had the most liked content!

Community Reputation

621 Equestriańska Legenda

About Zegarmistrz

 • Rank
  The Lonely God

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  11793470

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

16078 profile views
 1. Zegarmistrz

  Co tu mówić. Życie nie jest sprawiedliwe. Sprawiedliwe mogą być karty. Życie toczy się jak gra, w której wszyscy prócz ciebie mają ustawione karty. Błędem jest uczenie się gry znaczonymi, zamiast nauki tymi, które posiadasz. Życie jest ciężkie, nawet cholernie ciężkie, zrobi wszystko żebyś upadł, a kiedy upadniesz, upewni się, że nie wstaniesz. Ale to od ciebie zależy, czy to jest pętla i strata czasu. Każdy definiuje to inaczej, ale ja mogę dać ci prosty przepis. Wstawaj za każdym razem jak oberwiesz. Nie będzie to łatwe, nawet często niezbyt przyjemne, ale to definicja wygranej. No i ważne są wartości. Jako "osiągnięcie" wymieniłeś tu że nie oglądasz już serialu od dawna. I naprawdę nie osiągnąłeś w tym czasie niczego większego? Ważniejszego? Czegoś czym mógłbyś się pochwalić lub zwyczajnie podzielić?
 2. Zegarmistrz

  Od czego zacząć... Twoje "założenia" u podstaw są wadliwe, mianowicie, zważywszy że mówimy o jednostce nieśmiertelnej(nie ma nieśmiertelności, jest tylko wieczność - anonim) wszystkie przedstawione "warianty" są tylko kolejnymi etapami życia tego samego osobnika. Albo 3 osobnych, co jest bez znaczenia. Mógłbym rozwinąć się tutaj na wiele różnych sposobów, ale pozwól że zamiast tego po prostu wrzucę własny cytat z "bardzo dawno temu". Jednostka nieśmiertelna nie musi od tego oszaleć, wszystko jest kwestią treningu i bazy - czyli kim ty jesteś. To tak jakby dać superszybkość człowiekowi złemu, dobremu i neutralnemu. Zły zacznie nią sobie dogadzać, dobry zacznie pomagać innym a neutralny będzie używał dla własnej wygody. O ile otrzymanie mocy nie zmieni nagle ich charakteru - jak mawiają, niektórzy są jacy są, bo nie dane im są możliwości bycia kimś innym.
 3. Zegarmistrz

  Bogowie, długi to był sen. No, trochę ci zeszło, nie mniej, uważamy, że odpoczynek też jest ważny. Ważny...kobyło, ile ja spałem?! Wedle moich ustaleń, ledwo dwa i pół roku. ILE?! Discord leżał w kamieniu o wiele dłużej, jak i Ja na Księżycu, zatem nie powinieneś narzekać! ... Wrócił do Kuźni i przeraził się ogromem kurzu który się wszędzie walał. Zaniedbana, pełna nieprzyjemnej ciszy. Palenisko wyglądało, jakby zapomniało dotyku ognia. Wiele reagentów wyparowało, wyschło lub zwyczajnie wywietrzało, pozostawiając po sobie pojemniki pełne kolorowych wzorów. No tego było za wiele. - Galastra!! Z portalu w jego dłoni wyleciała cała masa owado-podobnych stworzeń, które bez chwili wytchnienia rzuciły się na wszędobylski bałagan. Nie minęła godzina a Kuźnia była czysta. Teraz trzeba było zapewnić sobie składniki. - Tafka has lekus notfhih galatios. Pojemniki zaczęły zapełniać się reagentami. Środkami jego rzemiosła, jego kunsztu. Tak przygotowany podszedł do serca pomieszczenia. Filaru, który trzymał klejnoty, a pod którym znajdowało się magiczne palenisko. - Jam jest dawca Ognia. Ten którego otaczają ciemności. Jam jest Błędny Ognik, co zwodzi podróżnych. Jam jest ciepło życia, które ulotnie przemija. I Jam jest węglem, którego magia rozpala. Ignis Furiatis! Ognisty rozbłysk pokrył ogniem całe pomieszczenie, lecz tylko na chwilę, by potem zostać pochłoniętym przez odpowiednio spreparowany mechanizm pod filarem. Kiedy tylko pierwsze żyłki energii zaczęły przecinać konstrukt, wiedział, że jest gotowy.
 4. Zegarmistrz

  Wszystkie tematy, które były nieaktywne przez czas dłuższy niż 3 miesiące (słownie: trzy), zostały przeniesione do działów archiwalnych. Pozdrawiam.
 5. Zegarmistrz

  U mnie w tej chwili robione są porządki w podręcznej biblioteczce. Obecnie czytam ostatnie 2 książki z serii Kroniki Valdemaru - to ta kolekcja po prawej na drugiej fotce
 6. Zegarmistrz

  Czuwanie nad snami to ważne zadanie, lecz nie wymagające stałego wysiłku. Nie wszystkie sny są tak złe, że trzeba nad nimi czuwać. A kiedy śpimy, także przechadzamy się po snach.
 7. Zegarmistrz

  Zależy od MG. Są osoby które prowadzą autorskie systemy a te mają różnorakie mechaniki. Są tacy, co preferują utarte szlaki i mechaniki poprzez popularne podręczniki do sławnych systemów - D&D, Warhammer, World of Darkness itp. A są i tacy, którzy nie używają mechaniki zdając się tylko na tkanie opowieści. Mechanikę gry określa Mistrz Gry, prowadzący rozgrywkę. Zasady działu bardziej mówią o ogólnych zachowaniach, których trzeba się pilnować niezależnie od tego jaką masz mechanikę i o czym jest dana gra.
 8. Zegarmistrz

  Czy ta postać jest mężczyzną?(18+)
 9. Zegarmistrz

  Czy ta postać ma futro?
 10. Zegarmistrz

  To na pewno Soul Calibur, dam sobie palec uciąć. Tylko która część...pewnie coś po 3 bo do 3 pamiętam wszystkie mapy i to nie jest jedna z nich. A przynajmniej nie w takiej jakości xD
 11. Zegarmistrz

  @Starlight Sparkle Nie śpimy ;> Odpowiedzi rzucono.
 12. Zegarmistrz

  Obawiam się że nie mamy sprzętu do nagrywania - pewnie jakieś tam zdjęcie się pojawi czy coś takiego, ale to zasadniczo tyle.
 13. Dobra niech ci będzie już się w to nie bawię będzie spokój

  1. Show previous comments  1 more
  2. Cipher 618

   Cipher 618

   @Krystian Jurek Zegarmistrz ma całkowitą rację. Dam ci proste porównanie. 

    

   Wyobraź sobie, że kumple z klasy/osiedla/cokolwiek grają w "nogę". A ty nagle wpadasz na boisko ze swoją własną piłką i zaczynasz strzelać gole to w jedną, to w drugą bramkę. Może i ty bawisz się znakomicie, ale nie dość że łamiesz zasady, to psujesz zabawę innym :rd:  Tak samo jest tutaj. Żeby dać swoją zagadkę musisz odgadnąć poprzednią. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy jest wielkim miłośnikiem i znawcą gier, ale zasad należy przestrzegać. 

  3. Krystian Jurek

   Krystian Jurek

   No ja to akurat to lubię grać w gry i znam się na nich przykro mi że nie przestrzegam. Sorry moja winna.

  4. Krystian Jurek

   Krystian Jurek

   Ale i tak odpowiedziałem co to jest za gra tak była ta strzelanka. Sorry że jestem taki

 14. Zegarmistrz

  @Krystian Jurek Kolego, ostatni raz wrzuciłeś mi tutaj posta który nie trzyma się zasad, zrozumiano? 1. Udzielasz odpowiedzi na pytanie - czekasz aż osoba która wrzuciła obrazek potwierdzi twoją odpowiedź. Nawet jak to jest na 100% twoja odpowiedź. Nie ma samowolki. 2. Obrazy wrzucamy w spoiler. Jak nie wiesz jak to zrobić, pomagam - na pasku który jest nad polem w którym piszesz masz opcje, pogrubienie, wielkość tekstu i tak dalej - zaznacz obrazek który wrzucasz i kliknij na ikonę Oka - to umieści ci obrazek w spoilerze. Uznaj to za oficjalne ostrzeżenie słowne. Następne będzie %.
 15. Zegarmistrz

  A wydawało mi się że znam większość tego typu ludzików... Czy ta postać ma rodzeństwo?
×
×
 • Create New...