Niklas

Moderator
 • Content Count

  5,441
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,228 Pióro Starswirla Brodatego

About Niklas

 • Rank
  ARE YOU NOT ENTERTAINED?
 • Birthday 05/12/1988

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kotlina Jeleniogórska
 • Zainteresowania
  MUSIC! A LOT OF MUSIC!
 • Ulubiona postać
  NO ZGADNIJ! I DOUBLE DARE YOU!

Recent Profile Visitors

20,990 profile views
 1. Niklas

  NAPISY PL: https://sparklesubs.pl/mlpfim/s09e16 *** No i kolejny odcinek. Mamy Ponka, kilka postaci z tła (niestety głównie niemych), no i twilightowanie!
 2. Niklas

  NAPISY PL: https://sparklesubs.pl/mlpfim/s09e15 *** Salcesony tańczą, tańczą, tańczą, tańczą... A przy okazji rozwijają swój buckball!
 3. Niklas

  NAPISY PL: https://sparklesubs.pl/mlpfim/s09e14 *** Chińczycy stwierdzili, że nie będą czekać do sierpnia, więc zaczęli puszczać salcesony szybciej. A skoro fandom wyciągnął dobrej jakości wideo, to możecie się cieszyć nowym odcinkiem już dziś! A odcinek zawiera ser, Ponk i gumowe kurczaki!
 4. Niklas

  Chińczycy dalej nie przejmują się kapitalistyczną premierą i puszczają salcesony wcześniej. Tym razem możecie sobie obejrzeć odcinki 15 i 16! https://www.fge.com.pl/2019/07/246-greaaat-i-trivial-problem-chinska.html Tematy odcinkowe pojawią się przy okazji wyjścia napisów (prace trwają!)
 5. Torque Wrench i Kerfuffle - nie takie łatwe do zapamiętania w sumie.
 6. IMO to by całkiem popsuło siłę i wydźwięk odcinka The perfect Pear. Bo patrząc po reakcjach kucy, którzy osobiście znali rodziców AJ, biły z nich smutek i nostalgia, co raczej pokazywało, że już nie żyją.
 7. Odcinek jest już możliwy do obejrzenia w oryginalnym dubbingu!
 8. Niklas

  Czyli co? Mówicie, że czekanie do sierpnia na kontynuację salcesonów to za dużo? No spoko, Chińczycy też tak sądzą i właśnie wyemitowali u siebie odcinek 14 Przy okazji potwierdzając, że prawdziwy tytuł to The Last Laugh. Jak chcecie możecie sobie nawet obejrzeć: https://www.fge.com.pl/2019/06/the-last-laugh-swiatowa-premiera-w.html
 9. Niklas

  Tak ma być w Dying Light 2, nie w Cyberpunku.
 10. Widocznie nowe studio woli bardziej pracę w Harmony niż we Flashu
 11. No i pojawiła się zapowiedź nadchodzącego już za tydzień speciala Rainbow Roadtrip. Ma trwać 44 minuty i nie będzie dziełem dotychczasowej firmy, DHX, a irlandzkiego Boulder. Ponadto, warto dodać, iż będzie on robiony w tym samym środowisku, co MLP The Movie. Promo: ENG: NAPISY PL: https://sparklesubs.pl/movies/mlprr
 12. Niklas

  Kolejne zajawki nadchodzących odcinków 16-18 od kuco: A Trivial Problem - Twilight ma nadzieję utrzymać swój rekord zwycięstw bez porażki w wiedzówce, jednak wszystko może trafić szlag, gdy zostaje połączona w parę z Pinkie Pie, która nigdy nie brała udziału w takiej zabawie. The Summer Sun Setback - Twilight robi wszystko, by ostatni przed rezygnacją Celestii i Luny Festiwal Letniego Przesilenia był jak najbardziej pamiętny. Wtedy jednak wszystko się wali. She Talks to Angel - Gdy relacja Fluttershy i królika Angela zaczyna się psuć, Zecora podaje im miksturę, by pomóc im lepiej się zrozumieć. Tytuł odcinka 15 został delikatnie zmieniony na 2, 4, 6 Greaaat.
 13. Niklas

  Odcinek 11!
 14. Niklas

  No i spoiler od Pagana, pokazujący skriny z nadchodzącego speciala Rainbow Roadtrip: Pochodzą one z książki, która ma zostać wydana 3 dni przed emisją