Jump to content

Phylian22

Brony
 • Posts

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Phylian22 last won the day on February 12 2023

Phylian22 had the most liked content!

3 Followers

About Phylian22

 • Birthday 07/27/2004

Kontakt

 • Instagram
  Phylian 23
 • Discord ID
  Phylian

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Miasto
  Zgierz
 • Zainteresowania
  czytać,pisać opowiadania,rysować,opowiadać żarty,jeździć na rolkach.grać na komputerze
 • Ulubiona postać
  Luna,Twilight,Fluttershy,,Chrysalis,Discord,Raibow Dash,

Recent Profile Visitors

4886 profile views

Phylian22's Achievements

Mały kucyk

Mały kucyk (2/17)

71

Reputation

 1. Ostatnio wyszedł nowy serial Velma który miał być parodią Scooby-Doo . Jednakże w całym swoim życiu nie widziałam tak okropnego serialu. Zrobili z Velmy złośliwą i arogancką która nie troszczy się o uczucia innych. Fred jest rozpieszczonym dzieciakiem który nie umie nawet korzystać że sztućców , Kudłaty ma inny kolor skóry i zrobili z niego stereotypowego czarnoskórego oraz pośmiewisko który nie umie się postawić innym a ze Scoobiego zrobiono dziewczynę jego która jako chyba jedyna dba o niego i ma lepszą napisaną osobowość. Obejrzałam kilka odcinków i są obleśne i nie mają żadnej fabuły albo coś zabawnego. Ich żarty nie są śmieszne ani nie podoba mi się najbardziej co zrobili z Velmą. A jakie są wasze odczucia o tym serialu?
 2. No Misty nie wygląda na jej popychadło według mojej opini tylko jako doskonała towarzyszka do knucia.Zresztą to zabawne że opaline zachowuje się jako typowa zła królowa w bajkach i jej sługach😂
 3. Jak zapewne wiecie właśnie wyszedł trailer do drugiego odcinka make your mark i zobaczyłam na końcu ciekawą scenę z twilight mówiąca że jestem z tobą.Widzimy również zły zamek opaline i misty.Większość fanów myśli że on ajest jej służącą ale po głębszym zastanowieniu się opaline traktuje misty bardziej jak dobrą towarzyszkę oraz pomocnicę.Jakie jest wasze zdanie na temat 2 odcinka make your mark.?
 4. No cóż w komiksie ona jest pokazana jako ta zła która twierdzi że rasa jednorożców jest lepsza od drugiej.To znaczy e w tamtym czasie była jeszcze jednorożcem.Zresztą jak większość osób zauważyła Lil Chesse wciąż jest źrebaczkiem małym tak jak pokazano w ostatnim sezonie.Czyli Luster Dawn jest nadal jedyną uczennicą Twilght.Sam Discord wspomniał że dopóki tamtego alikorna nie było to była harmonia i spokój.Czyli zapewne Twilight została poinformowana jaka była przyczyna tego chaosu. Jest ten alikorn pokazany jako ten zły.Nie wiemy o niej za dużo informacji ale gdyby zostałaby ona zamieniona przez Twilight w alicorna to zapewne na jednym z witraży by ona widniała albo Sunny by o tym wiedziała z opowieści swojego ojca.
 5. Cóż ja sama nie znam się na owado żerczych roślinach i znam jedynie rosiczkę tygrysią ale muszę przyznać że ten temat który właśnie został przez ciebie poruszony jest bardzo imponująy oraz interesujący.
 6. Oglądając dalszą część komisu mlp 5 generacji zauważyłam coś co zwróciło moją uwagę.Jak zapewne wszyscy z nas już zobaczyli nowego alicorna złoczyńcę i wszyscy jesteśmy ciekawi kim ona jest .Otóz w jednej z części komiksu widzimy cień tego słynnego alikorna który popchnął fluttershy i prawdopodobnie doprowadził do konfliktu między innymi kucykami.Zostało tam wspomniane że była jeszcze wtedy jednorożcem a dopiero potem stała się alicornem. Dlatego też możemy wykluczyć kilka teorii np.że to niby Luster Dawn albo jakaś krewna twilight sparkle lub Flurry Heart.Pytanie jest więc w jaki sposób zdobyła skrzydła skoro jest złoczyńcą. Twilight więc nie mogła jej dać skrzydeł bo niebyła jej uczennicą oraz nie zasłużyła na nie.Więc moja Teoria brzmi że prawdopodobnie je zdobyła za pomocą czyjejś silnej magii albo magicznego artefaktu ponieważ skrzydła alicorna można jedynie dostać za mężne czyny oraz silnej magii.Więc jak myślicie kim ona jest i jak została ona alicornem?
 7. Jak zapewne wielu z was wie od niedawna wyszedł nowy komiks 5 generacji kucyków.W nim zauważyliście Izzi znajduje ukryte drzwi prowadzące do ruin canterlotu i tam wchodzi.Po obejrzeniu połowy tego komiksu ponieważ po tej scenie nie moę znaleść dalszej części komksu moje pytanie brzmi.Jak myślicie co się stało i co do tego doprowadiło?Czy była to jakaś katastrofa czy jakiś atak złoczyńców przez co mieszkańcy canterlotu się z niego ewakuowali i do niego nie wrócili?
 8. Of course .I lately found some of parts of this comis on facebook i can send you if you want
 9. Phylian22

  Witajcie

  Witaj wielbicielu księżniczki nocy mam nadzieję że ci się u nas spodoba.
 10. Ostatnio jak przeglądałam różne portale społecznościowe to natknęłam się na okładkę komiksu generacji 5 kucyków.Na okładce są w zniszczonym canterlocie i Sunny która trzyma w kopycie coś co przypomina róg discorda.Jestem bardzo ciekawa co stało się tamtym miejscem i discordem.Po za tym myślę że canterlot w generacji 5 ucyków możemy nazywać jego ruinami.Myślę że te ruiny caterlotu co widzimy na okładce były inspiracją z komiksu Fallout Equestria.Jestem bardzo tym podekscytowana ponieważ to oznacza że będą tam mieli ogromną przygodę i pewnie spotkają się licznymi przeszkodami.Nie mogę się już doczekać kiedy ten komiks wyjdzie a wy>Jakie jest wasze zdanie na ten temat?
 11. Czego oczekuję?Hmm chyba to że chcę zobaczyć jak bardzo zmienił się canterlot
 12. To bardzo interesujący pomysł
 13. Witaj na naszym forum mam nadzieję że się tu szybko zaklimatyzujesz i będziesz się dobrze bawił tu.
 14. Interesująca opowieść powinieneś pisać kolejne rozdziały.Początek bardzo fajny i jestem ciekawa kolejnych części tej twojej opowieści.
 15. Ja mam pewną Teorię.Magia zniknęła ponieważ kucyki zostały rozdzielone więc żeby magia znowu zadziałała to musieli oni przekonać innych by uwierzyli w to i połączyli razem siły.Po złączeniu rozbitego zdjęcia Sunny z jej Tatą kryształy zadziałały ponieważ chodziło nie tylko o to żeby przywrócić magię ale również o wsparcie czy coś w tym stylu.Bardzo przepraszam ale nie wiem jak to inaczej sformułować.
×
×
 • Create New...