Niklas

Moderator
 • Content count

  5,422
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,160 Pióro Starswirla Brodatego

About Niklas

 • Rank
  ARE YOU NOT ENTERTAINED?
 • Birthday 05/12/1988

Kontakt

 • Strona www
  http://nicolasdominique.com

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kotlina Jeleniogórska
 • Zainteresowania
  MUSIC! A LOT OF MUSIC!
 • Ulubiona postać
  NO ZGADNIJ! I DOUBLE DARE YOU!

Recent Profile Visitors

20,595 profile views
 1. W końcu się pojawił odcinek 8:
 2. Nowy utwór już dostępny!

   

 3. To zaznaczone to twoja poprawka czy jak? Bo tapet jest zdecydowanie poprawnie.
 4. Włosi wypuścili odcinki wcześniej, a przy okazji, wyszło na to, że były też one transmitowane z oryginalnym dubbingiem, co pozwoliło nam na wcześniejsze tłumaczenie.
 5. ENG: JAK SIĘ ZNAJDZIE LINK, TO BĘDZIE NAPISY PL: https://sparklesubs.pl/mlpfim/s09e09 *** Pora więc powrócić do Krainy Smoków, by pomóc pewnemu smokowi, którego byście nie podejrzewali o posiadanie ukrytego talentu.
 6. Cóż, wiele czasu minęło od napisania tego, ale o ile pamiętam, taki był oryginalny zamysł Kaczego. Dążąca do równowagi Harmonia, wręcz ZMUSZAŁA kucki do takiego zachowania, choćby właśnie miały dobrego ziomka alikorna. I w zasadzie nie mogły się oprzeć temu "Wezwaniu do broni", aż było za późno. I oczywiście dałoby się to napisać lepiej (jak zawsze: najlepsze pomysły pojawiają się po fakcie xd), ale cóż... właśnie tę wersję zaakceptował autor jako oficjalną. Ma nawet pod koniec link do pierwszego (i jedynego) rozdziału drugiej części Wspomnień. Emm, no... dzięki, choć ona nigdy nie powstanie xd Kaczy przestał wpadać jakiś czas później i już go tu nie ma.
 7. I brakujący odcinek 6!
 8. Mamy więc małą, uroczą manipulantkę, która wybucha w momencie, gdy coś nie idzie po jej myśli, mamy upadłą królową z dziwnym fetyszem do pniaczków, pełną złości z niemocy, no i mięśniaka, który, jak się okazuje, jest dużo bardziej inteligentny niż wyglądał w przeszłości. Dynamika tej trójki była naprawdę świetna. To przejście od otwartej wojny między sobą, poprzez zimną, do OMAŁOCO przyjaźni wyszło ciekawie. Ciekaw już jestem, co pokażą następnym razem. Jedna jedyna rzecz, która mi zgrzyta (na chwilę obecną), to sprawa z tym dzwonkiem. Grogar namierzył go na odległość, a potem nie potrafił go wyczuć w swojej kryjówce? Albo więc mamy tutaj Plot Magic™, albo wie, co zrobili jego pomagierzy, ale nie zakłada amuletu, bo jeszcze nie czas się ujawnić?
 9. ENG: NAPISY PL: https://sparklesubs.pl/mlpfim/s09e08 *** Pora zatem na powrót do naszego Legionu Samobójców Zagłady i ich wspaniałych prób dogadania się ze sobą, wykonując misję dla Grogara. Obrazek wprowadzający w nastrój:
 10. No to może kolejną pioseneczkę (via PaganMuffin)?
 11. Mieliśmy trochę przerwy, ale oto wpada odcinek numer 7! Szósty zapewne pojawi się później (z powodu podróży autora)
 12. Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin:kuph:

 13. ENG: NAPISY PL: https://sparklesubs.pl/mlpfim/s09e07 *** No i kolejny odcinek za nami. Tym razem w nieco tanecznej odsłonie i w dużym stężeniu jaków!
 14. Ok, widzę, że od tygodnia nikt się nie zainteresował pozostałą dwójką gier, więc łapcie i cebulcie z tego wszyscy! Tacoma: QVDYM-B6EAC-YF992 The Norwood Suite: PF2NC-DIFF6-497D3
 15. No to co... to może pioseneczkę z nadchodzącego odcinka?