Niklas

Moderator
 • Zawartość

  4958
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2690 Cutie Mark Crusaders - Łowcy Reputacji! YAY!

O Niklas

 • Ranga
  ARE YOU NOT ENTERTAINED?
 • Urodziny 12.05.1988

Kontakt

 • Strona www
  http://nicolasdominique.com

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Kotlina Jeleniogórska
 • Zainteresowania
  MUSIC! A LOT OF MUSIC!
 • Coś o sobie
  A LOT OF MUSICKS! - https://www.youtube.com/user/niklasshepherd
 • Ulubiona postać
  NO ZGADNIJ! I DOUBLE DARE YOU!

Ostatnio na profilu byli

14393 wyświetleń profilu
 1. - Wiesz... - westchnął. - Może i korzystne, ale dopóki nie znamy jej intencji, nie mogę być pewien czy to na pewno dobre... Spojrzał gdzieś w dal. - A co do tych opcji... Bardziej prawdopodobne na razie się wydaje to drugie. Jak cię znam, Mado, pewno się domyślasz, że Veet to zmyślone nazwisko - powiedział. - Naprawdę brzmi ono Amberon. Jakoś tak mi... mało ciekawie brzmiało, jak na najemnika, więc zmieniłem. Mój ojciec był zbrojmistrzem. Jednym z lepszych, to prawda, ale nie był osobą, o której mówiłyby tłumy.
 2. - Nie wiem - odparł. - Pytałem o to, ale odpowiedź była w zasadzie ta sama: musi mnie chronić przed złem. Aczkolwiek nie mam pojęcia, dlaczego "musi". A i wciąż nie jestem pewien, kiedy konkretnie się pojawił, ale podejrzewam, że w momencie mojej walki z tamtymi drabami. Cień twierdzi, że mnie zna od kilku godzin.
 3. - Nie him - odparł - ale też nie wiadomo do końca co. Ta staruszka wprowadziła mnie w jakiś trans i mogłem porozmawiać z tą istotą... I było to bardzo dziwne... słyszałem jej słowa w głowie, a całym ciałem odczuwałem jej emocje. Ale jej intencje są niepoznane... - dodał. - Cień zarzeka mnie, że chce mnie chronić od złego, a odczuwałem to jako szczere, ale... to może być blef. Muszę się dowiedzieć czegoś więcej.
 4. To prawdopodobnie zapowiedź jednego z wrześniowych odcinków To Change a Changeling, gdzie Trix i Glimglam ruszają do gniazda chanelingów, by przekonywać brata (ale serio, jak to u nich jest z pokrewieństwem, skoro "rodzi" ich królowa?) Thoraxa, by zaakceptował miłość i dzielił się nią
 5. - Jasne... o-oczywiście - odparł jeszcze nim przeszedł przez drzwi. Jednak myliła się: to nie ona rozprawiła się z ludźmi, a on. W końcu go zaatakowali, a takim nigdy nie odpuszczał. Czy jednak to ona spowodowała taki, a nie inny wyglądał zwłok? Trudno powiedzieć. Być może te sprawy w ogóle nie były powiązane. Musiał dowiedzieć się czegoś więcej o swojej cienistej towarzyszce. Chciał mieć pewność co do jej intencji, bo nie miał zamiaru wypuścić na świat jakiegoś monstrum. Choć jej emocje wyglądały na szczere, staruszka miała rację: mogła nim manipulować, by pozwolił jej na nabranie ciała. Mimo wszystko wiedźmin się przyda. Z pewnością pomoże mu pojąć, z czym może mieć do czynienia i czy ta Selena jest do szpiku... cienia zła, czy faktycznie działa dla jego dobra.
 6. Gauntlet of Fire zdecydowanie taki nie jest. A taki odcinek jak Triple Threat miałby może sens w pierwszych sezonach, bo teraz to wygląda jak regres postaci.
 7. Wciąż czuł się skołowany tym wszystkim. Niby rozumiał, iż to wszystko mogło być podstępem, ale z drugiej strony, czuł emocje tej istoty i wydawały się one szczere. Po powrocie do rzeczywistości, potrzebował chwili na dojście do siebie. I kolejnej chwili, by sformułować jakkolwiek sensowne zdanie. - Czy... istnieją duchy opiekuńcze? - spytał.
 8. I promo najbliższego odcinka Camfire Tales:
 9. ENG: PL: Dzień, w którym Spike prawie doprowadził do ZAGŁADY EQUESTRII™. Oto jak kończy się zapraszanie dwóch osób tego samego dnia!
 10. Mój błąd, nie zauważyłem tego kompletnie. Już poprawione.
 11. Jakoś tak to chyba szło w tłumaczeniach zwrotu "blank flank". Bo brzmi to lepiej niż pusty boczek
 12. Czyli cóż, wyciek z 4chana się w całości potwierdza. Discovery Familiy wypuściło daty i opisy odcinków wrześniowych: https://www.equestriadaily.com/2017/08/discovery-family-releases-highlights.html * 2 września: To Change a Changeling - Starlight i Trixie udają się do gniazda podmieńców, gdzie spotykają brata Thoraxa - Pharynxa (lol, Gardziel). To jedyny changeling, który wciąż opiera się przed przyjęciem miłości i transformacją.Z obawy, że postawa Pharynxa będzie podkopywać przywództwo Thoraxa, cała trójka pracuje nad tym, by podmieniec zrozumiał, iż przyjęcie miłości to siła, a nie słabość. 9 września: Daring Done - Kiedy ulubiona pisarka Rainbow Dash, A. K. Yearling, ogłasza przejście na emeryturę, tęczowogrzywa przekonuje Pinkie Pie do podjęcia się zadania odkrycia, czy to oznacza, iż nie powstanie więcej książek z Daring Do. 16 września: It Isn't The Mane Thing About You - Gdy szampon Rarity zostaje przypadkowo podmieniony (swoją drogą, jakim cudem?) z magiczną miksturą depilacji Zecory, projektantka robi wszystko, by uratować swoją zniszczoną grzywę przed ważną sesją zdjęciową. 23 września: A Health of Information - Podczas pomagania Fluttershy w zdobyciu pewnych składników, Zecora popada na tajemniczą chorobę zwaną Bagienną Gorączką. Choć nie istnieje znane lekarstwo na tę przypadłość, Fluttershy ma zamiar poruszyć niebo i ziemię, by pomóc zebrze w potrzebie. 30 września: Marks and Recreations - Chcąc pomóc jak największej ilości gładkich boczków, Znaczkowa Liga zakłada Znaczkowy Obóz Dzienny. Klaczki są jednak niezwykle zdumione, gdy dowiadują się, iż jeden z obozowiczów nie chce mieć swojego znaczka!
 13. Victor wahał się jeszcze przez moment, zanim w końcu jednak zadecydował. - Dobrze... - odparł. - Będziesz mieć na imię... Selena. - Spojrzał na falujący zarys głowy postaci. - Zaufam ci zatem, twoje emocje wydają się być szczerze i chciałbym się nie mylić.
 14. A mógłby przysiąc, że w obecności cienia bije w nim uczucie spokoju i przeczucie, że zna taki stan z przeszłości. Ale przecież to niemożliwe... A przynajmniej jeśli chodzi o ten cień. Tak czy siak, musiał dowiedzieć się o tej istocie czegoś więcej. Wiedźmin, czy też ktokolwiek inny obdarzony odpowiednią wiedzą będzie zdecydowanie wskazany. - Dwie rzeczy... Nie wykorzystuj ciemności w taki sposób, jak w kostnicy - powiedział. - Narażasz mnie w ten sposób na niebezpieczeństwo... Po drugie... jak się mam do ciebie zwracać?
 15. Otrząsnął się z tego, co widział. Zdecydowanie lepiej było "rozmawiać" z istotą chociaż w pewnym sensie przypominającą człowieka, acz wciąż nie był pewien co do intencji cienia. - Chwila, chwila! - powiedział. - Przed czym niby masz mnie chronić? - spytał. - I jakim cudem robisz wrażenie kogoś znajomego, mimo że w ogóle cię nie poznaję?