Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Niklas

Moderator
 • Content Count

  5473
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  90

Niklas last won the day on October 31 2021

Niklas had the most liked content!

Community Reputation

3175 Pióro Starswirla Brodatego

About Niklas

 • Rank
  ARE YOU NOT ENTERTAINED?
 • Birthday 05/12/1988

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kotlina Jeleniogórska
 • Zainteresowania
  MUSIC! A LOT OF MUSIC!
 • Ulubiona postać
  NO ZGADNIJ! I DOUBLE DARE YOU!

Recent Profile Visitors

35913 profile views
 1. Niklas

  Bardzo ciekawa sprawa. Jak donosi EQD, jeden z twórców storyboardów z Nowej generacji podzielił się z nami usuniętą sceną, która pochodzi... z innej wersji filmu! https://www.equestriadaily.com/2022/01/new-deleted-scene-from-my-little-pony.html Jak opisuje autor, Joscha van Deijk, scena nazywa się Storm Heist (Burzowy Włam). W tej wersji Sunny, Izzy, Hitch i Zipp również planowali połączyć wszystkie 3 kryształy. Problem w tym, że te z każdą godziną traciły swoją moc, zwłaszcza po przeładowaniach magicznych, które narobiły bałaganu w Maretime Bay i Bridlewood. Po dotarciu do Zephyr Heights nasza dzielna ekipa musi dokonać włamu stulecia, by ukraść kryształ podczas koncertu księżniczki Pipp. Problem w tym... że kryształ został użyty jako dekoracja sceny.
 2. Niklas

  W sumie nie bardzo wiedziałem, gdzie wrzucić niusa o tym, ale chyba właśnie ten temat się nada. Teraz już wiemy, że MLP Movie 2 stał się Nowym pokoleniem i początkiem G5, ale ostatnio na EQD pojawił się wpis, że... faktycznie planowano jeszcze jeden film G4. https://www.equestriadaily.com/2021/12/concept-art-from-cancelled-generation-4.html W linku znajdziecie kilka grafik koncepcyjnych z nieukończonego filmu. Przykładowa grafika w spoilerze.
 3. Niklas

  Jak pisała Perv w innym temacie: problem jest znany, ale naprawiony zostanie... jak zostanie naprawiony. Niestety nie mamy żadnej konkretnej daty. Na pewno damy znać, jak będziemy cokolwiek wiedzieć.
 4. Niklas

  Taka tam plotka, która krąży w kuluarach, ale nie widzę za wielu źródeł, więc trudno mi potwierdzić wiarygodność. Znalazłem informacje, że to pochodna z ruskiego wycieku z zeszłego roku. https://twitter.com/rutkotka/status/1475809875246694410 *** Netflix rzekomo pracuje nad filmem krótkometrażowym (coś jak specjale do G4, około 40 minut może?), który miałby mieć premierę w maju 2022. Wedle wcześniejszych plotek właśnie wtedy miał zostać wyemitowany pierwszy sezon serialu G5, ale pandemia i te sprawy, więc przełożyli na wrzesień 2022. Kolejny krótki metraż ma się też pojawić w grudniu 2022 i będzie - a jakże! - świąteczny.
 5. Niklas

  Zgodnie z dotychczasową regułą ekranizacji gier: to nie powinno się udać. Zwłaszcza jeśli na tapet bierze się grę MOBA. No niby z tyłu głowy miałem myśl, że wbrew pozorom ta gra ma rozbudowany lore, no ale... Serio? Ekranizacja LoLa? To nie wyjdzie! A jednak wyszło. Zacznę od tego, że w Lolo nigdy nie grałem, a moja jedyna styczność z MOBA to Heroes of the Storm, jak jeszcze Blizzardowi Activision się chciało. Z postaci kojarzyłem raptem Jinx, bo było jej zawsze pełno wszędzie. No i przystępując od oglądania z perspektywy kompletnego żółtodzioba jeśli chodzi o LoL, przyznam, że historia w Arcane mnie wciągnęła. Niby to takie starcie pokrzywdzonych (Zaun) z uprzywilejowanymi (Piltover), ale jak się szybko przekonujemy, nic nie jest tam czarno-białe, a szaro-szare. Widać też, że ktoś nad tym solidnie przysiadł i pomyślał, jak ułożyć opowieść, postacie i świat, żeby wciągnąć tutaj każdego, a nie tylko fanów LoLa. Postaciom dano odpowiednią ilość czasu, byśmy zrozumieli, co je napędza, światu pozwolono zaprezentować swoje dobre, jak i złe strony. Bardzo przyjemnie to wszystko zagrało. Tylko czekać na to, czy sezon 2 utrzyma poziom. Ten numer bardzo klimatycznie się wpasował do tej sceny.
 6. Niklas

  Jose Luis Ucha, jeden z reżyserów Nowego pokolenia, wziął udział w wywiadzie, w którym zdradził kilka szczegółów i ciekawostek o produkcji filmu. Materiał oryginalnie jest w języku hiszpańskim, ale co ciekawsze fakty zostały opisane przez EQD: https://www.equestriadaily.com/2021/12/notes-from-spanish-language-interview.html Postarałem się to przełożyć na polski.
 7. Niklas

  Książeczka z figurkami, którą wystawił Amazon, zaczęła trafiać do zamawiających. https://www.equestriadaily.com/2021/10/a-closer-look-at-tattle-tales.html Wyglądają całkiem ok, acz nie ma Hitcha :c
 8. Niklas

  Trochę korpomowy z podsumowania trzeciego kwartału przez Hasbro: TL;DR: ich podejście do Nowego pokolenia okazało się słuszne i są bardzo zadowoleni z rezultatów.
 9. Niklas

  A tymczasem pojawił się w końcu szczegółowy model 3D Hitcha: https://www.equestriadaily.com/2021/10/high-detail-early-3d-hitch-model.html
 10. Niklas

  Pamiętacie te rysunki przedstawiające Hitcha jako zamaskowanego bohatera? Wychodzi na to, że to były tylko fejki, a rzekomy rysownik nigdy nie pracował w Atomic Cartoons: https://www.equestriadaily.com/2021/10/the-g5-series-boards-and-concepts-were.html
 11. Niklas

  Thunderbird Entertaiment, właściciel Atomic Cartoons, którzy mają zrobić serial G5, podał plany rozwoju kilku swoich animacji, w tym MLP: Możemy więc oczekiwać serii 23 odcinków po około 22 minut (czyli jak przy G4), a także cztery(!) odcinki specjalne po 44 minut każdy.
 12. Niklas

  Zaczyna się powoli teasowanie nowego serialu G5. https://www.equestriadaily.com/2021/10/small-animated-storyboard-from-g5-2022.html Ot całe 2 sekundy storyboardu, ale lepsze to niż nic! Kadr:
 13. Chyba wszyscy mieliśmy takie skojarzenie. Ale patrząc tak później na to, jak zachowywała się Phyllis i jej syn, aż się zastanawiam czy gdyby nie wydarzenia z finału Shreka 2, i czy gdyby wydarzenia tam byłyby podobnie (w sensie braku władzy), to czy Książę z Bajki podobnie popłynąłby tak bardzo jak Sprout? Bo obaj wydawali się żyć podobnie w cieniu ambitnej matki i byli sfrustrowali, że tych oczekiwań nie spełniają.
 14. Zapewne takie wątki trzymają na serial. No bo i na razie można by też zadać pytanie, że skoro kuce są podzielone i nieufne wobec siebie, czemu nie ma windigo?
 15. Jako że mamy już piątek, film jest już dostępny na Netfliksie! Przyda się więc temat do dyskusji. Miałem co do niego trochę obaw, ale film okazał się być całkiem przyjemny do oglądania. I choć nawiązuje do G4, jest to antyczna historia i została ledwie liźnięta w fabule, więc na pewne odpowiedzi zapewne będziemy musieli nieco poczekać. Ciekawe czy będą robić serial G5...
×
×
 • Create New...