Jump to content

Niklas

Moderator
 • Posts

  5517
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  94

Everything posted by Niklas

 1. Jakby się ktoś zastanawiał, kto * * * Jeszcze dobrze nie wyszedł komiks nr 5, a już wrzucili okładkę numeru 10, który ukaże się w marcu 2023. https://twitter.com/g5mlp/status/1574562739766571008
 2. Ten rzadki przypadek, gdy youtubowy Content ID się na coś przydaje. Właśnie zdradził nam 2 tytuły odcinków nadchodzącego serialu Make Your Mark (i najwyraźniej oficjalnie go nazwali Make Your Mark: Chapter 2). Są to Izzy Does It oraz Growing Pains. https://twitter.com/g5mlp/status/1573959578714533893
 3. W przyszłym roku mamy 40-lecie marki MLP, więc z tej okazji poznaliśmy logo przygotowane, by uczcić to wydarzenie: https://twitter.com/EquestriaDaily/status/1570830214925783042
 4. Ta druga to Misty xd No ja też mam nadzieję, że zostaną z nami na cały sezon i będą różne rzeczy knuć. Tak samo mam nadzieję, że Misty nie będzie takim typowym popychadłem tej złej. Liczę, że to tylko jakieś wspomnienia. No bo jednak w G5 mieliśmy się oddalić od G4.
 5. Jak donosi konto G5 Updates, Czesi wrzucili u siebie skriny z testowej wersji filmu Nowa generacja. Ot kilka fajnych skrinów do obejrzenia: https://twitter.com/g5mlp/status/1569115554778337280 Przykłady w spoilerze: * * * No i teraz mamy również trailer serialu Make Your Mark, link w spoilerze. Premiera 26 września.
 6. Mamy już nieco skrinów z nadchodzącej serii: https://twitter.com/g5mlp/status/1562465220668207105 Kilka przykładów w spoilerze.
 7. Taka mała ciekawostka ze strony Equestria Daily. Ostatnio zrobili wywiad (tylko w języku angielskim) z Robertem Cullenem, założycielem irlandzkiego studia Boulder i reżyserem Nowego pokolenia: https://www.equestriadaily.com/2022/06/thm-ep-8-gen-5-director-robert-cullen.html
 8. Pojawiła się okładka i opis fabuły 5 zeszytu serii komiksów G5: Premiera planowana jest na 28 września 2022.
 9. https://www.equestriadaily.com/2022/06/new-cover-for-mlp-g5-comic-5-reveals.html Jak donosi Equestria Daily, ujawniona została okładka 5 komiksu G5:
 10. Ostatnio w Colliderze pojawił się wywiad z Maitreyi Ramahrishnan, aktorką podkładającą głos Zipp. Cały wywiad w języku angielskim: https://collider.com/maitreyi-ramakrishnan-my-little-pony-make-your-mark-interview-never-have-i-ever-ending/ Kilka ciekawostek: - Aktorka od dziecka byłą fanką My Little Pony, a zabawki uważa za ponadczasowe. - Bardzo dobrze odnalazła się w roli Zipp, uważa, że jest ona podobna do odgrywanej przez siebie postaci. I chętnie przygarnęłaby pluszową Zipp. - Cała piątką głównych aktorów uczestniczy w sesjach nagraniowych wspólnie.
 11. Jakoś tak bardzo kucykowe jest to, że przez 3/4 filmu nakręcamy spiralę problemu, tylko po to, by rozwiązać problem błyskawicznie w ramach jednej scenki. Wydaje mi się, że odcinkowi zabrakło tak z 20 minut, by stosownie wygładzić tę ilość wątków, które twórcy postanowili nas uraczyć. Zabrakło nieco więcej akcji przedstawiających ten narastający konflikt między ziemniakami a jednorogami i pegazami. Byłoby w tym więcej okazji do zaprezentowania detektyw Zipp (co wykorzystują twórcy komiksów). Fabularnie jakoś tak średnio wyszło jako zapowiedź nadchodzącego serialu. Dość ciekawy motyw z kryształami przez spory czas siedzi na tylnym siedzeniu i wybrzmiewa cieniutko tylko podczas pośpiesznego-olaboga-mamy-tylko-10-minut finału. Mam nadzieję, że pytania, które zadawała się Zipp na samym końcu znajdą swoją odpowiedź we właściwej serii. Oczywiście pomiędzy klasycznymi slice of life z Zatoki Grzyw. No a osobną kwestią pozostaje oczywiście styl graficzny. Oczywiście nie umywa się do wymuskanego stylu stworzonego na potrzeby filmu, ale i tak jest nierówno. Pierwsza scena z latającą Zipp i te ujęcia na grzywę i skrzydła były całkiem obiecujące, ale potem chyba budżet się skończył i musieli zadowolić się czymś bardziej uproszczonym, plastikowym. W sumie, show ma sprzedawać zabawki, więc może stąd takie, a nie inne wizualia? Wymaga to przyzwyczajenia, ale nie powiem, bym na niego przymknął oko z czasem. Pozostaje czekać do września.
 12. No i w końcu na Netfliksie pojawił się oczekiwany odcinek specjalny G5 - nazwany po polsku Zmieniaj świat. Oglądaliście już? Jakie wrażenia? Opis fabuły: Z magią Equestrii dzieje się coś złego. Doroczne Święto Zatoki Grzyw nie przebiega tak, jak powinno. Czy Zipp odkryje, o co w tym wszystkim chodzi?
 13. To już naprawdę zaraz nie będzie po co oglądać speciala, bo już wszystko ujawnią w zajawkach
 14. Styl animacji jest taki... specyficzny. Rzekłbym, że stoi tak jakby w 3/4 drogi do filmu Nowa generacja. Zapewne przyda się moment lub dwa, żeby się do tego przyzwyczaić. No i cóż, ciekaw jestem, co tym razem zaczęło wpływać im na magię.
 15. Pojawiła się trzecia wersja okładki nadchodzącego komiksu: https://www.previewsworld.com/Catalog/MAR220473 I jeszcze jeden nowy kadr 3D wersji Make Your Mark z indonezyjskiej strony. I jeszcze jeden:
 16. Hiszpańskojęzyczna strona Guardado Rapido opublikowała swoje pierwsze wrażenia z gry My Little Pony: A Maretime Bay Adventure. Możecie ją sobie zobaczyć tutaj: https://www.guardadorapido.com/impresiones-my-little-pony-yeguamar/ Jak jednak napisali twórcy słowem podsumowania: "Na tę chwilę musimy poczekać jeszcze miesiąc, by móc w pełni cieszyć się tym tytułem, ale to, co zobaczyliśmy do tej pory bardzo nas usatysfakcjonowało, podobnie jak nasze dzieci. My Little Pony: A Maretime Bay Adventure zdecydowanie uprzyjemni lato wszystkim młodszym odbiorcom." Do obejrzenia jest też gameplay z konsoli Playstation 5:
 17. 3 zeszyt komiksu ujawniony: https://www.equestriadaily.com/2022/04/synopsis-covers-and-artist-revealed-for.html Okładki: OPIS:
 18. Jakość wideo dość kartoflana, no ale działa. Za wiele nie widać, ale przynajmniej nie wygląda to jak to pierwsze upublicznione show.
 19. https://www.equestriadaily.com/2022/04/my-little-pony-make-your-mark-now.html TL;DR: na Netfliksie pojawiła się strona nowego filmu/speciala G5. Póki co zero szczegółów, poza przypomnieniem, że ma się ukazać 26 maja tego roku.
 20. W sieci pojawił się oficjalny trailer My Little Pony: Tell Your Tale.
 21. Na livestreamie Hasbro pojawiła się zapowiedź pierwszej nowej produkcji z osiołkami G5. To serial, który ma składać się z kilkuminutowych odcinków. ŹRÓDŁO (Twitter) Skriny:
 22. Pojawiły się informacje o drugim zeszycie komiksu MLP G5. https://www.equestriadaily.com/2022/03/my-little-pony-generation-5-2.html Okładki: Opis: Nowa przygoda trwa nadal! Dołącz do mane5 i ich zaufanego pomocnika Cloudpuffa podczas ich eksploracji nowej Equestrii znanej z filmu Netflixa. Misja odzyskania kryształów zjednoczenia prowadzi ich do miejsca, którego nawet nie śnili zobaczyć - starożytnego miasta Canterlot! Jednak znajoma postać kryje się w cieniach i ma tylko jedno zadanie: powstrzymać magię na dobre! Premiera zaplanowana jest na 18 kwietnia.
 23. No póki co to nie uraczyli nas wieloma informacjami. Może bliżej premiery pojawi się nieco bardziej konkretny opis?
 24. To jest punkt wyjścia w filmie, ale wciąż pozostaje pytanie, jak do tego wszystkiego doszło?
 25. To na pewno zobaczymy w komiksie. Czy będzie w serialu? Trudno powiedzieć. Ja tam z pewnością chciałbym zobaczyć odkrywanie przez kuce reliktów przeszłości, powoli odradzającą się zjednoczoną Equestrię, no i może też odkryć, jak doszło do podziałów i jak uniknęli windigo.
×
×
 • Create New...