Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

BiP

Opiekun CMC
 • Content Count

  9,629
 • Joined

 • Days Won

  262

BiP last won the day on June 12

BiP had the most liked content!

Community Reputation

6,784 It's time to stop, przestań postować w galeriach i weź się za życie

About BiP

 • Rank
  BRONIESiPEGASIS
 • Birthday 01/25/1989

Informacje profilowe

 • Gender
  Ogier
 • Miasto
  Poznań
 • Ulubiona postać
  Wszystkie postacie xD

Recent Profile Visitors

60,467 profile views
 1. BiP

  Ten z pasożytem to widziałem, nawet był zjadliwy ten odcinek. A to, to akurat i mi się podobało, zwłaszcza, gdy wywalono go z akademii, a reszta jej załogi stała za nią i czekała aż jej przejdzie, to co robili w tym momencie było fajne, ale i później podczas np bitew miała spoko fantazje, lub u piratów.
 2. BiP

  Tak też wydawał mi się znajomy jej głos, ale za mało ją słyszałem by mieć pewność. Jednak głos Kleo poznałem od razu jak tylko ją usłyszałem, głos nie do podrobienia i mega charakterystyczny. Nom, to główna ich zaleta jak dla mnie. A początek jego znajomości z Kleo uważam właśnie za najfajniejszy, bo w pierwszych dwóch odcinkach, Kleo traktuje go jak kotka do miziania, co mi się akurat podobało jak ona próbuje go pogłaskać, lub zrobić "obkład z kota", a on się przed tym wzbrania. Np w pierwszym odcinku, pod koniec gdy ta wyciąga ku niemu rękę, a ten odskakuje i syczy, lecz po chwili pozwala się pogłaskać, ale już nie po brzuszku, natomiast w drugim odcinku widać podobną scenę, gdy Kleo przymierza się do kolejnych pieszczot, a on ostrzega zawczasu, że jak podrapie go po brzuchu, to on się odwdzięczy i podrapie ją swoimi pazurkami. Późniejsze odcinki są już od takich scen wolne i widać, że Kleo już go nie traktuje jak zwierzaka, a raczej jak mentora, którym faktycznie się staje, a gdy Kleo znajduje Michosa (tak się chyba pisze jego imię...), to od tego odcinka już całkowicie Kleo odpuszcza sobie koty i zajmuje się swoim nowym zwierzakiem. Czemu? Jak dla mnie, to takie "typowe podchody" w ich wieku, ona się w nim podkochuje i wyjawia mu to przypadkiem, w schowku na miotły, gdy ten oznajmił, że jest szpiegiem, potem i tak się zeszli i zostali parą, co Kleo kilka razy mówiła, że on jest jej chłopakiem. Podoba mi się jej wygląd, ale charakter i sytuację rodzinną ma taką samą jak np Diamond Tiara z MLP, nawet kolory mają podobne. I podobał mi się odcinek, gdy sobie wszystko wyjaśniły i darowały sobie wzajemne przepychanki, po tym odcinku się zbliżyły. Aczkolwiek ubolewam, że nie pokazano nam ich pierwszego spotkania, bo już w drugim odcinku, one się nie lubią... U mnie prawie tak samo, 31 No muszę go nadrobić, a w internecie, czy netflixie, tego nie ma, więc muszę poczekać, aż poleci w tv.
 3. BiP

  Jest spoko, aczkolwiek ja wolę Kleo i Khenzu jak i jego mamę (głównie za wygląd, ale i charakter po trochu), a Kleo za całokształt i dopiero w ostatnim odcinku, dowiedziałem się że ona ma tylko 15 lat Czymś nowym są też te jej teksty o tym, że chce się jej siku, serio chyba jeszcze w żadnej bajce nie słyszałem, by ktokolwiek mówił to tak otwarcie i ja również zacząłem od środka i dopiero po kilku odcinkach się wkręciłem, ale już od pierwszego odcinka, wiedziałem, że to mi się spodoba. Też mi się podoba dobór aktorów, zwłaszcza jej, lubiłem też ją w roli Gwiazdki z Młodych Tytanów i nie tylko. Ja miałem to szczęście, że akurat końcowy odcinek widziałem przed pierwszym odcinkiem i akurat tak się złożyło że widziałem oba jednego dnia i mogłem sobie porównać jak to wszystko się zaczęło i teraz muszę czekać na drugi sezon, bo on nadejdzie na 100%, a do tego czasu zostają mi powtórki... Jedynie 21 odcinek mi umknął, a tak to widziałem już wszystko
 4. BiP

  Dzisiaj leciał ostatni odcinek pierwszej serii i powiem, że warto obejrzeć ten serial. Widać na przestrzeni tych dwudziestu paru odcinków, jak te postaci się zmieniają, pojawiają się nowe, które nie znikają po jednym odcinku, a do tego fabuła trzymającą do końca i stopniowo się rozwijająca. Zakończenie było dosyć nieprzewidywalne, ale zdecydowanie wskazujące na kontynuację. Odcinki są tak poprowadzone, że nie ma bezpośredniej kontynuacji wątku z poprzedniego odcinka w następnym, jak to miało czasem miejsce w MLP G1, ponieważ każdy odcinek opowiada o innej "historii", ot po prostu kolejny dzień w akademii, raz jest dzień bez nauki (w sensie żadnej technologii), innym razem dosyć klasyczny odcinek z cofaniem się w czasie i powtarzaniem non stop tego samego dnia, aby przerobić najgorszy dzień w najlepszy (już nie raz to było w innych serialach). Są też odcinki typu, że zwierzątko Kleo ma pchły, a ona ze swoją ekipą się zmniejszają aby wyleczyć zwierzątko, te odcinki nic nie wnoszą do ogólnej fabuły serialu, aczkolwiek nie są złe, najlepsze są jednak odcinki związane z głównym złym i to one najwięcej wnoszą do serialu, bo konsekwencje z tych odcinków są widoczne w każdym kolejnym i często są przypominane przez inne postaci. Ogólnie to polecam ten serial, za spoko fabułę, ładną kreskę, postaci wyglądają bardzo dobrze i dobrany dubbing. Jakby ktoś chciał zacząć oglądać ten serial, to dzisiaj leci od nowa i pierwszy odcinek jest o 16:15 na teletoon+ , a powtórka pierwszego odcinka jutro o 10:45.
 5. Lul, ludzie są mega "inteligentni", obecnie aktorka podkładająca głos pod Abby, dostaje sporo gróźb od graczy, ponieważ postać której użyczyła głos zabija jedną z głównych postaci z jedynki. Ludzie życzą rychłej śmierci jej rodzinie, a jej samej że ją znajdą i zabiją, plus masa wyzwisk od najgorszych...

  Spoiler

  G491n.jpg

  G491B.jpg

  G4929.jpg

   

   

  1. Show previous comments  6 more
  2. Socks Chaser

   Socks Chaser

   Cóż, i rozumiem twoje stanowisko, powiem wręcz, w pewnym sensie się z nim zgadzam. Nie uważam że nazwanie się graczem jest olewactwem i też nie zamierzam mieć do kogoś pretensji że się nim nazywa. Ale osobiście, ja sama, bym się graczem nie nazwała. Lubię pograć, lubię gry, to dla mnie spora część życia i wspomnień, i nie mam problemu by o gierkach gadać, sama zresztą gram do tego stopnia że stukam platyny na Playstation ile się da. Jeśli ktoś ma w sobie chęci by nazwać siebie "graczem" to... spoko. Ale ja osobiście czuję, że nazwanie siebie "graczem"/"graczką" byłoby czymś z czym nie czułabym się do końca w porządku. Niby zwykłe słowo, ale w moim przypadku ma za sobą zbyt wiele rzeczy których osobiście nie lubię lub nie chcę by mnie dotyczyły.

  3. PervKapitan

   PervKapitan

   Zrozumiałe, każdy ma indywidualne podejście i powody. Tak samo ja nie czuję się by nazywać siebie bronym, mimo że bardzo lubię MLP czy furrym czy weebem czy innymi fandomami, których pewną częścią jestem, ale jednak hm... nie wiem jak to nazwać. Mam dużo zainteresowań i może chodzi o to, które jest najgłówniejszym hobby. Właśnie u mnie to jest bycie graczem.

  4. BiP

   BiP

   No i jest odpowiedź studia na ten atak...

   Spoiler

   G4ezZ.jpg

   G4eAm.jpg

   G4eAr.jpg

    

 6. BiP

  ShadowReindeer
 7. BiP

  Też dobrze mi się gra w tę część.
 8. BiP

  Pewnie chcieli tak celowo zrobić, aby oboje kontrastowali ze sobą, tylko że według mnie to mało prawdopodobne, aby oboje akurat mieli po jednym rodzicu i to jeszcze żeby byli różnych płci.
 9. BiP

  lakunae xjenn9
 10. BiP

  Owszem, jednak opiekun szybciutko wyczerpał temat związany z postacią i stracił zapał, a dział zniknął w archiwum. Co potwierdza tylko...
 11. O kuźwa, zapomniałem o tym temacie podczas ostatniej aktualizacji zabaw w dziale Dzięki za przypomnienie Ok, to podam kolejny obrazek
×
×
 • Create New...