Niklas

Moderator
 • Zawartość

  5365
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

3025 Pióro Starswirla Brodatego

O Niklas

 • Ranga
  ARE YOU NOT ENTERTAINED?
 • Urodziny 05/12/1988

Kontakt

 • Strona www
  http://nicolasdominique.com

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miasto
  Kotlina Jeleniogórska
 • Zainteresowania
  MUSIC! A LOT OF MUSIC!
 • Ulubiona postać
  NO ZGADNIJ! I DOUBLE DARE YOU!

Ostatnio na profilu byli

19882 wyświetleń profilu
 1. Nowy utworek!

   

   

 2. Nowy utwór już dostępny!

   

   

 3. art: [viwrastupr] tłumaczenie: Niklas korekta: autorska prereading: Kredke oryginał: PonyThunder - [LINK] *** Po kolejnym wypadku, Rainbow Dash zostaje uziemiona na kilka dni. Zmuszona przemierzać świat na własnych kopytach, orientuje się, że jest on znacznie większy niż wydawało jej się z góry. Nie jestem mała, jestem aerodynamiczna!
 4. tłumaczenie: Niklas korekta: autorska prereading: Dolar oryginał: Jay David - [link] *** Twilight i jej przyjaciółki stawiły czoła niejednemu antagoniście, wychodząc z tej walki zwycięsko. Podobnie miało być i tym razem, gdy nasza Księżniczka Przyjaźni miała przeczucie, iż właśnie powraca kolejny złol z przeszłości Equestrii. Miało być jak zawsze: dotarcie na miejsce, skopanie zadu najeźdźcy, szczęśliwe zakończenie. Ale co tu począć, gdy ten zły... nie chce z nimi walczyć? Poddajesz się...?
 5. Biorąc jedno DLC do gierki, dostałem gratis coś takiego: World of Warships Free Ishizuchi Ktoś gierczy i mu się przyda? xd GRATIS JUŻ ODDANY!
 6. Nowy utwór już dostępny!

   

   

 7. Nowy utwór już dostępny!

   

   

 8. Współczucie dla gości, którzy perfidnie próbowali się dorobić, sprzedając kucom śmieć za wysoką cenę, bo "super cudowny prezent"? Nie ;p
 9. Może. *** Ale nie, to mają być takie stereotypowe cwaniaczki, co to chcą się wzbogacić kosztem innych. Acz szkoda, że nie zostali tacy, jacy byli w wyciskarce cydru, gdzie wtedy faktycznie stworzyli coś działającego i dobrego, a przegrali przez niewiarę we własne siły xd
 10. Nowy remix już dostępny!

   

   

 11. Zaginięcie Cwałowca [Adventure] [Dark] Bo Gandzia to dobry herbatnik i super korektor i zasługuje na najlepszy fic... Z tym, że to nie jest tego typu opowieść. Powinienem to napisać wieki temu, ale oczywiście wena była kapryśna i pojawiła się na dzień przed końcem. Zapewne znajdą się literówki, głupie błędy, powtórzenia i nie do końca solidna historia, ale chciałem coś koniecznie stworzyć na ten konkurs, by niejako podziękować Gandzi za te lata korekt i patroszenia moich ficów. Żałuję tylko, że nie potrafiłem zrobić tego lepiej.
 12. No i ostatni odcinek S8 się pojawił! 25, 26
 13. To oznacza tylko i wyłącznie fakt, że Lauren przygotowała tę obecną serię (w sensie: G4) dla telewizji, nie, że powraca ;p A tutaj masz osoby odpowiedzialne za stworzenie tego specjala: