Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

KLGDiamond

Brony
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About KLGDiamond

 • Rank
  Diamond
 • Birthday 08/02/2006

Kontakt

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Nie posiadam miasta
 • Zainteresowania
  No MLP na pewno. Co za tym idzie animacje. Trochę anime. Gram sobie też w piłkę nożną. No i piszę książkę :) co prawda nie fanfik z MLP ale ten też już czeka tylko na przeniesienie na papier
 • Ulubiona postać
  Oczywiście wszystkie!

Recent Profile Visitors

61 profile views
 1. Cześć pisze do zainteresowanych, iż zakończyłem pierwszy rozdział. To w sumie tyle miłego czytanka
 2. KLGDiamond

  Prawdopodobnie gra mogła się zaktualizować i Cadence miała podczas niej przejść do zakupu za klejnoty. Ne mam natomiast pojęcia dlaczego nie chce ci się pokazać w grze. Możliwe, że to problem w kodzie który wkradł się przy aktualizacji. Możesz chyba jedynie czekać na naprawiającą łatke albo grzebać w kodzie. Z czym niestety ci nie pomogę bo na takich sprawach się nie znam
 3. KLGDiamond

  dołoże się 21.550
 4. Cześć wszystkim! Wiem, że mój prolog był średni... Uświadomiło mi to włączenie komentarzy. Ale chcę też podziękować za wskazanie mi wielu błędów i tego w jaki sposób mam tworzyć tekst. Szczególnie dziękuje Cahan zebrze która pokazała mi jak stworzyć fika z dobrze stworzonymi dialogami na płaszczyźnie budowy. A także nazywającej się w Docu Gandzi Gandzi za wskazanie gdzie powinny być przecinki. Teraz to w sumie prawie zupełnie inny tekst, także zainteresowani mogą sobie go przeczytać jeszcze raz. A i ci nie lubiejący czytać dwa razy nie muszą się martwić bo ogólny sens oczywiście został zachowany. Tym samym obiecuję o wiele lepszy pierwszy rozdział na "premierę" o ile można to tak nazwać. PS: A no i udało wam się... Macie tego ariala w całym prologu! Nie ma za co! PPS: Cahan zmieniła lub zachęciła mnie do zmiany dość dużej części zdań innaczej napisanymi. Więc nie zdziwcie się jeżeli nie rozpoznacie tego samego tekstu. PPPS: Zawsze chciałem napisać trzy PPP-esy
 5. Wiem, iż może się wydawać, że zmiana czcionki jest dziwna. Ale myślę, iż po prostu lepiej to wygląda. Zmiana wynikała głownie z tego, że ostatnio przeczytałem naprawdę dużo książek. E-booków fików czy też zwykłych. I wszędzie ta sama czcionka. Postanowiłem po prostu odświeżyć sobie oczy jak i czytelnikom. Ogólnie mówiąc mam dość powszechnego wszędzie (nawet tu ariala) Dlatego myśli bohaterów są napisane new romanem a wypowiedzi lekko pogrubioną czcionką comfortaa. Co do błędów pewnie masz na myśli te podkreślone przez samego google doca. Nie mówię, iż mój fik nie posiada błędów bo na pewno jakieś są ale większość Jest po prostu nie wiadomo dlaczego podkreślona. NP: W zdaniu "Dobra to wy zjedzcie śniadanie a ja zwinę obóz i ruszamy zgoda?" google doc bardzo chce zamienić "zwinę" na "zwinąć". Dlatego może się wydawać , że jest więcej błędów niż powinno być. No bo wiesz zdanie : "Dobra to wy zjedzcie śniadanie a ja zwinąć obóz i ruszamy zgoda?" Byłoby co najmniej śmieszne.
 6. Cześć pewnie nikt mnie tu nie zna. I w sumie nie powinniście nawet mnie znać. Po prostu nie ma z czego ale mam nadzieję, że tym fanfikiem wyjdę naprzeciw waszym (przynajmniej) oczekiwaniom. Więc nie przedłużając zapraszam! Prolog Rozdział I
 7. KLGDiamond

  Trochę głupie rozumowanie. Twórcy tej umiejętności raczej chodziło o to ,że Fluttershy nabiera takiego wyrazu oczu, iż po prostu inne stworzenia się jej boją. Sam spróbuj spojrzeć kiedyś w oczy strasznie wściekłemu na ciebie koledze. Na pewno się wystraszysz! No i zrozumiesz jak to działa. ( Jeśli masz czas)
 8. spodziewam się ,że raczej nie ujrzymy tego całego cofania się w czasie i walki ze złem. Ale tylko samą podróż tego właściwie martwego kucyka... Mimo wszystko może być naprawdę ciekawie. Zastanawia mnie jednak z kogo perspektywy oczytamy tego fanfika. Oczywiście może to być standardowy narrator z 3 osoby który wszystko wie. Ale nie zdziwiłbym się gdybyśmy mieli takie ciekawe przejścia między narratorem a naszym stwórcą wszechświata. Byłby to ciekawy zabieg którego bym sie jednak spodziewał ale jednak po części nie spodziewał. Mimo wszystko nawet sam motyw tego, iż sam stwórca się do nas bezpośrednio zwraca jest bardzo ciekawy i odświeżający. Nie tylko formułę fanfików ale także książek. PS: Fajną grafikę dodałeś.
 9. KLGDiamond

  chociaż to niejasne to chyba się zadowolę odpowiedzią...
 10. KLGDiamond

  Mam pytanko. Czy jeśli Luna czuwa nad moimi snami w nocy ale ja zamiast spać siedzę np. na forum. To ona wtedy przyjdzie do mnie jak będę spać w dzień czy to już jest zadanie Celestii?
 11. KLGDiamond

  mam takie pytanko do mg jak właściwie działa to całe rpg? Są tu jakieś z góry ustalone zasady poza regulaminem czy każdy mg wymyśla własne zasady do gry?
 12. Tłumaczenie widzę poprawione. Świetnie się czyta. Ale mam pytanie. Czy to powinno być śmieszne? Bo bardzo mnie ten kawałek tekstu rozbawił.
 13. KLGDiamond

  żebyś nie kombinował: Ponyville nie istniało przed wysłaniem *****Luny (boże jaki błąd ) na księżyc ponieważ ojciec babci smith dostał kawałek ziemi czyli sad rodziny apple dopiero po wypędzeniu luny.
×
×
 • Create New...