Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

BiP

Opiekun CMC
 • Content Count

  9,770
 • Joined

 • Days Won

  288

Everything posted by BiP

 1. Nawet w grze "Horizon" jest nawiązanie do Polski....
 2. BiP

  Lub by ulegli? Bo przecież liczy się dobra opinia ludzi... W serialu nie wspomniano o tym ani razu. Tak, ale sama Anita wspomniała w jednym odcinku, że jak nie przestaną ją wkurzać, to dokona selekcji swoich znajomych, więc umiała się im "postawić" i zagrozić, że mogą przestać się kumplować.
 3. BiP

  No obejrzałem całość i jak dla mnie, to nie był zmarnowany czas... Kreska niewątpliwie wpada w oko, dubbing zawchycił mnie, fabuła też się rozkręca z odcinka na odcinek. Muszę jednak stwierdzić, że pierwsze odcinki były dosyć nudne i przeciętne, dopiero gdy pojawiły się nowe postaci, zaczęło się robić ciekawiej. Relacje pomiędzy nimi fajnie się rozwijały i podkoniec serialu było już mega ciekawie. Zakończenie też świadczy o kontynuacji, co też zaliczam na plus. Podobały mi się też relacje pomiędzy siostrami Sowią Damą i Lilith, a także motywy działania Lilith. Ogólnie to serial wart uwagi. Edit: Szkoda tylko, że nie poznaliśmy rodziców Sowiej Damy i Lilith, a także Anity i jej starszego rodzeństwa. Swoją drogą ta cała Anita, jest mega uległa pod swoich rodziców, no bo przecież, jak ją zaszantażowali, że albo zrezygnuje z przyjaźni z Wandą, albo oni sprawią, że ona nie dostanie się do szkoły, to sama Anita mogła to załatwić na 2 sposoby, albo powiedzieć jej o całej sprawie gdzieś na boku, albo powiedzieć rodzicom, że jak jej kumpela nie dostanie się do budy, to i ona ją oleje, ciekawe co wówczas by zrobili... Tym czasem ona zwyczajnie zrobiła co jej kazano i nigdy nie próbowała tego naprostować, nawet sama zaczęła dokuczać swojej dawnej kumpelce..
 4. BiP

  Też na to czekam, ta gra wygląda jak film animowany
 5. BiP

  Ja zasadniczo nie lubię grać na słuchawkach i zazwyczaj gram bez. Jedynie jak gram w multi z kimś i gadam przez mikrofon, to wówczas owszem, ale po za tym to unikam.
 6. BiP

  Jeśli idzie o gry, to zbierałem to 20 lat, na długo przed osiemnastką, a co do kompa i konsoli, to 3/4 kwoty miałem uzbierane, plus grudniowe premie, a 1/4 dobrałem z banku i gitara.
 7. BiP

  Od początku roku dokonałem sporych zakupów: A prócz tego...
 8. BiP

  "Eeee, prawie dobrze...."
 9. BiP

  "Ciemność, widzę ciemność..."
 10. BiP

  Tak patrzę i patrzę i nadal nic nie widzę...
 11. BiP

  Tak, kolejny cytat: "Też mamy wjechać po zjeżdżalni?"
 12. BiP

  Tak. Kolejne pytanie...
 13. BiP

  Tak jest. Kolejne pytanie... Którą z CMC poznajemy jako pierwszą?
 14. BiP

  Tak jest, kolejne pytanie zatem.
 15. BiP

  Najnowsze zakupy na Steam
 16. BiP

  mysticalpha
 17. Yakovlev-vad LimeDazzle
 18. To nie obrazek, a krótki filmik, ale myślę że się nada do tego tematu... PUBG i mój niezwykły FART xD
 19. BiP

  Planuję te dwie gry kupić.
 20. https://www.cbr.com/she-ra-noelle-stevenson-hourly-comics/
×
×
 • Create New...