Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback

Lunaris

Brony
 • Content Count

  143
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

5 Followers

About Lunaris

 • Rank
  Forumowa Moonie
 • Birthday 03/15/2000

Informacje profilowe

 • Gender
  Klacz
 • Zainteresowania
  Lubię czytać komiksy, wymyślać plany moich pomysłów na książki, (które pewnie nigdy nie powstaną,) jeść ciasta i szukać w internecie odcinków poprzednich generacji "My little Pony". I oczywiście oglądać czwartą generację kucyków!
 • Ulubiona postać
  Jej Wysokość Księżniczka Luna!

Recent Profile Visitors

958 profile views
 1. Lunaris

  Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale na prawdę tylko ja zauważyłam tak wielkie podobieństwo Crystal Empire do Crystal Tokio? Nie mówiąc już o czarnym krysztale, którego używa zarówno Sombra jak i Phantom Śmierci?
 2. Lunaris

  To było moje pierwsze anime jakie obejrzałam w całości! Co prawda trochę przesłodzone względem mangi i w pewnym momencie miałam już dość powtarzającego się schematu, ale i tak bardzo dobrze wspominam moje odczucia związane z tą serią. W mojej opinii pierwszy sezon był najlepszy ze względu różnorodność wątków i ciekawy shipping (Ami x Rio). Drugi mu nie dorównywał, ale i tak był świetny. W trzecim rozpoczął się problem właśnie z powodu powtarzającego się schematu. Niemniej jednak nie było to jeszcze uciążliwe i oglądałam go podekscytowana w związku z pomysłowym ciągiem wydarzeń i obecnością mojej ulubionej postaci - Sailor Saturn. Minusem była śmierć Sailor Pluto, do której bym nic nie miała, gdyby nie postanowiła w niewyjaśniony sposób zmartwychwstać w filmie S. Czwarty moim zdaniem był najgorszy, a zaczęło się coś dziać dopiero pod koniec. W piątym twórcy już się poprawili jestem tylko trochę zawiedziona, że sailor animametes w odróżnieniu od mangi były prawdziwymi czarodziejkami. Ostatnie 10 odcinków obejrzałam na raz i byłam bardzo zawiedziona, że to już koniec. Mangę zaczęłam czytać, gdy byłam w trakcie oglądałam serii classic. była po prostu wspaniała pierwsza część najlepsza!(zresztą tak jak w anime) Każda kolejna była inna, ale nie zmieniała się jakość. Były po prostu dobre w inny sposób. W mojej opinii gdyby kucyki były czarodziejkami było by tak: Twilight Sparkle-Mercury, Pinkie Pie-Chibi-Moon, Rarity-Neptune, Rainbow Dash-Uranus, Fluttershy-Saturn, Applejack-Jupiter, Carrot Top-Mars(manga), Trixie-Mars(Anime), Cadance-Venus, Derpy-Moon, Octavia-pluto, Apple Bloom-Pallas, Scootaloo-Juno, Babs Seed-Vesta, Sweetie Belle-Ceres, Doktor Whoves-Taksido, BonBon-Star Maker, Lyra-Star Healer, Vinyl-Star Fighter,Celestia-Queen Serenity, Luna-Kurai, Colgate-Aluminum Siren, NightMare Moon-Queen Beril
 3. Lunaris

  Ostatnimi czasy szukam opowiadań o Fluttershy wampirze. Z tych po polsku natknęłam się tylko na "Nosflutteratu". Wie ktoś może gdzie mogę znaleźć tłumaczenia takowych fanfików bądź też autentycznie polskie wytwory? Zależy mi też natym aby nie było w nim treści gore/clop jeśli można.
 4. Lunaris

  Oj ktoś się naczytał Nosflutteratu przed napisaniem scenariusza! A, kto wie? Może ktoś z ekipy to twórca tegoż fanfica podrzucający nam zamaskowany spoiler? (co tworzy moja głowa... )
 5. Lunaris

  jest już pierwsza część czwartego rozdziału: http://mauroz.deviantart.com/art/Friendship-Is-Magic-04-414686095
 6. Lunaris

  Jest już kolejne promo czwartego sezonu: http://www.fge.com.pl/2013/11/news-kolejne-promo-czwartego-sezonu.html
 7. Lunaris

  Ta książka, którą wtedy trzyma Luna to ta sama, w której znajduje się zaklęcie rzucane przez Twilight w Magical Mystery Cure. Nie sądzę, żeby Starswirl Brodaty pisał swoje dzieła na końcu książek historycznych.
 8. Lunaris

  Historia staje się coraz bardziej interesująca... Ciekawe czy Chrysalis też się pojawi... Mam wrażenie, że autor bardzo lubi fluttershy. Dał jej aż dwa żywioły (chyba, że leczenie liczyć osobno) i jej kucykowy wygląd jest jakby bardziej złożony.
 9. Lunaris

  Czy kiedyś miała miejsce taka sytuacja?
 10. Lunaris

  1. Jaki Hymn ma Sombraland? 2. Nie martwisz się co się stanie z twoją duszą po śmierci przez te wszystkie złe uczynki? 3. Prowadzisz ekologiczny tryb życia? Oddajesz puszki do skupu i takie tam 4. Gdybyś jakimś niezwykłym zrządzeniem losu podbił Equestrię/Ziemię jaką śmierć, rodzaj tortur lub innej kary bym otrzymała za podpadnięcie ci?
 11. Lunaris

  Nie uważasz, że klimuk powinien dostać za shipowanie cię z Twilight (i przy okazji za słabą pierwotną nazwę tego fanfica)? [Pojawia się w sali tronowej Sombry i podchodzi do arceusa. Wyjmuje z niego lewitacją pocisk i magią powoduje zrost ran] - Dobra, teraz może obyć się bez nekromancji. [Przywraca go do życia, co jest możliwe ze względu na to, że bo uleczeniu ran jest on właściwie tylko w stanie śmierci klinicznej] - Na przyszłość lepiej zadawaj pytania listownie [Teleportuje poszkodowanego w bliżej nieokreślone miejsce z dala od zamku po czym podchodzi do Sombry i przytula go] - Uważam, że jednak potrzebna ci terapia. W twoim przypadku proponuję holding. Swoją drogą ciekawe czy jest coś czego nie lubisz bardziej niż przytulasów. [i znika]
 12. Lunaris

  Poczyniłam obserwacje. Niedostatecznie panujesz nad gniewem. 1.Miałeś kiedykolwiek jakichś przyjaciół? 2.Czy stałeś się zły przez jakieś traumatyczne przeżycia z dzieciństwa? 3.Potrzebujesz może osobistego psychologa?
 13. Lunaris

  Dzień dobry! Pomyślałam, ze miło będzie cię powkurzać! 1. Czy jesteś masochistą? (w przenośnym tego słowa znaczeniu) 2. Co zamierzasz zrobić kiedy Kredens i Armor będą mieli dzieci? Zamierzasz je porwać? Kurczę! Muszę nauczyć się trzymać język za zębami! 3. Masz jakieś zwierzę domowe? 4. Ulubiony rodzaj tortur?
 14. Chodziło mi o to co jeśli Twi zakochałaby się w nim, a nie w tobie.
 15. Lunaris

  Coś mam wrażenie, że Pawlex nie służył ci z własnej woli kiedy jeszcze był twoim avatarem... 1. Mam takie pytani, którego chyba jeszcze nikt nie zadał - Czy sądzisz, że mógłbyś zakochać się w powierniczce dobroci? Albo czy udałoby jej się zmiękczyć twoje serce? 2. Co sądzisz o krześle elektrycznym? 3. Czy znasz jakieś zaklęcie, którym można wysłać kogoś do jakiegoś pustego, ciemnego wymiaru? I czy podzielisz się nim z wrogiem jednego z twoich wrogów jeśli złoży jakąś magiczną przysięgę, że nie użyje go przeciwko tobie? Oczywiście ten kto chce go użyć to ja, a ten przeciwko komu zostanie użyte Trollestia. 4. Myślałeś o tym, żeby użyć portalu do świata Equestria Girls do szantażu? Ups, chyba nie musiałam tego mówić...
×
×
 • Create New...