Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

marvelus113

Brony
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About marvelus113

 • Rank
  Źrebaczek
 • Birthday 09/22/1998

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 1. marvelus113

  O 15 spotykamy się w Plazie/pod Plazą, idziemy na 16.30 na IronMana 3, potem coś w Plazie robimy i idziemy na Medykalia (może spotkam brata XD)
 2. marvelus113

  Witam, w przyszla sobote (25 Maja) w Lublinie organizujemy Minimeeta. Czas prawdopodobnie to godzina 13., ale moze to ulec zmianie. W planach pojscie do kina (film nieokreslony, ale prawdopodobnie Iron Man 3), szlajanie sie po Plazie, prawdopodobne pojscie na Medykalia (trzeba zabrac legitymacje/dowod). Zakonczenie meetu kiedy kto chce, moze odejsc. Czekam na propozycje. Sorry za bledy, ale Google Chrome nie wpisuje mi polskich znakow... :C
 3. marvelus113

  Najbardziej oczekiwany film fantasy tego roku, a tu jeszcze tematu nie ma. Właśnie wróciłem z kina i stwierdzam, iż film jest super. Dałbym mu 9/10, ale ze względu na Petera Jacksona daje 10/10. Najbardziej z ogółu mi się podobał soundtrack i Golum (tłumaczenie Glum). Do tego fajne efekty spacjalne i film jest "oparty" na książcę. Ze względu na mnóstwo dodanych wątków z filmu który powinien trwać 4h góra zrobili trylogię. Ale moja lista plusów i minusów wygląda tak: +Soundtrack +Golum +Wątek z Agulem Plugawym czy jakoś tak +Galadiera i elfy +Gandalf +Efekty specjalne +Epicko wyglądający świat +Bilbo i krasnoludy dosiadają kucyków hehehe +W sumie to początek filmu +Ogół filmu +Charakteryzacja -Zakończenie -Ja chcę więcej ;_; -Nagle z d*py w Rivendell bierze się Saruman -Gandalf Szary ma siłę Białego -To tłumaczenie kiedy "old" tłumaczą na"dziwny"
 4. marvelus113

  Do RedBalance'a: Czołgi są specyficzne, każdy ma jakieś zalety i minusy. Nie da się doradzić jaki czołg jest najlepszy, bo to zależy od ciebie i od tego jak grasz. Sam mam już prawie 6k bitew (dokładniej 5.733k). Idąc w każde drzewko, stwierdziłem że każdy czołg może być dobry na swój sposób. Grałem już każdym czołgiem do T5 oprócz T1 HT i BDRa, stwierdzam że każdy czołg może tłuc. Ja osobiście mam najwięcej USA, TD USA są zdecydowanie najlepsze, ciężkie też mają bardzo dobre, średnie też, a do tego mają Czapiego, który jest najlepszym LT T5 w grze. Ogólnie T5 są zrównoważone, niektóre są dobrze opancerzone np.: KW-1, drugie mają dobre działo np.: Churchill I albo StugIII, trzecie są mobilne takie jak PZki, albo Sherman. Wszystko zależy od umiejętności gracza, powiem tyle. No i oczywiście od teamu. A tu jeszcze chce się pochwalić. Best Battle Chaffee Best Battle T29
 5. marvelus113

  Mmmm... Fajna. Kolory dobrze się komponują. Daje 9/10 Moja tapeta
 6. marvelus113

  Ja strzelam że coś koło 13000 zł.
 7. marvelus113

  Moim zdaniem, posiadanie rodzeństwa zależy od subiektywnego punktu widzienia. Ja mam np. dwóch starszych braci. Nie zawsze się nam dobrze układa, lecz mieszkamy w jednym domu, to musimy się tolerować i lubić. I tak jest. Mi się bardzo podoba posiadanie starszego rodzeństwa, nie wiem jak wam.
 8. marvelus113

  Moim zdaniem odcinek był świetny! Jednak, brakowało paru rzeczy. Np. Myślałem że RD w wiadomej przez wszystkich scenie strzeli Sonic Rainboom'a. Ale odcinek super, daję 9,2/10. A teraz plusy i minusy: +Dużo PP i RD +Fajny motyw z Wonderbolts Academy +Lighting Dust! Pokochałem ją od razu +Spitfire oczywiście w woiskowym stylu. Co chwila wydawało mi się że będzie za chwilę "Na ziemię i pompuj 200!" +Kucykowy "Koksu" +Motyw ze spadaniem Fluttershy +RD przedstawiona w innym świetle, co bardzo mi się podobało -Mało Rarity -Mały udział reszty Mane6 -Niedokończony odcinek -Tak jak w większości odcinków brak CMC To chyba tyle. Jak mi się coś przypomni to zrobię edita.
 9. marvelus113

  Uuuuuu, ja też chce! To jest Patapon!
 10. marvelus113

  Dobrze, na dzisiaj koniec z pytaniami, muszę nad nimi pomyśleć jakie wstawić. To wyczekujcie jutro więcej pytań!
 11. marvelus113

  Dobrze, w pierwszej części były po dwa romanse. Pytanie: Gdzie i w jakiej sytuacji spotykało się Liarę?
 12. marvelus113

  Dobrze, widzę że Airlick nawet dopowiedział o jego sieci neurologicznej, ale nieważne. Pytanie: Z kim można mieć romans w ME1? Podaj odpowiedzi do mężczyzny i kobiety.
 13. marvelus113

  1. Odpowiedź była niepełna- trzeba było jeszcze mieć osiągnięcie "Bogacz". Ale jak by się spierać to odpowiedź poprawna. 2. niezwyciężony dał poprawną odpowiedź 3. Powyżej 4. Zabić, przekonać do współpracy lub, można było jego czy kogoś z jego rodziny zbroję na jakiejś planecie znaleźć. (Wiem, brzmi to dziwnie) Wtedy Wrex od razu, kiedy mu się powiedziało że trzeba zniszczyć bazę, przyłączał się do ciebie. Czyli w sumie zalicza się pod przekonanie go. Oj, zapomniałem o pytaniu! Czym był Torian?
 14. marvelus113

  Dobra, dziś dodaje nowe pytania. Na razie, na prośbę posealora przez jeszcze jakiś czas będę dodawał pytania z części pierwszej lub wiedzy ogólnej, a potem losowo. 1. Po zdobyciu jakiego osiągnięcia można było kupić sprzęt WIDMA i gdzie? 2. Kim był David Andreson? (Wiem, mogę się bardziej wysilić) 3. Po jakiej misji można było wybrać specjalizację? (Podaj przynajmniej miejsce) 4. Na jakie trzy sposoby można było rozwiązać sprawę Wrexa na Virmirze?
 15. marvelus113

  Dobra, jestem. Wywaliło mi neta, potem mnie bracia z kompa zrzucili, a potem miałem taką szybkość internetu że mi stronę włączało 5min. 1. Chodziło o Wydział i Działania Militarno-Obronne (Cytadeli) więc dobre były odpowiedzi. 2. Wielki przekaźnik masy, prowadzący z miejsca gdzie siedzą Żniwiarze. 3. I tu chodziło o Bazę Krogan (Pod względem klonowania ich) Dziś już pytań nie zadam, dopatrujcie się jutro więcej.
×
×
 • Create New...