Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Zegarmistrz

Administrator Wspierający
 • Content Count

  1,333
 • Joined

Community Reputation

607 Equestriańska Legenda

About Zegarmistrz

 • Rank
  The Lonely God

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  11793470

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

14,134 profile views
 1. Zegarmistrz

  Ding, ding, ding! Nagroda dla wygłodniałego pana w białej czapce wiedźmy Tak, ta gra to Binary Domain, niedoszły następca pierwszych Gears of War. Przeszedł bez większego echa na rynku, mimo to fajny tytuł i fajnie się w niego gra - polecam z czystym sumieniem.
 2. Zegarmistrz

  To może podpowiem że gra ma głosowy system wydawania komend postaciom które nam towarzyszą?
 3. Zegarmistrz

  Waszmość 3 pudła pod rząd xD
 4. Zegarmistrz

  W takim razie może coś nowszego. Tak doszedłem do wniosku, że ten temat, prócz zabawy, może dać ludziom szansę na zobaczenie różnych tytułów wartych przeglądnięcia Dajmy coś nowszego, o ładnych 20 latek xD
 5. Zegarmistrz

  Crystals of Arborea? Ta gra jest ode mnie młodsza o rok a i to nie cały szczerze powiedziawszy xD I coś czuję że gdyby nie fakt że wychowałem się na Amidze to nie trafił bym bo kopię tego miałem uszkodzoną,można było zrobić dosłownie kilka kroków i wywalało system :/ No nic, chyba trafiłem
 6. Zegarmistrz

  Kolejny wpis zaktualizowany. Zaznaczam, że nie które sny nie trafią do sennika. Nie znaczy że są gorsze od innych - bardziej o to, że są sny dobre(albo i koszmary złe, ku sprawiedliwości) i są sny wyjątkowe. Te drugie wyłapuję do sennika. Ale śmiało, chętnych zapraszamy do dzielenia się snami. Koszmarami zresztą też.
 7. Zegarmistrz

  @Starlight Sparkle Tak, oto i ona
 8. Zegarmistrz

  Platformówka wydana w 1996 roku, doczekała się wielu portów, miedzy innymi PSX i SEGA. Pozwala grać 2 postaciami - czarodziejką i błaznem.
 9. Zegarmistrz

  Ogień w kominku rozpalał się powoli i mozolnie. Mimo że drewno było suche a kurz robił za idealną rozpałkę. Tak jakby sam lokal nie chciał przywitać odwiedzających. Ale wszystko ma swoje miejsce i czas, więc z każdym uderzeniem krzesiwa opał się poddawał, rozlewając światło i ciepło po pomieszczeniu. Półki w kuchni były magicznie zabezpieczone, więc pożywienie w nich zgromadzone wciąż było tak świeże, a czasami nawet ciepłe, jak w dniu kiedy je tam zmagazynowano. Co prawda wszędzie było czuć wilgoć, alkohol i wszędobylski kurz, ale ponad to, zaplecze było zaskakująco czyste jak na czas nieużywania. Kiedy tylko drewno w kominku rozpaliło się do końca, zmieniło kolor na ciemnoniebieski, odpalając też naścienne lampy magiczne, jak w dniu otwarcia tawerny, rok temu. Ciepło i światło rozbudziły całe masy nietoperzy, które dotąd spały na suficie, a teraz z głośnym skrzekiem rozleciały się po przybytku, wylatując w końcu przez specjalny szyb ukryty między zasłonami. O ile większość poduszek została prawie doszczętnie zeżarta przez mole, o tyle wszystkie kotary oddzielające stoliki jak i same meble miały się całkiem dobrze.
 10. Zegarmistrz

  W takim razie coś mniej niszowego - @Starlight Sparklepowinienem dać jakąś podpowiedź?
 11. Zegarmistrz

  Grałem xD StarTropics na stare dobre Nintendo
 12. Zegarmistrz

  Pierwszy wpis do sennika w tym roku, notabene pod jego prawie że koniec xD
 13. Zegarmistrz

  @Starlight Sparkleoczywiście Moja pierwsza gra w którą grałem na PSX - całkiem fajna i wciągająca Lecisz dalej.
 14. Zegarmistrz

  No to skoro rzucamy czymś starszym:
 15. Zegarmistrz

  Eony, jak ja tego dawno nie widziałem - Blackthorne na SNES z 1994, zapomniany produkt Blizzarda
×
×
 • Create New...