Jump to content

Niklas

Moderator
 • Posts

  5524
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  95

Everything posted by Niklas

 1. Cały 5 rozdział historii wleciał dzisiaj na Netflix: https://www.netflix.com/title/81443471
 2. Pojawił się dwuminutowy fragment odcinka specjalnego Winter Wishday.
 3. No ja mam nadzieję, że się rozkręca, bo te pierwsze 2 odcinki były raczej dla mnie średnie, a drugi mnie mocno żenował "humorem".
 4. Mamy pierwszy teaser nadchodzącego specjala świątecznego Winter Wishday:
 5. Mamy pierwszy obrazek promocyjny z nadchodzącego odcinka specjalnego pod tytułem "Winter Wishday", który ma mieć premierę 21 listopada: https://twitter.com/g5mlp/status/1582688510321885185
 6. W 2023 mamy otrzymać 2 sezony serialu oraz 2 odcinki specjalne. https://twitter.com/g5mlp/status/1581669892763238400
 7. No ja mam nadzieję, że Opaline w końcu coś pokaże, poza tym traktowaniem Misty jak popychadło i śmianiem się co chwila ze swych niecnych planów. Póki co ta tajemnica tego, co zaszło, rozwija się powoli, ale dość przyjemnie i fajnie się komponuje z tymi wycinkami życia. Czekam na dalszą część.
 8. Jakby się ktoś zastanawiał, kto * * * Jeszcze dobrze nie wyszedł komiks nr 5, a już wrzucili okładkę numeru 10, który ukaże się w marcu 2023. https://twitter.com/g5mlp/status/1574562739766571008
 9. Ten rzadki przypadek, gdy youtubowy Content ID się na coś przydaje. Właśnie zdradził nam 2 tytuły odcinków nadchodzącego serialu Make Your Mark (i najwyraźniej oficjalnie go nazwali Make Your Mark: Chapter 2). Są to Izzy Does It oraz Growing Pains. https://twitter.com/g5mlp/status/1573959578714533893
 10. W przyszłym roku mamy 40-lecie marki MLP, więc z tej okazji poznaliśmy logo przygotowane, by uczcić to wydarzenie: https://twitter.com/EquestriaDaily/status/1570830214925783042
 11. Ta druga to Misty xd No ja też mam nadzieję, że zostaną z nami na cały sezon i będą różne rzeczy knuć. Tak samo mam nadzieję, że Misty nie będzie takim typowym popychadłem tej złej. Liczę, że to tylko jakieś wspomnienia. No bo jednak w G5 mieliśmy się oddalić od G4.
 12. Jak donosi konto G5 Updates, Czesi wrzucili u siebie skriny z testowej wersji filmu Nowa generacja. Ot kilka fajnych skrinów do obejrzenia: https://twitter.com/g5mlp/status/1569115554778337280 Przykłady w spoilerze: * * * No i teraz mamy również trailer serialu Make Your Mark, link w spoilerze. Premiera 26 września.
 13. Mamy już nieco skrinów z nadchodzącej serii: https://twitter.com/g5mlp/status/1562465220668207105 Kilka przykładów w spoilerze.
 14. Taka mała ciekawostka ze strony Equestria Daily. Ostatnio zrobili wywiad (tylko w języku angielskim) z Robertem Cullenem, założycielem irlandzkiego studia Boulder i reżyserem Nowego pokolenia: https://www.equestriadaily.com/2022/06/thm-ep-8-gen-5-director-robert-cullen.html
 15. Pojawiła się okładka i opis fabuły 5 zeszytu serii komiksów G5: Premiera planowana jest na 28 września 2022.
 16. https://www.equestriadaily.com/2022/06/new-cover-for-mlp-g5-comic-5-reveals.html Jak donosi Equestria Daily, ujawniona została okładka 5 komiksu G5:
 17. Ostatnio w Colliderze pojawił się wywiad z Maitreyi Ramahrishnan, aktorką podkładającą głos Zipp. Cały wywiad w języku angielskim: https://collider.com/maitreyi-ramakrishnan-my-little-pony-make-your-mark-interview-never-have-i-ever-ending/ Kilka ciekawostek: - Aktorka od dziecka byłą fanką My Little Pony, a zabawki uważa za ponadczasowe. - Bardzo dobrze odnalazła się w roli Zipp, uważa, że jest ona podobna do odgrywanej przez siebie postaci. I chętnie przygarnęłaby pluszową Zipp. - Cała piątką głównych aktorów uczestniczy w sesjach nagraniowych wspólnie.
 18. Jakoś tak bardzo kucykowe jest to, że przez 3/4 filmu nakręcamy spiralę problemu, tylko po to, by rozwiązać problem błyskawicznie w ramach jednej scenki. Wydaje mi się, że odcinkowi zabrakło tak z 20 minut, by stosownie wygładzić tę ilość wątków, które twórcy postanowili nas uraczyć. Zabrakło nieco więcej akcji przedstawiających ten narastający konflikt między ziemniakami a jednorogami i pegazami. Byłoby w tym więcej okazji do zaprezentowania detektyw Zipp (co wykorzystują twórcy komiksów). Fabularnie jakoś tak średnio wyszło jako zapowiedź nadchodzącego serialu. Dość ciekawy motyw z kryształami przez spory czas siedzi na tylnym siedzeniu i wybrzmiewa cieniutko tylko podczas pośpiesznego-olaboga-mamy-tylko-10-minut finału. Mam nadzieję, że pytania, które zadawała się Zipp na samym końcu znajdą swoją odpowiedź we właściwej serii. Oczywiście pomiędzy klasycznymi slice of life z Zatoki Grzyw. No a osobną kwestią pozostaje oczywiście styl graficzny. Oczywiście nie umywa się do wymuskanego stylu stworzonego na potrzeby filmu, ale i tak jest nierówno. Pierwsza scena z latającą Zipp i te ujęcia na grzywę i skrzydła były całkiem obiecujące, ale potem chyba budżet się skończył i musieli zadowolić się czymś bardziej uproszczonym, plastikowym. W sumie, show ma sprzedawać zabawki, więc może stąd takie, a nie inne wizualia? Wymaga to przyzwyczajenia, ale nie powiem, bym na niego przymknął oko z czasem. Pozostaje czekać do września.
 19. No i w końcu na Netfliksie pojawił się oczekiwany odcinek specjalny G5 - nazwany po polsku Zmieniaj świat. Oglądaliście już? Jakie wrażenia? Opis fabuły: Z magią Equestrii dzieje się coś złego. Doroczne Święto Zatoki Grzyw nie przebiega tak, jak powinno. Czy Zipp odkryje, o co w tym wszystkim chodzi?
 20. To już naprawdę zaraz nie będzie po co oglądać speciala, bo już wszystko ujawnią w zajawkach
 21. Styl animacji jest taki... specyficzny. Rzekłbym, że stoi tak jakby w 3/4 drogi do filmu Nowa generacja. Zapewne przyda się moment lub dwa, żeby się do tego przyzwyczaić. No i cóż, ciekaw jestem, co tym razem zaczęło wpływać im na magię.
 22. Pojawiła się trzecia wersja okładki nadchodzącego komiksu: https://www.previewsworld.com/Catalog/MAR220473 I jeszcze jeden nowy kadr 3D wersji Make Your Mark z indonezyjskiej strony. I jeszcze jeden:
 23. Hiszpańskojęzyczna strona Guardado Rapido opublikowała swoje pierwsze wrażenia z gry My Little Pony: A Maretime Bay Adventure. Możecie ją sobie zobaczyć tutaj: https://www.guardadorapido.com/impresiones-my-little-pony-yeguamar/ Jak jednak napisali twórcy słowem podsumowania: "Na tę chwilę musimy poczekać jeszcze miesiąc, by móc w pełni cieszyć się tym tytułem, ale to, co zobaczyliśmy do tej pory bardzo nas usatysfakcjonowało, podobnie jak nasze dzieci. My Little Pony: A Maretime Bay Adventure zdecydowanie uprzyjemni lato wszystkim młodszym odbiorcom." Do obejrzenia jest też gameplay z konsoli Playstation 5:
 24. 3 zeszyt komiksu ujawniony: https://www.equestriadaily.com/2022/04/synopsis-covers-and-artist-revealed-for.html Okładki: OPIS:
 25. Jakość wideo dość kartoflana, no ale działa. Za wiele nie widać, ale przynajmniej nie wygląda to jak to pierwsze upublicznione show.
×
×
 • Create New...