Jump to content

Phylian22

Brony
 • Posts

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Posts posted by Phylian22

 1. Ostatnio wyszedł nowy serial Velma który miał być parodią Scooby-Doo . Jednakże w całym swoim życiu nie widziałam tak okropnego serialu. Zrobili z Velmy złośliwą i arogancką która nie troszczy się o uczucia innych. Fred jest rozpieszczonym dzieciakiem który nie umie nawet korzystać że sztućców , Kudłaty ma inny kolor skóry i zrobili z niego stereotypowego czarnoskórego oraz pośmiewisko który nie umie się postawić innym a ze Scoobiego zrobiono dziewczynę jego która jako chyba jedyna dba o niego i ma lepszą napisaną osobowość. Obejrzałam kilka odcinków i są obleśne i nie mają żadnej fabuły albo coś zabawnego. Ich żarty nie są śmieszne ani nie podoba mi się najbardziej co zrobili z Velmą. A jakie są wasze odczucia o tym serialu? 

  • Upvote 3
 2. Jak zapewne wiecie właśnie wyszedł trailer do drugiego odcinka make your mark i zobaczyłam na końcu ciekawą scenę z twilight mówiąca że jestem z tobą.Widzimy również zły zamek opaline i misty.Większość fanów myśli że on ajest jej służącą ale po głębszym zastanowieniu się opaline traktuje misty bardziej jak dobrą towarzyszkę oraz pomocnicę.Jakie jest wasze zdanie na temat 2 odcinka make your mark.?

 3. No cóż w komiksie ona jest pokazana jako ta zła która twierdzi że rasa jednorożców jest lepsza od drugiej.To znaczy e w tamtym czasie była jeszcze jednorożcem.Zresztą jak większość osób zauważyła Lil Chesse wciąż jest źrebaczkiem małym tak jak pokazano w ostatnim sezonie.Czyli  Luster Dawn jest nadal jedyną uczennicą Twilght.Sam Discord wspomniał że dopóki tamtego alikorna nie było to była harmonia i spokój.Czyli zapewne Twilight została poinformowana jaka była przyczyna tego chaosu. Jest ten alikorn pokazany jako ten zły.Nie wiemy o niej za dużo informacji ale gdyby zostałaby ona zamieniona przez Twilight w alicorna to zapewne na jednym z witraży by ona widniała albo Sunny by o tym wiedziała z opowieści swojego ojca.

 4. Cóż ja sama nie znam się na owado żerczych roślinach i znam jedynie rosiczkę tygrysią ale muszę przyznać że ten temat który właśnie został przez ciebie poruszony jest bardzo imponująy oraz interesujący.

 5. Oglądając dalszą część komisu mlp 5 generacji zauważyłam coś co zwróciło moją uwagę.Jak zapewne wszyscy z nas już zobaczyli nowego alicorna złoczyńcę i wszyscy jesteśmy ciekawi kim ona jest .Otóz  w jednej z części komiksu widzimy cień tego słynnego alikorna który popchnął fluttershy i prawdopodobnie doprowadził do konfliktu między innymi kucykami.Zostało tam wspomniane że była jeszcze wtedy jednorożcem a dopiero potem stała się alicornem. Dlatego też możemy wykluczyć kilka teorii np.że to niby Luster Dawn albo jakaś krewna twilight sparkle lub Flurry Heart.Pytanie jest więc w jaki sposób zdobyła skrzydła skoro jest złoczyńcą. Twilight więc nie mogła jej dać skrzydeł bo niebyła jej uczennicą oraz nie zasłużyła na nie.Więc moja Teoria brzmi że prawdopodobnie je zdobyła za pomocą czyjejś silnej magii albo magicznego artefaktu ponieważ skrzydła alicorna można jedynie dostać za mężne czyny oraz silnej magii.Więc jak myślicie kim ona jest i jak została ona alicornem?

 6. Jak zapewne wielu z was wie od niedawna wyszedł nowy komiks 5 generacji kucyków.W nim zauważyliście Izzi znajduje ukryte drzwi prowadzące do ruin canterlotu i tam wchodzi.Po obejrzeniu połowy tego komiksu ponieważ po tej scenie nie moę znaleść dalszej części komksu moje pytanie brzmi.Jak myślicie co się stało i co do tego doprowadiło?Czy była to jakaś katastrofa czy jakiś atak złoczyńców przez co mieszkańcy canterlotu się z niego ewakuowali i do niego nie wrócili?

 7. Ostatnio jak przeglądałam różne portale społecznościowe to natknęłam się na okładkę komiksu generacji 5 kucyków.Na okładce są w zniszczonym canterlocie i Sunny która trzyma w kopycie coś co przypomina róg discorda.Jestem bardzo ciekawa co stało się tamtym miejscem i discordem.Po za tym myślę że canterlot w generacji 5 ucyków możemy nazywać jego ruinami.Myślę że te ruiny caterlotu co widzimy na okładce były inspiracją z komiksu Fallout Equestria.Jestem bardzo tym podekscytowana ponieważ to oznacza że będą tam mieli ogromną przygodę i pewnie spotkają się licznymi przeszkodami.Nie mogę się już doczekać kiedy ten komiks wyjdzie a wy>Jakie jest wasze zdanie na ten temat?:twilight3:

 8. Ja mam pewną Teorię.Magia zniknęła ponieważ kucyki zostały rozdzielone więc żeby magia znowu zadziałała to musieli oni przekonać innych by uwierzyli w to i połączyli razem siły.Po złączeniu rozbitego zdjęcia Sunny z jej Tatą kryształy zadziałały ponieważ chodziło nie tylko o to żeby przywrócić magię ale również o wsparcie czy coś w tym stylu.Bardzo przepraszam ale nie wiem jak to inaczej sformułować.:pinkieawesome:

  • Upvote 1
 9. Siema wszystkim nie wiem czy wiecie ale wyszedł w końcu trailer 5 generacji kucyków.Ja obejrzwszy ten trailer od razu jestem nim zafascynowana i ciekawa czy oni w końcu przywrócą magię do swojego świata.A wy co o tym sądzicie?

  • Upvote 1
 10. Coż jak inni w tej grupie tutaj napisali praca bardzo piękna sama nie umiałabym takiej zrobić tym bardziej że próbowałam zrobić coś podobnego ale to w ogóle nie wyglądało jak kucyk xd.Więc jak na pierwszy raz pluszak wygląda ślicznie.:pinkiesmile:

 11. Siema wszystkim dzisiaj chciałabym z wami omówić temat o kucykach 5 generacji która ma wyjść we wrześniu w tym roku.Moim zdaniem jest to ciekawe i nie mogę doczekać się nowych przygód kucyków pomimo iż to nie będzie to samo co z 4 generacją .Ja na ogół zawsze będę kochać bardziej generację 4 kucyków niż inne.Ale wolę też poznać wasze zdanie na ten temat co o nich myślicie?:twilight8:

 12. No właśnie.Fluttershy to na ogół spokojna miła osoba.Ale jak doprowadzi ją ktoś do ostateczności to się wścieka.No na przykład zdenerwuję na maksa moją mamę wtedy krzyczy i oczy są przepełnionę czystą wściekłością.Tam jest tak samo. Jeśli ona wtedy nie utrzymuje kontaktu wzrokowego ta osoba mniej się boi więc należy utrzymać kontakt.

 13. Moim zdaniem Mlp pony film był świetny dużo akci oraz ciekwe piosenki np gdy templest shadow śpiewa otwórz swe oczy bardzo uwielbiam tą piosenkę.

  A pony life to zgadzam się z wami zero akcji emoci zbyt słodkie i przesłodzone.Zdecydowanie wolałam stare mlp niż to.Postacie są zbyt małe i nie bardzo ciekawe.Pony life to po prostu dno i nuda obejerzałam parę odcinków i mi niedobrze było po tym.

  • Upvote 1
×
×
 • Create New...