Niklas

Moderator
 • Content Count

  5,443
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3,197 Pióro Starswirla Brodatego

About Niklas

 • Rank
  ARE YOU NOT ENTERTAINED?
 • Birthday 05/12/1988

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kotlina Jeleniogórska
 • Zainteresowania
  MUSIC! A LOT OF MUSIC!
 • Ulubiona postać
  NO ZGADNIJ! I DOUBLE DARE YOU!

Recent Profile Visitors

21,318 profile views
 1. Niklas

  Nowe odcinki już dostępne! 17 18 Nie ma, póki co, odcinka 18.
 2. NAPISY PL: https://sparklesubs.pl/mlpfim/s09e23 DUBBING PL: SOON™ * * * Pora więc uświetnić powstały shipping jakimś ślubem, czy coś, nie? Oby tylko bez trudności!
 3. Niklas

  No to tak... Jak gdyby ktoś sądził, że dość wycieków jak na jeden serial, to właśnie mamy kolejny Czajka się chowa... Po fiasku z Holandii miało już nie być nic ciekawego, a tu proszę - wydobyto surowe pliki z odcinkami 22-26, co oznacza również angielski dubbing. Internety już prężnie działają, by je przetworzyć i pewno za parę chwil zaczną latać po całej sieci. The end is neigh!
 4. Niklas

  No i odcinki poleciały z YT. Przypomnę przy okazji, że możecie się dzielić odcinkami, o ile są one na źródłach, z których nie da się ich pobrać.
 5. Niklas

  Odcinek 16 już dostępny!
 6. Niklas

  Tak a propos ostatnich wycieków: Peszek!
 7. Niklas

  NAPISY PL: https://sparklesubs.pl/mlpfim/s09e21?mirror=1 * * * Powracamy do brutalnego świata pisarzy i z bliska obserwujemy, cóż tam się nowego dzieje. I brawa dla Nightbringera za szybkie założenie tematu!
 8. Niklas

  W kraju sera i rowerów na VOD trafiły finałowe odcinki MLP. Są zabezpieczone i nie mają angielskiego dubbingu, ale zapewne skriny będą z tego latać tu i ówdzie. Póki co, dla odważnych mamy skrina miniaturek odcinków 24-26: Oczywiście nie omieszkałem sprawdzić. Skriny są prawdziwe.
 9. Nowy utwór już dostępny!

   

 10. Niklas

  Big Jim potwierdził, że wspomniane tytuły trzech ostatnich odcinków są prawdziwe: https://twitter.com/TheBiggestJim/status/1164705572098195456
 11. Niklas

  Odcinek The Big Mac Question został niejako potwierdzony przez Big Jima, a przy okazji jego numeracja została poprawiona na numer 23. Chodzą słuchy, że finał ma być wyemitowany w odcinakch 24, 25, a 26 ma być epilogiem zamykającym całą G4, ale nic w tym konkretnego. Przy okazji na stronie whenison.com pojawiły się takie tytuły odcinków salcesonów: Mogą to być jednak całkowicie fałszywe tytuły, jak niedawno Final Rainbow.
 12. Niklas

  Odcinek 15 już dostępny!
 13. Nowy utworek już dostępny!

   

 14. Niklas

  NAPISY PL: https://sparklesubs.pl/mlpfim/s09e20 DUBBING PL: https://sparklesubs.pl/mlpfim/s09e20?mirror=5 * * * Powracamy do Szkoły Przyjaźni, by wziąć udział w zmianie warty. A dziać się będzie wiele i z pewnością wszystko będzie Wielkie i Potężne™! MRUG!
 15. Niklas

  THE END IS NEIGH! https://www.fge.com.pl/2019/08/daty-premier-pozostaych-odcinkow.html#more