Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Niklas

Moderator
 • Content Count

  5,465
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  89

Niklas last won the day on October 14

Niklas had the most liked content!

Community Reputation

3,199 Pióro Starswirla Brodatego

About Niklas

 • Rank
  ARE YOU NOT ENTERTAINED?
 • Birthday 05/12/1988

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kotlina Jeleniogórska
 • Zainteresowania
  MUSIC! A LOT OF MUSIC!
 • Ulubiona postać
  NO ZGADNIJ! I DOUBLE DARE YOU!

Recent Profile Visitors

35,188 profile views
 1. Niklas

  Thunderbird Entertaiment, właściciel Atomic Cartoons, którzy mają zrobić serial G5, podał plany rozwoju kilku swoich animacji, w tym MLP: Możemy więc oczekiwać serii 23 odcinków po około 22 minut (czyli jak przy G4), a także cztery(!) odcinki specjalne po 44 minut każdy.
 2. Niklas

  Zaczyna się powoli teasowanie nowego serialu G5. https://www.equestriadaily.com/2021/10/small-animated-storyboard-from-g5-2022.html Ot całe 2 sekundy storyboardu, ale lepsze to niż nic! Kadr:
 3. Chyba wszyscy mieliśmy takie skojarzenie. Ale patrząc tak później na to, jak zachowywała się Phyllis i jej syn, aż się zastanawiam czy gdyby nie wydarzenia z finału Shreka 2, i czy gdyby wydarzenia tam byłyby podobnie (w sensie braku władzy), to czy Książę z Bajki podobnie popłynąłby tak bardzo jak Sprout? Bo obaj wydawali się żyć podobnie w cieniu ambitnej matki i byli sfrustrowali, że tych oczekiwań nie spełniają.
 4. Zapewne takie wątki trzymają na serial. No bo i na razie można by też zadać pytanie, że skoro kuce są podzielone i nieufne wobec siebie, czemu nie ma windigo?
 5. Jako że mamy już piątek, film jest już dostępny na Netfliksie! Przyda się więc temat do dyskusji. Miałem co do niego trochę obaw, ale film okazał się być całkiem przyjemny do oglądania. I choć nawiązuje do G4, jest to antyczna historia i została ledwie liźnięta w fabule, więc na pewne odpowiedzi zapewne będziemy musieli nieco poczekać. Ciekawe czy będą robić serial G5...
 6. Niklas

  Także ten... Są obecnie prywatne pokazy filmu, na które zaproszenie dostali co niektórzy... No i oczywiście film musiał wyciec i ludki zalewają YT fragmentami filmu, więc uważajcie, jeśli nie chcecie sobie spoilować filmu.
 7. Niklas

  Hasbro tak bardzo nie może się doczekać filmu, że wypuszcza spoilujące zabawki: Equestria Daily - MLP Stuff!: Big Reveal Spoiler From the Upcoming G5 My Little Pony: A New Generation Movie Via Sing N' Skate Sunny Toy Press Release!
 8. Niklas

  I jak już się wydawało, że Hasbro się ogarnęło, odwalają fikołka: https://twitter.com/EquestriaDaily/status/1425953732223815688 W skrócie: do sieci wyciekła książeczka powstała na bazie filmu, która praktycznie zdradza całą fabułę nadchodzącego 24 września filmu.
 9. Niklas

  Jest też na YT:
 10. Niklas

  Trailer jest oczekiwany jutro, a tymczasem pojawiły się 4 nowe skriny, tutaj zebrane razem przez Calpaina: https://twitter.com/CalpainEqD/status/1425476920221831170
 11. Niklas

  Nawet mnie zaskoczyło, że tak w sumie znienacka pokazali, jak Belos wygląda. No i w zasadzie coraz bardziej to potwierdza, że ma coś wspólnego z Philipem. I jak Cipher wspomina, walka była bardzo fajna. Aczkolwiek tak się zastanawiam, co w zasadzie się stało z oddziałem Kikimory? Bo w zasadzie Eda tam nie miała wiele do roboty, jak do nich dotarła ;P
 12. Niklas

  I znowu graficzka plus zarys w tle naszej nowej Equestrii: I trochę pucałków na merchu: https://www.equestriadaily.com/2021/08/20-new-official-generation-5-my-little.html
 13. Niklas

  Widzę, że oglądanie w polskiej wersji byłoby wielką krzywdą I trzeba przyznać, że ostatni odcinek, mimo że teoretycznie powinien być kompletną katastrofą (i nieco nią był, ale w pozytywnym znaczeniu :P), to nieźle zamącił w obecnym status quo postaci. No w sumie się nie dziwię, skoro Owl House obecnie leci, a Dragon Prince... na razie tylko obiecuje kontynuację historii, ale w sumie nie wiadomo kiedy.
 14. Niklas

  Kolejna nowa graficzka z ponikami:
×
×
 • Create New...