Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Zerrome

Brony
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About Zerrome

 • Rank
  piwniczak pospolity

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Zainteresowania
  Tworzenie oraz myślenie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za komentarz! Chciałbym odpowiedzieć, ale nie mam pomysłu jak. Za błędy wezmę się w najbliższym czasie, rady zapamiętam i w przyszłości na pewno z nich skorzystam. Nie wiem jak jeszcze odpowiedzieć, więc może po prostu "odebrałem".
 2. Kurde, też pierwszy raz w Gradobiciu. No nic, zostawiłem sobie to na kilka ostatnich dni, ale finalnie udało mi się zdążyć. Tajemnica zaufania Temat: maska czerwonej klaczy Tagi: [Oneshot] [Dzieci nocy] [Wygnanie] Napisana najpóźniej, ale najdłuższa. Miał być romans a wyszło zupełnie coś innego. Nadejdzie wiosna Temat: bez nadziei Tagi: [Dark] [Violence] [W zamknięciu] [Oneshot] Inspirowane trochę książką bunkier. Część mojego uniwersum które jeszcze nigdzie się nie pojawiło. Bez przesady Temat: szczenięca miłość Tagi: [Friends] [Oneshot] [rozmowa] Czy pisanie niektórych tagów po polsku a innych po angielsku nie jest trochę dziwne? Podróżnik Temat: po drugiej stronie Tagi: [Podróż w czasie] [Oneshot] [past] Tu nie jestem pewien czy pasuje do tematu, jednak Equestriański poślizg w czasie również mi się z tym nie łączy. Znaczenie Temat: cztery róże dla Rarity Tagi: [wiersz] [sad] [romanse] Nie jestem pewien czy wiersz może tutaj być (i dlatego napisałem Tajemnicę zaufania) ale wstawiam. W poezję dobry nie jestem, w rymy też nie, ale może fabuła będzie dobra. No! Mam nadzieję że jest dobrze i że czytanie tego będzie przyjemnością, nie udręką. Miłej lektury!
 3. Dobry wszystkim którzy tutaj trafili! Więc... ostatnio zaciekawiła mnie ta biała klaczka o niebieskiej grzywie, więc uznałem że może coś napiszę. Jest to pierwsza moja praca którą udało mi się ukończyć, także publikuję ją, bo czemu nie? Opowiadanie o zmianach, o dziewczynie która sama nie wie co chce robić w życiu i o zbyt ambitnych rodzicach. Jest tam tylko jeden fragment z krwią, jednak mimo wszystko postanowiłem że o tym poinformuję. Ode mnie to chyba tyle, oczywiście proszę o jakąś ocenę i poradę, jak stać się lepszym! My Turn!
 4. na początku: i tak cię znalazłem. Więc tak. Przeczytałem, nie jest złe. Dobry pomysł, jednak mógłbyś go jeszcze oszlifować. Większe znaczenie relacji z innymi, może przeszłości. W oczy nie rzuciło mi się nic specjalnego, poza paroma błędami. Taka mała rada: jeżeli nie chcesz robić powtórzeń, albo znaleźć bardziej profesjonalne słowa, wyszukuj ich synonimy. Nie wiem co jeszcze mógłbym ci poradzić, poza takimi oczywistościami jak częste czytanie książek, dwukrotne sprawdzenie przed publikacją i rozpisanie sobie postaci. Mam nadzieję że nie stracisz weny i pociągniesz to do końca. powodzenia!
×
×
 • Create New...