Niklas

Moderator
 • Zawartość

  5378
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3060 Pióro Starswirla Brodatego

O Niklas

 • Ranga
  ARE YOU NOT ENTERTAINED?
 • Urodziny 05/12/1988

Kontakt

 • Strona www
  http://nicolasdominique.com

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  Kotlina Jeleniogórska
 • Zainteresowania
  MUSIC! A LOT OF MUSIC!
 • Ulubiona postać
  NO ZGADNIJ! I DOUBLE DARE YOU!

Ostatnio na profilu byli

20222 wyświetleń profilu
 1. Książki - serious business! Chyba że to była jakaś ważna książka, a wszyscy uważają, że bibliotekarka ją zgubiła czy coś.
 2. Mamy opis odcinka 5! https://www.equestriadaily.com/2019/03/my-little-pony-season-9-episode-5-point.html Twilight dowiaduje się, że nigdy nie oddała jednej książki do Biblioteki Canterlot, przez co jej ulubiona bibliotekarka może stracić pracę. Także pamiętajcie, dzieciaczki - zawsze oddawajcie książki! * Ponadto jest też opis odcinka 4, który będzie 200 epizodem salcesonów. https://www.equestriadaily.com/2019/03/my-little-pony-200th-episode-title.html Shining Armor i Twilight pojedynkują się ze sobą, by raz na zawsze rozstrzygnąć dawny zakład. Szybko orientują się jednak, że nie są w nim jedynymi uczestnikami.
 3. Nowy utwór już dostępny!

   

  1. MLPFan

   MLPFan

   Utwór bardzo fajny, nie mniej, dla mnie, numerem jeden w dalszym ciągu jest "Nyx is born"

  2. Niklas

   Niklas

   Bo jest o Nyx? :wow: 

  3. MLPFan

   MLPFan

   Bo Nyxia jest naprawdę spoko:kuph:

 4. https://www.equestriadaily.com/2019/03/my-little-pony-season-9-episode-12.html Tytuł odcinków 1-2 - The Beginning of the End. Ponadto: premiera będzie 6 kwietnia.
 5. Patton Oswald, VA Quibble Potsa, potwierdził swój udział w sezonie 9: https://www.equestriadaily.com/2019/03/possible-return-of-patton-oswalt.html Nie wiadomo na razie czy powróci jako ten ogier, czy też będzie dubbingować nową postać.
 6. Mimo wszystko, raczej nie bez powodu pod koniec "walki" pokazali pozostały po nim róg xd
 7. BRACE YOURSELVES! FINAL SEASON IS COMING! ***
 8. Bo w zasadzie wszystko inne było robione "po staremu", tylko z użyciem innego programu niż Flash ;p I dlatego to tak fajnie wygląda.
 9. Bo film nie był w CGI - miał tylko niektóre obiekty robione komputerowo - jak te sterowce Storm Kinga, które wyglądały dość słabo.
 10. Cóż... do tej pory informacje z wycieku się sprawdziły. A G5 ma być w zasadzie znowu o tej samej grupie bohaterek, tyle że ze zmienioną rasą i przy okazji wyrzucają do kosza wszystko, co powstało w ramach G4. No ale ok, bywa. Teraz jednak są też plotki, że nowe salcesony będa w pełnym CGI. A patrząc na to, jak to wyglądało w filmie (te niektóre obiekty jak sterowce Storm Kinga), to jednak można mieć pewne obawy o jakość całości ;p A, i ważna informacja: DHX, dotychczasowe studio tworzące osiołki, nie będzie pracować przy G5/ W sumie, bardzo bym chciał w to wierzyć. I żeby nie poszli w tanie, plastikowe CGI i historie pisane na kolanie, byle szybciej, byle więcej.
 11. Nowy walentynkowy utwór już dostępny!

   

 12. Nowy utwór już dostępny!

   

   

 13. Nowy utwór już dostępny!

   

 14. Być może. Hasbro ma problem, bo przez własną głupotę, do ich cennych danych (w tym planów długoterminowych) dostali się fani MLP. No i stąd wiemy, że planują zakończyć (przynajmniej tak było nie tak dawno) serię na 9 sezonie, zrobić rok przerwy (w którym pojawić się miał tylko MLP Movie 2), po czym wyjść z G5, które w zasadzie bierze te same bohaterki, tylko miesza ich rasę
 15. I dlatego po raz enty wprowadzą... główne 6 salcesonów, ale w innych wariantach