Niklas

Moderator
 • Zawartość

  8284
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

2602 Cutie Mark Crusaders - Łowcy Reputacji! YAY!

O Niklas

 • Ranga
  ARE YOU NOT ENTERTAINED?
 • Urodziny 12.05.1988

Informacje profilowe

 • Płeć
  Ogier
 • Miejsce zamieszkania
  Kotlina Jeleniogórska
 • Zainteresowania
  MUSIC! A LOT OF MUSIC!
 • Coś o sobie
  A LOT OF MUSICKS! - https://www.youtube.com/user/niklasshepherd
 • Ulubiona postać
  NO ZGADNIJ! I DOUBLE DARE YOU!

Kontakt

 • Strona www
  http://nicolasdominique.com

Ostatnio na profilu byli

13656 wyświetleń profilu
 1. Ale nie ma co: dołożyli do pieca feelsów mocno z tym odcinkiem... A tak z innej beczki... Niby to tylko taka mała pierdółka, ale jednak mnie zastanawia... Czyżby to oznaczało, że Buttercup jest lewokopytna?
 2. Delikatny offtop się tutaj zrobił, mości państwo. Starajcie się zostawiać nieco dłuższe posty, ok? * * * A clopy są i będą powstawać, tak samo jak wcześniej zrobili takowe z młodą Granny Smith Więc serdeczne powodzenia w szukaniu takowych gagatków.
 3. Ale wiesz, że multikonta są niedozwolone i zwykle są banowane? EDIT: Sprawa załatwiona, więc baw się grzecznie.
 4. To powinno być raczej "ale na mnożeniu to się znamy" : P Tylko pytanie czy wtedy do lipsyncu by pasowało.
 5. Dzień dobry wieczór, kolejne wieści z sieci. Tym razem ujawniono filmowy wygląd Celestyny:
 6. A głosem tego kuca przemawia ten oto jegomość: http://www.imdb.com/name/nm0597815/
 7. A w tym wypadku sprawia, że to bardzo przyjemny głos.
 8. A czy będzie mimo tego możliwość używania tylko ciemnego skina?
 9. https://trailer-track.com/2017/06/20/in-the-pipeline-new-my-little-pony-trailer-on-the-way/ Trailer ma pojawić w przeciągu tygodnia.
 10. Jednakże tutaj była pewna różnica.
 11. Tak, ale zdecydowanie bez "oryginalnego" zakończenia
 12. Ładny to odcinek wyszedł. I Jabłkowi tak przesiąknęli nienawiścią do Gruszkowych od Granny, że... nawet sami nie wiedzieli, dlaczego zachowują się tak jak się zachowują. No to zaczynają się zastanawiać i powoli odkrywają zarówno swoje pochodzenie, jak i prawdę o swoich rodzicach. Wnioskując po tym, że w zasadzie cały czas były to retrospekcje i to, w jaki sposób różne kucyki opowiadały o nich, po raz kolejny potwierdzają się słowa Kory Kosickiej i spekulacje fanów, że rodziców AJ nie ma już z nami. Wciąż jednak nie wiemy, co się z nimi stało i pewno się nie dowiemy... I widać, że to Grand Pear głównie nie potrafił się pogodzić z tą całą miłością, do tego stopnia, że posłużył się nawet bardzo bolesnym atakiem psychologicznym, a potem zwyczajnie swoją córkę porzucił. Później to możemy gdybać, co się działo. Jabłkowi musieli "zniknąć" jakoś szybko za życia swoich dzieci, skoro te tak mało o nich wiedziały i dowiadywały się o nich poprzez mieszkańców Ponyville (a kto podejrzewał taki akurat kolor grzywy młodszej Mayor Mare?). W sumie, ciekawe, ile fików o tej tematyce zostało obalonych, a które wciąż mogłyby się wpasować w kanon. I w sumie, mogę sobie wyobrazić, że coś się z tymi stało, Grand Pear usłyszał o tym i całe swoje życie w Vanhoofer wyrzucał sobie, że to jego wina i bał się później powrotu do Ponyville, aż doszedł do porozumienia z samym sobą wiele lat później. Być może tak było, a może nie. Póki co, wciąż zagadką pozostaje los rodziców AJ i w jakich okolicznościach odeszli.
 13. To może coś takiego? : VVV https://derpibooru.org/883665
 14. Wygląda całkiem zacnie. Ciesz się, bo jest czym I miło, że mogłem nieco pomóc przy tej epopei xd