Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Dyrt_Lord

Brony
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Dyrt_Lord

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 04/12/1999

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dyrt_Lord

  Proste jak sanki. Najpiękniejszą klaczą jest, Tom
 2. Dyrt_Lord

  Więc jestem już po akcji która odbyła się posta wyżej. Reakcje mnie bynajmniej zaskoczyły. Koledzy mówili że jestem robotem (CRUSH, KILL, DESTROY, SWAG ), koleżanki już zamówienia mają , pani stwierdziła że moge przynosić zeszyt na te zajęcia i rysować, więc ogółem mówiąc jest wery gut.
 3. Dyrt_Lord

  Znajomi: "WtF?!??!?>?!?!!11oneone! OgLą[email protected] KUdzyGi?!?!?! HAAHAhgahahaahahafadfasgdfgasdga" Przyjaciele:"Spoko. Tylko nie polecaj mi znowu czegoś jak tamto Rainbow Factory" Przyjaciółka:Pegasis EPIC WIN! Matka: Jest za, lubi to i namawia mnie do dalszego rysowania. Ojciec: tldw Siostra: "Mam nadzieję że ci w końcu przejdzie" Pan od Sztuki: "A możesz to narysować?" (darmo 6) Pani od Angola: "Serio? Moja córka też to ogląda!" (ma 6 lat) Wychowawca(a raczej reakcja na śmiech kolegów): "Tak, Tomek ogląda kolorowe kuce. Wy za to oglądacie Konia Rafała i Kapitana Bombę. On ma lepsze oceny i lepsze zachowanie. I teraz zastanówcie się kto z kogo powinien się śmiać." Przecież w gry nie gra się dla grafiki. Nawet największy noob to wie.
 4. Dyrt_Lord

  Ja mam kolejną . Więc mianowicie iż. Na zajęciach z dysleksji (niestety albo stety musze chodzić) mam narysować jakieś dziwne kwadraty. No to rysuje. Narysowałem ten kwadrat. Pani na to patrzy i pyta się mnie czy szkicuję. Ja niechętnie mówię że tak. Pani mówi że się pyta bo widzi że narysowałem to w taki "typowy" dla robienia szkiców sposób ale nie ważne. W końcu pani się pyta czy mógłbym pokazać jej jak rysuję. Ja bąknąłem że mam nawet taki specjalny zeszyt do tego. No to pani się pyta czy nie mogę go przynieść. Że to tutaj pisze to chyba nie musze mówić co tam się znajduje. Ja już praktycznie zapadam się pod ziemię. Bo musze pokazać me piękne bazgroły pani, koleżance i koledze bo sam na to nie chodze. No to ogólnie na to wyszło że mam to zrobić i nima że nie. Trzymajcie za mnie kciuki, pls! Żeby tylko im się spodobało!
 5. Dyrt_Lord

  nie chcesz pojechać na Bon Bon do Mordoru po Excaibur?
 6. Tak, chwyciłem za ołówek i zacząłem rysować. Dam linka do Deva bo tam byde wrzucał rysunki. http://dyrtlord.deviantart.com/ Mam nadzieję że wam się oczy nie rozpuszczą
 7. Dyrt_Lord

  Juj zaczął się temat o Offline a ja napisze moją recenzję Online Jak dla mnie to moje chyba ulubione anime. W sumie to też drugie które oglądnąłem. Muzyka, kreska i koncept zajebisty
 8. Dyrt_Lord

  U mnie to z oglądaniem anime to słabo. Dwa skończyłem a tera za DMC się biorę. Soul Eater'a jeden odcinek z kuzynem i mam zamiar dooglądać . Oto moja (krótka) lista: - Black Rock Shooter - Sword Art Online (mówiłem że krótka )
 9. GFŻiSO żondźi!!!!111!!oneone!! A tak serio to wnerwia mnie nadgorliwość tłumaczy. Jak widzę że przetłumaczyli niektóre nazwy własne np. Awsome Stick (tylko przykład) na Zaje isty Kij to mi się śmiać chce. Albo jak naprzykład przetłumaczą chest na klatka piersiowa jak chodziło o skrzynię to zastanawiam się skąd oni tłumaczy biorą.
 10. Dyrt_Lord

  Sądziłem że ten wątek nie powstanie. Nawet nie wiesz jak bardzo się myliłem . Mi się film podobał. Sceny walki były dobre. Z fabułą bądź co bądź średnio ale mimo to dobry.
 11. Dyrt_Lord

  U mnie to problemu są pokroju jak na zajęciach artystycznych mam coś narysować to koledzy się śmieją że może kucyka narysuję. Wtedy rysuję i nie mają beki tylko chwalą rysunek. A rysuje jak kura pazurem. Ogólnie u mnie to ludzie tolerancyjni. Spokojnie wyjść możesz w koszulcze z RD, Pinkie, Twi czy innym kucem a nikt nawet na ciebie nie spojrzy. niestety inna sprawa jeśli chodzi o innych bronych czy pegasis. Jest ich góra 5. Jak nie mniej. Więc muszę w internet się zagłębiać by z kimś na poziomie o tym porozmawiać.
 12. Dyrt_Lord

  Widzisz, poziom intelekutalny hejterów nie wychodzi poza poziom gotowanego kalafioru więc dla niech ogarnięcie słowa "Like" czy "Nice" to jest coś nie wykonalnego.
 13. Dyrt_Lord

  Jak dla mnie to jedna z lepszych gier. Zawsze gdy po poruszeniu kubka słyszałem "STOP RIGHT THERE CRIMINAL SCUM" to było to trochę denerwujące ale co z tego. Taka gra dopiero uczy by nie ruszać co nie twoje . Zawsze gdy widziałem bramę to pierwsza myśl to "Loot incoming!". Dla mnie to nie było nudne czy żenujące. Albo te białe świątynie. Alekyndowe czy jakoś tak (nie bijcie jak źle to napisałem ;-. Może trochę za łatwa gra ale co tam. Jest epicka nawet jak łatwa.
 14. Dyrt_Lord

  Gra zajebisto-epcika. Klimat rozwala kalafior w pierwszych sekundach gry. Zwłaszcza w jednym momencie w CC. W tym kanale jak ci na ryj skacze Pijawka to ja sie zesrałem szczerze mówiąc . CN gram ale musiałem sobie zrobić małą przerwę bo gra zaczynała mi się przejadać. ZP jeszcze nie grałem ale niech się kratury Zony przygotują. Czasami są błędy logiczne. Np. Słabmu bandycie zasadziłem w głowie dwa magazynki. Żyje. Wykoksowanemu żołnieżowi co sra epickością. Kulka w łeb i dowidzenia. Jak dla mnie to najlepsza broń to ta elektryczna z końcówki CC . Jeden shot w jakąkolwiek część ciała i uroczy pan idzie pożywiać się piachem. Jednak jest jedna rzecz której nie przeboleję. Zakończenie CC. Oczekiwałem jakiejś epickiej walki z Strilokiem którego bądź co bądź śledzimy całą grę. A tu co? Bohater uwierzył w bajeczki opowiadane przez upitych stalkerów i prosi "Spełniacz Życzeń" o to by być bogatym. Ale zamiast tego dostaje tonę gruzu na ryj bo myśli że to złoto. Zakończenie lamerskie a gra dobra.
 15. Dyrt_Lord

  Terapia ta jest skuteczna lecz nie zawsze. Czasami hejter potrzebuje mocniejszego kopa. Chyba nie muszę tłumaczyć jakiego
×
×
 • Create New...