Jump to content

Niklas

Moderator
 • Posts

  5511
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  93

Niklas last won the day on April 30

Niklas had the most liked content!

About Niklas

 • Birthday 05/12/1988

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Kotlina Jeleniogórska
 • Zainteresowania
  MUSIC! A LOT OF MUSIC!
 • Ulubiona postać
  NO ZGADNIJ! I DOUBLE DARE YOU!

Recent Profile Visitors

36906 profile views

Niklas's Achievements

Zarządca stajni

Zarządca stajni (12/17)

3.1k

Reputation

3

Community Answers

 1. Taka mała ciekawostka ze strony Equestria Daily. Ostatnio zrobili wywiad (tylko w języku angielskim) z Robertem Cullenem, założycielem irlandzkiego studia Boulder i reżyserem Nowego pokolenia: https://www.equestriadaily.com/2022/06/thm-ep-8-gen-5-director-robert-cullen.html
 2. Pojawiła się okładka i opis fabuły 5 zeszytu serii komiksów G5: Premiera planowana jest na 28 września 2022.
 3. https://www.equestriadaily.com/2022/06/new-cover-for-mlp-g5-comic-5-reveals.html Jak donosi Equestria Daily, ujawniona została okładka 5 komiksu G5:
 4. Ostatnio w Colliderze pojawił się wywiad z Maitreyi Ramahrishnan, aktorką podkładającą głos Zipp. Cały wywiad w języku angielskim: https://collider.com/maitreyi-ramakrishnan-my-little-pony-make-your-mark-interview-never-have-i-ever-ending/ Kilka ciekawostek: - Aktorka od dziecka byłą fanką My Little Pony, a zabawki uważa za ponadczasowe. - Bardzo dobrze odnalazła się w roli Zipp, uważa, że jest ona podobna do odgrywanej przez siebie postaci. I chętnie przygarnęłaby pluszową Zipp. - Cała piątką głównych aktorów uczestniczy w sesjach nagraniowych wspólnie.
 5. Jakoś tak bardzo kucykowe jest to, że przez 3/4 filmu nakręcamy spiralę problemu, tylko po to, by rozwiązać problem błyskawicznie w ramach jednej scenki. Wydaje mi się, że odcinkowi zabrakło tak z 20 minut, by stosownie wygładzić tę ilość wątków, które twórcy postanowili nas uraczyć. Zabrakło nieco więcej akcji przedstawiających ten narastający konflikt między ziemniakami a jednorogami i pegazami. Byłoby w tym więcej okazji do zaprezentowania detektyw Zipp (co wykorzystują twórcy komiksów). Fabularnie jakoś tak średnio wyszło jako zapowiedź nadchodzącego serialu. Dość ciekawy motyw z kryształami przez spory czas siedzi na tylnym siedzeniu i wybrzmiewa cieniutko tylko podczas pośpiesznego-olaboga-mamy-tylko-10-minut finału. Mam nadzieję, że pytania, które zadawała się Zipp na samym końcu znajdą swoją odpowiedź we właściwej serii. Oczywiście pomiędzy klasycznymi slice of life z Zatoki Grzyw. No a osobną kwestią pozostaje oczywiście styl graficzny. Oczywiście nie umywa się do wymuskanego stylu stworzonego na potrzeby filmu, ale i tak jest nierówno. Pierwsza scena z latającą Zipp i te ujęcia na grzywę i skrzydła były całkiem obiecujące, ale potem chyba budżet się skończył i musieli zadowolić się czymś bardziej uproszczonym, plastikowym. W sumie, show ma sprzedawać zabawki, więc może stąd takie, a nie inne wizualia? Wymaga to przyzwyczajenia, ale nie powiem, bym na niego przymknął oko z czasem. Pozostaje czekać do września.
 6. No i w końcu na Netfliksie pojawił się oczekiwany odcinek specjalny G5 - nazwany po polsku Zmieniaj świat. Oglądaliście już? Jakie wrażenia? Opis fabuły: Z magią Equestrii dzieje się coś złego. Doroczne Święto Zatoki Grzyw nie przebiega tak, jak powinno. Czy Zipp odkryje, o co w tym wszystkim chodzi?
 7. To już naprawdę zaraz nie będzie po co oglądać speciala, bo już wszystko ujawnią w zajawkach
 8. Styl animacji jest taki... specyficzny. Rzekłbym, że stoi tak jakby w 3/4 drogi do filmu Nowa generacja. Zapewne przyda się moment lub dwa, żeby się do tego przyzwyczaić. No i cóż, ciekaw jestem, co tym razem zaczęło wpływać im na magię.
 9. Pojawiła się trzecia wersja okładki nadchodzącego komiksu: https://www.previewsworld.com/Catalog/MAR220473 I jeszcze jeden nowy kadr 3D wersji Make Your Mark z indonezyjskiej strony. I jeszcze jeden:
 10. Hiszpańskojęzyczna strona Guardado Rapido opublikowała swoje pierwsze wrażenia z gry My Little Pony: A Maretime Bay Adventure. Możecie ją sobie zobaczyć tutaj: https://www.guardadorapido.com/impresiones-my-little-pony-yeguamar/ Jak jednak napisali twórcy słowem podsumowania: "Na tę chwilę musimy poczekać jeszcze miesiąc, by móc w pełni cieszyć się tym tytułem, ale to, co zobaczyliśmy do tej pory bardzo nas usatysfakcjonowało, podobnie jak nasze dzieci. My Little Pony: A Maretime Bay Adventure zdecydowanie uprzyjemni lato wszystkim młodszym odbiorcom." Do obejrzenia jest też gameplay z konsoli Playstation 5:
 11. 3 zeszyt komiksu ujawniony: https://www.equestriadaily.com/2022/04/synopsis-covers-and-artist-revealed-for.html Okładki: OPIS:
 12. Jakość wideo dość kartoflana, no ale działa. Za wiele nie widać, ale przynajmniej nie wygląda to jak to pierwsze upublicznione show.
 13. https://www.equestriadaily.com/2022/04/my-little-pony-make-your-mark-now.html TL;DR: na Netfliksie pojawiła się strona nowego filmu/speciala G5. Póki co zero szczegółów, poza przypomnieniem, że ma się ukazać 26 maja tego roku.
 14. W sieci pojawił się oficjalny trailer My Little Pony: Tell Your Tale.
 15. Na livestreamie Hasbro pojawiła się zapowiedź pierwszej nowej produkcji z osiołkami G5. To serial, który ma składać się z kilkuminutowych odcinków. ŹRÓDŁO (Twitter) Skriny:
×
×
 • Create New...