Niklas

Moderator
 • Zawartość

  5107
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2828 Cutie Mark Crusaders - Łowcy Reputacji! YAY!

O Niklas

 • Ranga
  ARE YOU NOT ENTERTAINED?
 • Urodziny 12.05.1988

Kontakt

 • Strona www
  http://nicolasdominique.com

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Kotlina Jeleniogórska
 • Zainteresowania
  MUSIC! A LOT OF MUSIC!
 • Ulubiona postać
  NO ZGADNIJ! I DOUBLE DARE YOU!

Ostatnio na profilu byli

15341 wyświetleń profilu
 1. Mnie tam ogólnie nie przypadły do gustu zmiany w świecie trance, także u Armina. Wciąż trzymam u siebie jego Year Mix z 2006 roku, który był jednym z ostatnich pełnych trance'u. A teraz..? Jakieś Big Roomy, Trouse, Trance 2.0, usilne próby mieszania trance z electro. No i to niestety spowodowało, że od dawna już nie śledzę A State of Trance... bo to miało wszystko, prócz trance'u.
 2. Pewno tak, ale czy ta kwestia zmieściłaby się i pasowałaby do ruchu ust angielskiego "Oh, I love pie"?
 3. Jeszcze ich jest za mało, żeby tworzyć osobny dział. Pewno się to zmieni wraz z końcem sezonu xd
 4. To konkurs popularności, a nie odznaczający kogoś, kto naprawdę był najlepszym DJem czy producentem.
 5. No w oryginale mówi "oh, I love pie", więc sens zachowali, zwłaszcza, że Grubber to żarłok *** Gra MLP uzupełnia fabułę filmu! - https://www.equestriadaily.com/2017/10/what-happedn-to-capper-and-celeano-in.html Zapewne z powodów ram czasowych, nie pokazano nam, w jaki sposób Capper i Celeano w ogóle się spotkali. I tutaj z pomocą przychodzi gra Gameloftu. [Luźne tłumaczenie powyższego wpisu] Okazuje się, że piraci i kot spotkali się w Klugetown. Wszyscy byli zdecydowani, że chcą pomóc salcesonom, ale wpierw Capper musiał oddać dług Verko. Celeano postanowiła przekazać mu część skarbu, który zgromadziła wraz z ekipą za starych, pirackich czasów. Verko jednakże nie miał zamiaru ich puścić, obwiniając Cappera za ostatnie problemy. Ekipa uciekła mu i rozpętała bunt w mieście, a było im łatwo znaleźć chętnych, bo praktycznie nikt Verko nie lubił. Kret stracił więc swój tytuł i wszystko co posiadał, a ci nawet sprezentowali mu lekcję przyjaźni o tym, że na przyjaźń trzeba sobie zasłużyć, bo nie można jej kupić.
 6. To fajny easter egg, ale w żadnym wypadku nie jest to błąd w serialu
 7. Przekonamy się zapewne w 2018. Bo jednak któryś z twórców zapytany o to, kiedy toczy się akcja filmu, powiedział między S7 a S8. Acz biorąc pod uwagę finał najnowszego sezonu, takie stwierdzenie powoduje szereg kolejnych komplikacji. Prościej już dopasować film do EQG, że Starlight nie było w filmie, bo wtedy siedziała z Sunset w drugim świecie i to mogło się wydarzyć pomiędzy sezonami, ale... skoro tak, to gdzie reszta legendarnych bohaterów? Mieli przerwę?
 8. Nowy album "Guiding Light" już dostępny!

   

   

 9. Albo ktoś oglądał pod przymusem i bez zrozumienia, albo ta recenzja powstała na kolanie byle szybciej. No ok, bajka, więc nie trzeba się aż tak przykładać, ale bez przesady, by aż takie babole sadzić.
 10. To jest prawdziwe. Póki co, Activision próbuje się nieudolnie tłumaczyć, że to jedynie produkt testowy i zawczasu jedynie zarejestrowali jego znak towarowy. Ale jakoś nikt im nie wierzy.
 11. Suddenly, Sunbutt:
 12. Się nie pobiera. Na forum jest zakaz postowania linków do downloadu. *** U mnie działa normalnie. Może był chwilowy zgrzyt bezpośrednio po wrzuceniu.
 13. Lista z polskimi tytułami odcinków S7:
 14. Kiedyś ktoś chyba od nich wspominał, że ten filmowy styl jest "prostszy" niż Flash. Poza tym, wątpliwym było, że dodaliby taki styl już w S8, za mało czasu na implementację.
 15. Okazuje się, że ten odcinek jest bardzo mocno karczowany przez Hasbro z jakiegoś powodu. Spróbuje się rozwiązać ten problem, tymczasem jednak możecie obejrzeć go w polskim dubbingu. Tej wersji z jakiegoś powodu postanowiono nie usuwać