Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

marvelus113

Brony
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by marvelus113

 1. marvelus113

  O 15 spotykamy się w Plazie/pod Plazą, idziemy na 16.30 na IronMana 3, potem coś w Plazie robimy i idziemy na Medykalia (może spotkam brata XD)
 2. marvelus113

  Witam, w przyszla sobote (25 Maja) w Lublinie organizujemy Minimeeta. Czas prawdopodobnie to godzina 13., ale moze to ulec zmianie. W planach pojscie do kina (film nieokreslony, ale prawdopodobnie Iron Man 3), szlajanie sie po Plazie, prawdopodobne pojscie na Medykalia (trzeba zabrac legitymacje/dowod). Zakonczenie meetu kiedy kto chce, moze odejsc. Czekam na propozycje. Sorry za bledy, ale Google Chrome nie wpisuje mi polskich znakow... :C
 3. marvelus113

  Najbardziej oczekiwany film fantasy tego roku, a tu jeszcze tematu nie ma. Właśnie wróciłem z kina i stwierdzam, iż film jest super. Dałbym mu 9/10, ale ze względu na Petera Jacksona daje 10/10. Najbardziej z ogółu mi się podobał soundtrack i Golum (tłumaczenie Glum). Do tego fajne efekty spacjalne i film jest "oparty" na książcę. Ze względu na mnóstwo dodanych wątków z filmu który powinien trwać 4h góra zrobili trylogię. Ale moja lista plusów i minusów wygląda tak: +Soundtrack +Golum +Wątek z Agulem Plugawym czy jakoś tak +Galadiera i elfy +Gandalf +Efekty specjalne +Epicko wyglądający świat +Bilbo i krasnoludy dosiadają kucyków hehehe +W sumie to początek filmu +Ogół filmu +Charakteryzacja -Zakończenie -Ja chcę więcej ;_; -Nagle z d*py w Rivendell bierze się Saruman -Gandalf Szary ma siłę Białego -To tłumaczenie kiedy "old" tłumaczą na"dziwny"
 4. marvelus113

  Do RedBalance'a: Czołgi są specyficzne, każdy ma jakieś zalety i minusy. Nie da się doradzić jaki czołg jest najlepszy, bo to zależy od ciebie i od tego jak grasz. Sam mam już prawie 6k bitew (dokładniej 5.733k). Idąc w każde drzewko, stwierdziłem że każdy czołg może być dobry na swój sposób. Grałem już każdym czołgiem do T5 oprócz T1 HT i BDRa, stwierdzam że każdy czołg może tłuc. Ja osobiście mam najwięcej USA, TD USA są zdecydowanie najlepsze, ciężkie też mają bardzo dobre, średnie też, a do tego mają Czapiego, który jest najlepszym LT T5 w grze. Ogólnie T5 są zrównoważone, niektóre są dobrze opancerzone np.: KW-1, drugie mają dobre działo np.: Churchill I albo StugIII, trzecie są mobilne takie jak PZki, albo Sherman. Wszystko zależy od umiejętności gracza, powiem tyle. No i oczywiście od teamu. A tu jeszcze chce się pochwalić. Best Battle Chaffee Best Battle T29
 5. marvelus113

  Mmmm... Fajna. Kolory dobrze się komponują. Daje 9/10 Moja tapeta
 6. marvelus113

  Ja strzelam że coś koło 13000 zł.
 7. marvelus113

  Moim zdaniem, posiadanie rodzeństwa zależy od subiektywnego punktu widzienia. Ja mam np. dwóch starszych braci. Nie zawsze się nam dobrze układa, lecz mieszkamy w jednym domu, to musimy się tolerować i lubić. I tak jest. Mi się bardzo podoba posiadanie starszego rodzeństwa, nie wiem jak wam.
 8. marvelus113

  Moim zdaniem odcinek był świetny! Jednak, brakowało paru rzeczy. Np. Myślałem że RD w wiadomej przez wszystkich scenie strzeli Sonic Rainboom'a. Ale odcinek super, daję 9,2/10. A teraz plusy i minusy: +Dużo PP i RD +Fajny motyw z Wonderbolts Academy +Lighting Dust! Pokochałem ją od razu +Spitfire oczywiście w woiskowym stylu. Co chwila wydawało mi się że będzie za chwilę "Na ziemię i pompuj 200!" +Kucykowy "Koksu" +Motyw ze spadaniem Fluttershy +RD przedstawiona w innym świetle, co bardzo mi się podobało -Mało Rarity -Mały udział reszty Mane6 -Niedokończony odcinek -Tak jak w większości odcinków brak CMC To chyba tyle. Jak mi się coś przypomni to zrobię edita.
 9. marvelus113

  Uuuuuu, ja też chce! To jest Patapon!
 10. marvelus113

  Dobrze, na dzisiaj koniec z pytaniami, muszę nad nimi pomyśleć jakie wstawić. To wyczekujcie jutro więcej pytań!
 11. marvelus113

  Dobrze, w pierwszej części były po dwa romanse. Pytanie: Gdzie i w jakiej sytuacji spotykało się Liarę?
 12. marvelus113

  Dobrze, widzę że Airlick nawet dopowiedział o jego sieci neurologicznej, ale nieważne. Pytanie: Z kim można mieć romans w ME1? Podaj odpowiedzi do mężczyzny i kobiety.
 13. marvelus113

  1. Odpowiedź była niepełna- trzeba było jeszcze mieć osiągnięcie "Bogacz". Ale jak by się spierać to odpowiedź poprawna. 2. niezwyciężony dał poprawną odpowiedź 3. Powyżej 4. Zabić, przekonać do współpracy lub, można było jego czy kogoś z jego rodziny zbroję na jakiejś planecie znaleźć. (Wiem, brzmi to dziwnie) Wtedy Wrex od razu, kiedy mu się powiedziało że trzeba zniszczyć bazę, przyłączał się do ciebie. Czyli w sumie zalicza się pod przekonanie go. Oj, zapomniałem o pytaniu! Czym był Torian?
 14. marvelus113

  Dobra, dziś dodaje nowe pytania. Na razie, na prośbę posealora przez jeszcze jakiś czas będę dodawał pytania z części pierwszej lub wiedzy ogólnej, a potem losowo. 1. Po zdobyciu jakiego osiągnięcia można było kupić sprzęt WIDMA i gdzie? 2. Kim był David Andreson? (Wiem, mogę się bardziej wysilić) 3. Po jakiej misji można było wybrać specjalizację? (Podaj przynajmniej miejsce) 4. Na jakie trzy sposoby można było rozwiązać sprawę Wrexa na Virmirze?
 15. marvelus113

  Dobra, jestem. Wywaliło mi neta, potem mnie bracia z kompa zrzucili, a potem miałem taką szybkość internetu że mi stronę włączało 5min. 1. Chodziło o Wydział i Działania Militarno-Obronne (Cytadeli) więc dobre były odpowiedzi. 2. Wielki przekaźnik masy, prowadzący z miejsca gdzie siedzą Żniwiarze. 3. I tu chodziło o Bazę Krogan (Pod względem klonowania ich) Dziś już pytań nie zadam, dopatrujcie się jutro więcej.
 16. marvelus113

  Co do pierwszego, mogę teraz zadawać pytania z części pierwszej, a potem mogę przeskoczyć dalej. Co do drugiego, pewnie w czasie się cofnął czy coś... Dobra, to zadaje na razie pytania z części pierwszej: 1. WIDMO to skrót jakiej organizacji? 2. Czym, oprócz wielkiej stacji kosmicznej jest Cytadela? 3. Baza jakiej rasy znajdowała się na Virmirze?
 17. marvelus113

  Dobrze, posealor nawet dwa miejsca dał, lecz jednak o Eden Prime mi chodziło. Pytanie 2: W jakim incydencie Normandia została stracona?
 18. marvelus113

  Tak sobie myślę, ciekawe ile osób zna się, gra lub coś innego na Mass Effect'cie. Dobra, pora to sprawdzić. Jeżeli ktoś będzie odpowiadał, to zachowam Quiz, jeżeli nie, to go usunę. Dobra, na początek coś prostego: Gdzie zaczyna się akcja pierwszej części Mass Effect'a?
 19. marvelus113

  1. At the Gala 2. Winter Wrap Up 3. Art of the Dress
 20. marvelus113

  Moim zdaniem na Pierwszym miejscu znajduję się "Smile Song", a na drugim "This Day Aria".
 21. marvelus113

  Dobra, obejrzałem odcinek, ale zrozumiałem co 3 słowo. Jednak kontekst zrozumiałem niemal w każdym zdaniu. Wszystko przez ten mój tragiczny angielski. Ale dobra. daje odcinkowi 8+/10. Zdecydowanie bardziej mi się podobał "Too Many Pinkies". Plusy: +Fabuła odcinka +Piosenka +CMC + nowy Crusander +Diamond Tiara i Silver Spoon +"Dark Site" +Sam początek odcinka Minusy -Mało Mane6 -Brak "Dear Princess Celestia" które było w poprzednim odcinku -Nie było Princessek?! Edit: Współczuje PhosiQwi. Patrze na jego kanał a tu bezgraniczny spam "Kiedy będą napisy?" To trzeba być wytrzymałym żeby tworzyć tłumaczenia do tego jak ma się 2k +2 widzów. Niech żyje bezgraniczny SPAMMING!!!
 22. marvelus113

  Przy Cadence wydaje mi się że są troszeczkę nierówne oczy, ale bardzo dobrze wygląda. Za to Flutterka ma trochę zbyt krótki pysk czy co to tam jest.
 23. marvelus113

  Pinkie G3 rozwaliła system, zresztą palce też. Ale najbardziej mnie zadziwiło to że na koniec było: Dear Princess Celestia... Co to za herezje że miało tego niby nie być? Ale nieważne. Odcinek supeeeer. Ogólnie Pinkie rozwaliła system. I nadrobiła straty względem poprzedniego odcinka.
 24. W tym tygodniu niestety ( z resztą do końca listopada) nie będę miał zbytnio czasu na rysowanie, zbyt dużo nauki, jednak postaram się narysować przynajmniej kilka. Pozdrawiam, może narysuję coś jeszcze dla ciebie, Nogalik.
 25. OTO NADCHODZI! Mam nadzieję że wam się spodoba. Chrysalis Version 1.0 Trochę musiałem kombinować z wgraniem go na ImageShacka, ale sie wreszcie udało.
×
×
 • Create New...